Przemyślenia

Status
Zamknięty.

020989

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Stoisz na balkonie, obserwując latarnię przy ulicy. Na chwilkę zgasła i znów błysnęła. Jest 2:55 i właśnie zdałeś sobie sprawę, że pomimo tego, że Twoja rodzina Cię kocha, jedyną rzeczą jakiej potrzebujesz jest ktoś o kogo możesz się troszczyć, ktoś kogo możesz kochać.

Więc stoisz na balkonie, obserwujesz latarnię. Może zapalisz papierosa czy dwa, ale tak naprawdę ich nie potrzebujesz. Patrzysz jak drzewo przy ulicy chwieje się na wietrze, bojąc się życia.

Może już miałeś kogoś w swoim życiu, ale wszystko poszło nie tak. To mogła być Twoja wina, ale równie dobrze, wcale nie musiałeś być temu winny. Może rzuciła Cię dlatego, że bycie z tobą powodowało u niej depresje. Później, zdałeś sobie sprawę, że właśnie straciłeś szanse aby zmienić nieco swoje życie.

Więc stoisz na balkonie.
Obserwujesz latarnię przy ulicy.
Może uronisz łzę czy dwie, ale to nie smutek którego możesz się pozbyć.

To miażdżąca duszę otchłań smutku. A Ty jesteś przestraszony i samotny, i wszystko czego pragniesz to aby ktoś podszedł do Ciebie i powiedział:

"Wszystko będzie dobrze. Chodź ze mną."

Jednak dalej stoisz na balkonie.
Obserwujesz latarnię przy ulicy.
I powoli umierasz od środka.

Dobranoc.
 
W

wroneczki4

Guest
Uważam jednak, że nie każdy ma balkon w domu i zamiast zastanawiać się nad tym jakie to życie jest do dupy lepiej coś robić ;)
Popieram. Jakby każdy tylko stał na balkonie w nocy i palił fajki, jednocześnie myśląc o tym jak mu się życie nie podoba...
Znaleźć dziewczynę to chyba nie jest jakiś wielki problem?
Ja rozumiem, że problemem będzie zarobić na Bugatti, albo spełnienie marzenia o Megan Fox, ale znalezienie dziewczyny?
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
hehe no i autorze chciałes zawrzec w swojej wypowiedzi pewna koncepcje, obraz swiata widziany ze swojej perspektywy, podumac o sensie zycie i drodze do szczescia, liczyłes byc moze na jakies merytoryczne odpowiedzi, a tu sie natknałes na gow.na.rzerie gdzie 1 nad podziw błysnał elokwencja umiejac napisac jedynie "fajny tekst", a dwoch innych hojrakow nie skumało metafor, dosłownie odnoszac sie do balkonu i fajek.
nie problem znalezc dziewczyne, problem znalezc taka, z ktora stworzy sie relacje oparte na solidnych fundamentach, gdzie zrozumienie i pożądanie beda szły w parze. ale co wy o tym mozecie wiedziec skoro wam wystarczy mało bystra dvpa w mysl zasady, ze ludzie dobieraja sie na podobnym poziomie intelektualnym :D


http://www.youtube.com/watch?v=ovJRvjM8O3I
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Tylko.. ja się tu przyczepię. Jaki sens ma ten temat?
Czego od nas chcesz? Dlaczego to robisz?
Nie karmcie trolla...
 
M

marco9512

Guest
Rotek. Jesteś jakiś dziwny. Do każdego tematu się czepiasz. Forum jest po to aby dyskutować a nie po to, żeby (tak jak ty chyba pragniesz) usunąć każdy temat bo twoim zdaniem jest głupi albo denny
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Rotek. Jesteś jakiś dziwny. Do każdego tematu się czepiasz. Forum jest po to aby dyskutować a nie po to, żeby (tak jak ty chyba pragniesz) usunąć każdy temat bo twoim zdaniem jest głupi albo denny

Oj Marku z numerkami. Jestem dziwny. Lubię kiedy tematy są zgodne z regulaminem, wnoszą coś nowego w moje już i tak nie ciekawe życie.
Lubię dyskusje a jakże, produktywne - pełne różnych punktów widzenia. Lubię tematy które stawiają przede mną jakiś problem. Takie w których mogę się wypowiedzieć licząc na konfrontacje z innymi. tutaj autor napisał, jak mu smutno z powodu tego, że go nikt nie kocha - a on stoi na balkonie paląc papierosy. Jeśli miała to być forma tekstu literackiego czy czegoś w tym rodzaju powinien umieścić to w dziale z tekstami.
Jeśli chciał od nas rady powinien napisać na końcu coś więcej niż życzenia dobrej nocy. Jestem czepialski. Będziesz musiał się przyzwyczaić.
I tak z chęcią zamknąłbym sporą część tematów.
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
hehe no i autorze chciałes zawrzec w swojej wypowiedzi pewna koncepcje, obraz swiata widziany ze swojej perspektywy, podumac o sensie zycie i drodze do szczescia, liczyłes byc moze na jakies merytoryczne odpowiedzi, a tu sie natknałes na gow.na.rzerie gdzie 1 nad podziw błysnał elokwencja umiejac napisac jedynie "fajny tekst", a dwoch innych hojrakow nie skumało metafor, dosłownie odnoszac sie do balkonu i fajek.
nie problem znalezc dziewczyne, problem znalezc taka, z ktora stworzy sie relacje oparte na solidnych fundamentach, gdzie zrozumienie i pożądanie beda szły w parze. ale co wy o tym mozecie wiedziec skoro wam wystarczy mało bystra dvpa w mysl zasady, ze ludzie dobieraja sie na podobnym poziomie intelektualnym :D


http://www.youtube.com/watch?v=ovJRvjM8O3I

patrz jaki dorosły elokwentny się znalazł rozumiejący wszystkie tematy :lol: , czy to nie była merytoryczna odpowiedź towarzyszu touchdown? Zamiast siedzieć i pierdzieć w stołek gadając jak mi źle lepiej się spiąć i ( w tym przypadku) szukać dziewczyny a gdzie ja napisałem pierwszą lepszą??
 
M

marco9512

Guest
Rotek. Marco to jest moje imię i dla twojej świadomości go się nie odmienia jak np. Pawełek, Pawełeczek, Adaś czy Bartuś. A po drugie skoro z wielką przyjemnością zamknąłbyś pare tematów to zgłoś się na moderatora
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Rotek. Marco to jest moje imię i dla twojej świadomości go się nie odmienia jak np. Pawełek, Pawełeczek, Adaś czy Bartuś. A po drugie skoro z wielką przyjemnością zamknąłbyś pare tematów to zgłoś się na moderatora

Cóż bez urazy Marco. Nie przypuszczałbym, że to Twoje imię skoro wpisałeś je we własny nick z małej litery. Mniejsza o to.
Moderator hmm chętnie bym został - choć jestem chyba zbyt mało wyrozumiały, a nie chce wprowadzać terroru.
Wystarczą mi raporty i to jak jest teraz.

Co do Zbycha2 jakie masz podstawy do obrażania mojej osoby? Zrobiłem Ci coś?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Po prostu każdy potrzebuje miłości. To ważne, by czuć, że jest się kochanym i samemu kochać kogoś całym sercem. Gdy brakuje miłości partnerskiej, wówczas człowiek czuje się osamotniony, mimo wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół. Człowiek został stworzony po to, by kochać i być kochanym.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Wiadomo, że najlepiej polewać człowiekowi który za ambicje uważa rzucanie kretynizmem w ludzi których nie zna.

Człowiek istota społeczna więc prędzej czy później pustkę poczuje - logika.
 

Damphti

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
do mnie to trafia, ja nie używałem balkonu tylko samochodu i parkingu, rozumiem Cie leniwiec
 
Status
Zamknięty.
Do góry