Przeprowadzka

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Kochani - w reszcie udało mi się skończyć upragniony remont i wprowadzam się do swojego własnego mieszkanka. Ponieważ pod koniec czerwca muszę zwolnić wynajmowaną kawalerkę, czas się rozglądnąć za jakąś firmą, która mnie przeprowadzi. (Warszawa). Proszę polećcie mi jakąś sensowną ekipę.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Może zerkniesz sobie na firmę Japa&Co z tego co wiem moi znajomi korzystali z ich usług i byli zadowoleni, do tego dostarczają pudła do zapakowania drobiazgów co znacznie ułatwia przeprowadzkę. Również przygotowują wycenę przed rozpoczęciem pracy więc będziesz wiedziała wcześniej ile zapłacić.
 

gbshaw

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dobrze jest ustalić cenę przed całą usługą żeby potem nie było niespodzianek. Ja na samo słowo przeprowadzka dostaje gęsiej skórki i dobrze że na rynku są już takie firmy które kompleksowo robią to za nas.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
CargO - wycena przed przeprowadzką to w sumie konieczność - chyba, że lubi się niespodzianki :) A dodałabym jeszcze do tej firmy, że mają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach co jak dla mnie jest swiadectwem solidności :)
 
Do góry