Przepowiednia Leonarda Da Vinci

Cheetoss

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
" Dziś coraz częściej na temat tego czy i kiedy nastąpi apokalipsa wypowiadają się naukowcy. Niektórzy z nich doszukują się odpowiedzi, czasem bardzo zaskakujących. Przykładowo, koniec świata wieszczyć ma przekaz zakodowany przez Leonarda. Na szczęście dla nas ta data apokalipsy jest odległa.

Watykańska badaczka Sabrina Sforza Galitzia ujawniła w połowie marca 2010 r., że analizując szczegóły "Ostatniej wieczerzy", obrazu, który namalował Leonardo da Vinci, odkryła datę końca świata zakodowaną w tym malowidle przez jego twórcę. Sabrina Sforza Galitzia skupiła swoja uwagę na tzw. lunecie, czyli elemencie sklepienia nad oknem w środkowej części malowidła. Wg Włoszki, w tym miejscu jest ukryta matematyczno-astrologiczna zagadka, którą rozszyfrowała. Ta zagadka, to przepowiednia, która podaje, że koniec świata nastąpi w 4006 r. w wyniku kolejnego potopu. Zagłada będzie rozłożona w czasie - rozpocznie się 21 marca, a zakończy 1 listopada. "

Co o Tym myślicie, dotychczas było cicho o tym obrazie a już na pewno nikt nie mówił nic o jakiejś tabliczce wiszącej na ścianie
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
No ciekawe, możliwe również.
szkoda że nie dożyję...
Ale w tym okresie to ziemia będzie przeludniona a także będą latać samoloty napędzane wodorem.

Ale piszesz to co przeczytałeś, a kto wie czy to nie jest data powstania ziemi?
Skąd mamy wiedzieć jak powstała ziemia i kiedy... nauka to jedno, a biblia drugie, a przepowiednie zdaje się trzecie... każde jedno źródło coś udowadnia, i mówi co i jak,
Przepowiednie się sprawdzały, nauka się sprawdza a biblie sprawdzamy.
 
B

Bad Boy

Guest
Wysokie daty końca nie są popularne.
Kogo obchodzi co będzie się działo w 4006 roku?

Panienka raczej chce stać się popularna na siłę lub chce wszystkich spanikowanych 2012 rokiem ludzi uspokoić.
 

bylemjestembede

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
4
Ja jestem pewny, że to nastąpi o wiele wcześniej i oby jak najszybciej:) badaczka podała tak wysoką datę bo bała się kompromitacji. A tak po za tym nikt nie zna dokładnej daty końca świata, zna ją tylko Bóg, więc takie wywody nic nie znaczą. Apokalipsa dzieje się krok po kroku na naszych oczach.

Ja jestem pewny, że to nastąpi o wiele wcześniej i oby jak najszybciej:) badaczka podała tak wysoką datę bo bała się kompromitacji. A tak po za tym nikt nie zna dokładnej daty końca świata, zna ją tylko Bóg, więc takie wywody nic nie znaczą. Apokalipsa dzieje się krok po kroku na naszych oczach.
 

Szymon G.

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ja jestem osobą wierzącą i nie wierze w to, że ktoś może przepowiedzieć koniec świata.
W Piśmie Świętym jest napisane: ,,...nie znacie dnia, ani godziny...".

Moja opinia jest taka...
Ludzie poprostu chcą zrobić wokół siebie sensację i tyle :p
 
Do góry