Przez Polskę na... rolkach

Church

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam!
Ostatnio do głowy mi wpadł taki pomysł:
"A gdyby tak zwiedzić Polskę na roklach? Kraków, Warszawa, Szczecin, góry, mazury, morze..."
Narazie jest to dla mnie niewykonalne ze względu na naukę i brak funduszy, ale myślicie, że takie coś by mogło się zrealizować? Już od dawna marzę o koczowniczym trybie życia, to tu, to tam; uzbierać trochę kasy, zapakować się w plecak i ruszyć w kraj, a za jakiś czas wrócić dodomu, znowu uzbierać kasę i tak dalej. Za kilka lat może się tego podejmę, jednak teraz czuję potrzebę podzielenia się tym z wami i spytania o waszą opinię.

Pozdrawiam!
 

remik12345

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Backpacer-owy klimat Bardzo ciekawy pomysł i oryginalny.Ile czasu masz zamiar poświęcić na swoje wojaże
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Fundusze? A po co fundusze :) Rolki na nogi i jazda :D Jak się zdecydujesz na tą wyprawe to serdecznie zapraszam do bielska na browar :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
sprawa przednia, Tak jak poprzednik, myślałem o tym, na rowerze, ale chyba nie mam odwagi tak do końca to zrobić ;)
życzę udanej podróży
 
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Torunia
Z pewnością na rowerze jest łatwiej zrealizować ten pomysł. Do zrobienia kilkudziesięciu km każdego dnia, raz po raz, trzeba być naprawdę dobrym na rolkach, a poza tym wiadomo, jak wyglądają polskie drogi i myślę, że może to sprawić wiele trudności.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jazda na rolkach po polskich drogach to poroniony pomysł. Możesz co najwyżej jeździć stopem między miastami, a w miastach zakładać rolki i zwiedzać.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Pomysł faktycznie oryginalny i ciekawy, ale trzeba patrzeć na to realnie. Rolki i polskie drogi raczej nie idą w parze. Szczególnie, że nie wszędzie jest podłoże, które nada się na taką jazdę, także bardziej realnym pomysłem jest przejazd całej Polski na rowerze, czy właśnie autostopem ;)
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Tak, zgadzam się :) Rolki mogą nie wszędzie się sprawdzić niestety - rowerem na pewno będzie atrakcyjniej bo można dostać się w mniej dostępne miejsca :) a i bagażu więcej można zabrać ;) tak więc postaw na rower ;)
 
Do góry