Przy Jakiej Muzyce Sie Najlepiej Bawicie?

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
najlepsza muzyka do zabawy to wedluk mnie ---===EleCtRo HoUsE===--- .. przy niej to jazda rowna jest :D ;)
macie jeden tytylek ktory dawno wpadl mi w uch i wogole sie nie nudzi.. nutka jest boska :D
[Singoli house ottobre 2005] DAVID AMO And JULIO NAVAS Pres. PACO MAROTO-Electronic electro
 

Dala666

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Najlepiej oczywiście rock ale jak lecie jakaś techniawa to też jak jest dobra zabawa to da sie znieść ... :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
dance, techno, coś ala Timbaland, Rihhana, ale najbardziej wymiata chyba Disco Polo ;D
wyszaleć się można że hej. ;)
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
jak jestem wstawiony to potrafie sie bawic przy disco polo.. przez hh po techniawe.. czyli generalnie wszystko co jest szybsze rytmiczne
 

Landryna16

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Wszyscy tu piszą o hip hop , techno . Eh.... może jestem odmieńcem ale ja lubię chodzić na wiejskie zabawy i bawić się przy disco polo :) hehe największe jazdy odchodzą . Ale tylko tam lubię tej muzy słuchać . A u nas w mieście to techno :) i jakieś nowe fajne kawałeczki np. Akona ( którego ubustwiam jeżeli chodzi o muzykę ) . I absolutnie nikogo nie krytykuje ale jak można się dobrze bawić przy hip hopie ? Fajnie jest posłuchać ( bo też lubię ) ale tańczyć ?? Aha i brzydzę się metalem i punkiem pozdroofka :) :papa:
 

infernalk

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Najlepiej oczywiście rock ale jak lecie jakaś techniawa to też jak jest dobra zabawa to da sie znieść ... :D


Wiecej postow ludzi sluchajacych rocka, ktorzy potrafia sie bawic przy "dance" i innych. W druga strone juz jest inaczej. Ciekawilo mnie zawsze z czego to wynika. Moja jest najmojsza?? brak checi poznania czegos nowego, mniejsza wyluzka? brak checi, nie wiem.
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Rock/pop. NIENAWIDZĘ wręcz techno. Jak byłem na wycieczce w Kopalni Soli w Bochni to mieliśmy dyskotekę i tylko techno puszczali :/
 

Irjia

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
gdzies w kosmosie
hmm.. jak jest dobra imprezka to nawet przy techno da sie dobrze pobawić,ale oczywiście nic nie zastąpi skakania przy dobrym rocku i ska:D:D a i przy disco polo zabawa zawsz jest swietna w końcu kazdy zna te kawałki"jesteś szalona","zapros mnie do swego domu""sąsiadka"
 
Do góry