przestanie ci rosnąc penis

glokk

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
St-ce os.Południe
oops przepraszam jak pisalem troche zaspany bylem wybaczcie te pomylke :x dzieki Santos za zwrocenie uwagi ...
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
W tym ze po sterydach przestaje rosnac penic czy cos w tym stylu szczerze mowiac nie ma w tym zadnej prawdy mowia tak ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia co to sterydy.Owszem po cyklu ze sterydem moze dojsc do zablokowania testosteronu w organizmie mezyczzny ale odblokowanie tego to zaden problem chociazby NOLVADEX.Ale zazwyczaj mezczyzni do lat 22 nie musza tego stosowac badz tez tacy ktorzy maja duzo testosteronu naturalnie! pamietajmy iz kazdy steryd na mase zwieksza prodkucje testosteronu kilka razy wiecej na dobe.Wiec od tego moze tylko urosnac smile.gif .
glokk nie wiem co masz na myśli pisząc zablokowania testosteronu bo nie blokuje sie testosteron a Oś podwzgórze-przysadka-nadnercza w efekcie czego organizm przestaje wytwarzać testosteron jest to tak jak by obrona organizmu przed za dużym stężeniem tego hormonu we krwi...

piszesz również że odblokowanie tego to zaden problem nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz bo nie jest tak prosto jak by sie mogło wydawać....

Ale zazwyczaj mezczyzni do lat 22 nie musza tego stosowac badz tez tacy którzy maja dużo testosteronu naturalnie! <--- a to to już w ogóle totalna bzdura nie wiem skąd ci to przyszło do głowy....

pamietajmy iz kazdy steryd na mase zwieksza prodkucje testosteronu kilka razy wiecej na dobe

nic nie podnosi a wręcz przeciwnie zatrzymuje produkcje testosteronu....

hehe nic nikomu nie urośnie ani nie przestanie rosnąć po SAA... to jaki penis ma być duży jest uwarunkowane genetycznie....

hehehe smile.gif a co do tego am Nolvadex ? :> hehe Nolvadex jest od ginekomastii smile.gif Clomid i HCG o pdostawy odblokowania smile.gif

i tutaj Santos jesteś w błędzie bo spokojnie można sie odblokowywać nolvą/tamoxem... bardzo dobre efekty daje combo z Tamoksyfenu i Clomidu...

co do HCG ono nie odblokowuje ;) stosuje się go po to aby pobudzić komórki Leydiga w efekcie czego jądra nabierają "masy" i stają sie "normalne"... bo jak wiadomo podczas stosowania SAA jądra ulegają zmniejszeniu... dzieje sie tak przy bardzo silnych środkach np omnadren... ale trzeba również pamiętać że HCG blokuje przysadkę i stosuje sie go albo w trakcie cyklu bądź tuż przy samym końcu... stosowanie HCG i clomidu/tamoxu równocześnie mija sie z celem....
 

TancerzWojny

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
KLON - no cóż to są właśnie ci fachowcy o których pisałem w dziale uzywki i nałogi:)

smiech na sali jak się czyta wypowiedzi co niektórcyh:)

pamietajmy iz kazdy steryd na mase zwieksza prodkucje testosteronu kilka razy wiecej na dobe

lepiej pamiętajmy by myslec jak się coś pisze :D
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
pamietajmy iz kazdy steryd na mase zwieksza prodkucje testosteronu kilka razy wiecej na dobe

no ten tekst mnie powalił na glebę :D ale tak jest jak sie za wypowiedzi biorą osoby które miały tyle styczności z SAA co rydzyk z biedą....
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
no Tamox tak do odblokowania ale pierwsze słysze żeby używać nolvy do odblokowania :p a tak troche schodząć z tematu Klon po 12 shotach susty i 100 metki hcg + tamox powinno wystarczyć ?
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
ja bym zrobił combo tamox+clomid a wcześniej pod koniec cyklu jak jest taka potrzeba zastosował bym HCG... ale tylko jak trzeba...
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Niemam za bardzo dostępu do clomidu mam 50 tab temoxu i hcg na składzie zostły mi 4 shooty i chyba nie będzie trzeba to nci ale jak mógłbyś rozpisac mi jak łykac tamox
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
osobiście brałem tak

1-7 dzień Tamox 40mg cd
8-21 dzień Tamox 20mg cd

tylko że z clomidem ale spokojnie cię to odblokuje....
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Okej dzięki jeszce sie wacham możliwe że jeszcze susty dokupie to wtedy tez clomid :) dobra dzięki nie róbmy juz offtopa
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Przemek_7

:cenzura:j4sy8mq7.jpg
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Pewnie że Ci przestanie rosnąć penis hehe a KLON to wujek samo zło:) :pPPPPPP

tacy jak KLON to przyszli sataniści. wiem bo moja babcia mi o tym opowiadała a ona wie bo takie rzeczy są teraz poruszane na odpustach !!!
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jak sie bierze sterydy to moze nawet odpasc :O! Tak pani w szkole mówiła...
A tak na powaznie to jak sie bierze i cwiczy to rosnie normalnie.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
%) ZŁOOOOOOOOOO hehhe



SARS dobre to było :D



jak zwykle bezsensowne wypowiedzi ludzi nie mających pojęcia o SAA......
 
Do góry