przewrażliwiona

paatrycyjkaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej! wiem ze to głupie co teraz napisze. wiele ludzi zadało tutaj już to pytanie i pewno jeszcze je zada... czy jestem w ciązy? kurde dręczy mnie ta myśl... 11 dni temy spałąm ze swoim chłopakiem. byłam dzień po okresie. wiem ze to jest raczej mało prawdopodobne (ale możliwe) z ebęde w ciązy. czuje sie tak dziwnie, brzuch od 3 dni mni eboli, tak samo moje piersi stały si etaki einne... wydaje mi sie z eto zawczesni ebym miała jakiekolwiek objawy... al epodobno osoba w ciązy czyj e to już od początku... na robienie testu jest z awcześnie... dręczy mnie ta myśl...
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
calkiem mozliwe ze jestes w ciazy , bywaja nawet przypadki ze podczas okresu mozna zajsc w ciaze
 

paatrycyjkaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Byliście zabezpieczeni?
właśnie w tym cały problem,że nie... zresztą to wszystko nie było planowane. chodzi mi o to,że poprostu nas poniosło... no i tu własni egłupota ni eboli ;( al epodobno 4 dni po okresie są niepłodne... kurcze... człowiek ni emyśłi apotem są skutki własni etakie jakie są... ma mnadzieje ze jednak nie bede w ciązy.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Mardzo mądrze postąpiliście, naprawde gratuluję.

Nie jest mi żal absolutnie tych, którzy współżyją bez zabezpieczenia, a potem jest płacz - nie tłumaczy Was nawet to, że poniosło.

Nie ważne, że byłaś w teoretycznie dniach niepłodnych. To wszystko zależy od długości cyklu, także nie powiem Ci, że możesz być spokojna, bo nie możesz.

Czekaj na następny okres, zrób test, jeśli miesiączka się nie pojawi, idź do lekarza po ok. 3 tyg. od tamtego wydarzenia, to wszystko co mogę poradzić.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
jeszcze nie słyszałam, żeby kobieta w 11 dniu ciąży czuła jakieś zmiany.
Chyba raczej wmówiłaś sobie te wszystkie dolegliwości.
Pierwszym objawem ciąży sa mdłości i ból podbrzusza.

Nie masz sie czym martwić.
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Teraz się dopiero zastanawiasz???????????? Nie zabezpieczyliście się, poniosło was- okey. Rozumiem. Tylko trzeba było "po" chociaż coś zastosować, masz na to prawie trzy dni!!!!

Ej, dlaczego nic nie zrobiłaś?

Wybacz, ale miałaś wybór. Zdecydowałaś liczyć na łut szczęścia..... :mruga:

Nie jest mi Ciebie żal. Oczywiście życzę Ci, żebyś nie była w ciąży. Następnym razem zachowuj się bardziej odpowiedzialnie.
 

0rlin

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zmiany w Twoim organiźmie spowodowane są przez hormony - to oczywiste.
Teraz jest tylko pytanie, czy to jest skutek ciąży, czy zwykłe napięcie przedmiesiączkowe. Mogło się ono nagle pojawić (nawet jeśli nie miewałaś go wcześniej np.: na skutek stresu, albo jakiejś podróży.
Jeśli to skutek ciąży to wcale nie jest za wcześnie na test !!!!
Hormon HCG pojawia się już w ok. 10 dniu po zapłodnieniu. Teraz jest już dwa tygodnie po...
Leć do apteki. kup dwa testy, żeby dla pewności po kilku dniach zrobić powtórkę. Wiem, że się boisz, ale i tak musisz to wyjaśnić i tak...
Trzymam kciuki.
0rlin
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
6 dni przed i 6 dni po SĄ PŁODNE!!!

Moesz zrobic test z krwi..on już wykrywa ciąże po 2 dniach od zapłodnienia ..w przychodni chya coś ok. 20 zeta kosztuje ;)


NIe zgadzam się!

byłam zmuszona chodzić na nauki przedmałżeńskie i tak całe 3 godziny spędziłam na słuchaniu "jak zabezpieczyć się bez tebletek, prezerwatyw itd" wiadomo kościół jest temu przeciwny.

Przez 2 godziny mówili jak sprawdzić kiedy kobieta ma dni płodne dni płodne trwają od 0.5 godziny! do 3 dni i na kilka sposobów można sprawdzić kiedy to występuje, więc KAŻDA Kobieta ma te dni różnie i nie mów, że każda ma tak samo. A dni płodne jak juz występują, to w środku cyklu choć nie zawszę, ale najcześciej.
 

madallenka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
6 dni przed i 6 dni po SĄ PŁODNE!!!

Kto Ci takich bzdur naopowiadał! U każdej kobiety takie dni występują inaczej. Ja np 10 dni po okresie na 100% mam dni niepłodne (można to sprawdzać bardzo łatwo - pomiarem temperatury). Ale są osoby u których takie dni występują w czasie/ po lub przed okresem... Tutaj nie ma reguły bo każda z nas jest inna.
 
Do góry