przestanie ci rosnąc penis

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
nie ma działu w ktorym moglbym napisac ten temat wiec pisze tu :D...
otóż słyszałem ostatnio że jeżeli jesteś w takim wieku ( np. 14 - 16 ) którym penis ci jeszcze rośnie to jak zaczniesz cwiczyc to przestanie :|
prawda?? :D:D nie chodzi mi ze jak bierzesz sterydy czy cos ale kiedy wogole duzo cwiczysz.. :D:D pzdr
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
Cwiczyc czy brac sterydy?? Chyba dzialy pomyliles:p (w dziale trening, powinienes wpisac) Jesli chodzi o zmiejszanie sie penisa w wyniku cwiczen to BZDURA.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
W trakcie ćwiczeń i w trakcie brania SAA nie kurczy Ci sie członek to są bzdury ;)
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
no ale nie ma takiego działu jak np. skutki uboczne czy cos :D:D hehe dzieki za odp..

a tak apropos to mi chodzi ze nawet jezeli sie cwiczy na sucho
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Koleżanko jakbyś niewiedziała to jak sie bierze SAA to jest jeszcze większy popęd ;) i uwierz mi że jest dużo łatwiej o wzwód niż jak sie nie beirze SAA :)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Koleżanko jakbyś niewiedziała to jak sie bierze SAA to jest jeszcze większy popęd ;) i uwierz mi że jest dużo łatwiej o wzwód niż jak sie nie beirze SAA :)

Nawet jesli to co z tego ;) 100 razy bardziej wole faceta ktory ma naruralnie wyćwiczone ciało niz takiego ktory sie faszeruje sterydami... :/
 

mascot99

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
tak jasne jak by tak bylo to pewnie e-f by nie bylo ale ty noobek jestes lol :p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
hehe Jusia wiesz szczerze mówiąc to nie zauważyła byś różnicy :) daje sobie ręke uciąć a nawet bardzeij by Tobie się podobał ten co jest po SAA :) wiem to z doświadczenia ;)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
z doświadczenia wiem że te dziewczyny które mówią że wolą naturalnie wyćwiczonych nie widza różnicy pomięczy tymi naturalnymi a tymi po SAA ;)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Niema fizycznej możliwości aby penis przestał rosnąć bądź skurczył sie od leków itd... ile ma urosnąć tyle urośnie wszystko jest zapisane w DNA i tego nie zmienisz...


Santos święte słowa nie da sie goły okiem ocenić czy ktoś stosuje SAA czy nie, bzdury pod tytułem że tylko ci co biorą SAA maja rozstępy itd to bajki i mity....

kolejnym mitem jest to stwierdzenie

Moze i nie kurczy sie ale biorac sterydy mozna miec trudnosci z seksem, generalnie ze wzwodem...

Takie zjawisko może być TYLKO wtedy gdy PO cyklu z SAA delikwent nie zastosował odblokowania i jego układ hormonalny jest zablokowany czego efektem jest niewytwarzanie swojego testosteronu co najczęściej kończy się impotencją (okresową)

W trakcie cyklu "jurność" jest można powiedzieć niesamowita i nie spotkałem sie z kobietą która by narzekała na takie zjawisko ;) ....

Jusia1988 prawda jest taka że naturalne predyspozycje do budowania masy ma jakieś 10% populacji męskiej wiec niewiele... reszta czyli te 90% ma ogromne problemy z budowaniem masy mięśniowej (zwłaszcza ektomorficy) i tylko proszę Cię nie pisz że sterydy to zło itd bo to typowe myślenie moherowych beretów... prawda jest taka że doping osiągną już taki pułap że jest stosowany nawet w sportach w których byś nie wzięła w życiu pod uwagę ;) a co dopiero w sportach typu kulturystyka, trójbój siłowy, lekkoatletyka itd... technologia produkcji SAA i metody stosowania pozwalają skutecznie ominąć badania antydopingowe....
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
nie chodzilo mi o SAA lecz o same cwiczenie... :D znalazłem odpowiedz.. ale to niepotrzebne pisanie o SAA :D heh... dzieki :)
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
chodzilo mi przestaje rosnąc jezeli jest ktoś w wieku dojerzewania :D ( np. 14 - 16 ) ale dobra :p
 

glokk

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
St-ce os.Południe
W tym ze po sterydach przestaje rosnac penic czy cos w tym stylu szczerze mowiac nie ma w tym zadnej prawdy mowia tak ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia co to sterydy.Owszem po cyklu ze sterydem moze dojsc do zablokowania testosteronu w organizmie mezyczzny ale odblokowanie tego to zaden problem chociazby NOLVADEX.Ale zazwyczaj mezczyzni do lat 22 nie musza tego stosowac badz tez tacy ktorzy maja duzo testosteronu naturalnie! pamietajmy iz kazdy steryd na mase zwieksza prodkucje testosteronu kilka razy wiecej na dobe.Wiec od tego moze tylko urosnac :) .
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
W tym ze po sterydach przestaje rosnac penic czy cos w tym stylu szczerze mowiac nie ma w tym zadnej prawdy mowia tak ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia co to sterydy.Owszem po cyklu ze sterydem moze dojsc do zablokowania testosteronu w organizmie mezyczzny ale odblokowanie tego to zaden problem chociazby NOLVADEX.Ale zazwyczaj mezczyzni do lat 22 nie musza tego stosowac badz tez tacy ktorzy maja duzo testosteronu naturalnie! pamietajmy iz kazdy steryd na mase zwieksza prodkucje testosteronu kilka razy wiecej na dobe.Wiec od tego moze tylko urosnac :) .


hehehe :) a co do tego am Nolvadex ? :> hehe Nolvadex jest od ginekomastii :) Clomid i HCG o pdostawy odblokowania :)
a pozatym niepowtarzajcie się bo to samo praktycznie napisał KLON ;)
 
Do góry