Przełomowe chwile w życiu maluszka

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Takich przełomowych chwil zapewne jest wiele - zaliczyć tu można m.in. pierszy ząbek, pierwsze kroki, pierwsze słowo wypowiedziane przez malca
-> //dziecko.onet.pl/37682,6,9,przelomowe_chwile_w_zyciu_maluszka,artykul.html

Ten temat powstał po to, żebyście mogli się tutaj nimi podzielić... ;)

Zapraszam
smile.gif
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
U nas pierwszy ząbek był w wieku 4 miesięcy, czyli bardzo wcześnie. Raczkować Bartuś zaczął, gdy miał 8 miesięcy, a pierwsze kroki były, gdy miał 14 miesięcy. Teraz ma 2 latka, zna literki i stara się mówić prostymi zdaniami. Uwielbia książeczki z obrazkami. Każde z jego nowych osiągnięć było przełomową chwilą i dla nas, i dla niego :)
Zdaję sobie sprawę, że mam nieprzeciętne dziecko, bardzo mądre i bardzo szybko się rozwijające. Duma mamusi :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
U nas pierwszy ząbek był w wieku 4 miesięcy, czyli bardzo wcześnie. Raczkować Bartuś zaczął, gdy miał 8 miesięcy, a pierwsze kroki były, gdy miał 14 miesięcy. Teraz ma 2 latka, zna literki i stara się mówić prostymi zdaniami. Uwielbia książeczki z obrazkami. Każde z jego nowych osiągnięć było przełomową chwilą i dla nas, i dla niego :)
Zdaję sobie sprawę, że mam nieprzeciętne dziecko, bardzo mądre i bardzo szybko się rozwijające. Duma mamusi :)
Calliope gratuluje jeslu 2letni maluch zna literki to faktycznie jest uzdolniony! :)

mój synek ma 15 miesiecy i potrafi powiedziec lady gaga kiedy widzi jej teledysk :D
w sumie to gaga na nią zaczal mówić wczesniej niz na mnie mama. No ale cóż. CVzasy sie zmieniaja :p
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Z tymi przełomowymi momentami w życiu dziecka wiążą się na pewno jakieś skarby z dzieciństwa, pamiątki. Chyba każda mama chce, żeby te niezwykłe, ulotne chwile zostały utrwalone, żeby można było do nich po jakimś czasie wracać i przywoływać miłe wspomnienia. Jakie macie na to sposoby? Czy przechowujecie takie rzeczy, które stają się potem swoistymi "relikwiami" z dzieciństwa Waszych dzieci?

p.s. Pierwotny temat jest także aktualny ;)

Pozdrawiam serdecznie
smile.gif
 
0

03092010

Guest
Calliope napisał:
Zdaję sobie sprawę, że mam nieprzeciętne dziecko, bardzo mądre i bardzo szybko się rozwijające. Duma mamusi
A kiedy mama nie zachwyca sie tak swoim dzieckiem to czy jest ona nienormalna? Pytanie nie jest podszyte zlosliwoscia.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Jest trzeźwo myśląca :p Jednak nie ma się co dziwić mamom zakochanym w swoich dzieciach... Chyba dla większości ich dziecko zawsze będzie naj - mimo że czasem pewnie zalezie za skórę ;)
 
0

03092010

Guest
katja22 napisał:
Jednak nie ma się co dziwić mamom zakochanym w swoich dzieciach...
To, ze nie zachwycam sie swoim dzieckiem przy osobach trzecich, nie znaczy, ze nie jestem zakochana, bo ..kurcze jestem strasznie.
 
Do góry