przesunąc okres

Monika@20

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
37
3 stycznia wychodzę za maż i strasznie sie boje bo tego dnia mogę dostać okresu to będzie koszmar nie biorę tabletek antykon. znacie jakieś metody domowe lub tabletki bez recepty?
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
organizmu nie oszukasz. taka prawda.
Są różne czynniki, które mogą przesunąć cykl - zmiana klimatu, stres - ale nie da się tego zaplanować.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
ja słyszałam że jakaś tam ilość rutinoscorbinu przyspiesza okres o jakiś tydzień.. ale nie wiem czy to prawda
 
M

magdar9

Guest
mi pierwszy dzien okresu ma wypasc idealnie na studniowke... :( kiedys czytalam o jakichs tabletkach, ale chyba najlepiej by bylo jakbys poszla do ginekologa.

tez nie wiem jak to z tym rutinoscorbinem ale znalazlam cos takiego:
"a mi się udało przyspieszyć o 5 dni ! myślałam,że to brednie z tym rutinoscorbinem...
a jednak nie...śmieszne sie to wydawało.
Brałam dawkę uderzeniową (4tabletki) dwa razy dziennie przez 5 dni (od 22-27.07.) i 27 dostałam okres a miałam mieć dopiero 2 sierpnia" (wypowiedz jakiejs internautki). tylko pytanie na ile to jest mozliwe... pozdrawiam :)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
3 stycznia wychodzę za maż i strasznie sie boje bo tego dnia mogę dostać okresu to będzie koszmar nie biorę tabletek antykon. znacie jakieś metody domowe lub tabletki bez recepty?
aspiryna opoznia miesiaczke, ale wiesz nie u wszystkich kobiet ta metoda dziala...a najlepiej pojdz do ginekologa
 
Do góry