Przeklinający Durczok

tentrick

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Pewnie już wszyscy widzieli, ale dla tych, którzy jeszcze nie widzieli, polecam filmik z nagrania "przed faktami".
Stosunkowo ciekawy :)
Przeklinający Durczok
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Nigdy jakoś szczególnie za nim nie przepadałam, ale po tym co usłyszałam to już całkiem stracił w moich oczach i myślę, że wielu innych ludzi również . <_<
 

Julia_Moreno

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
353
Punkty reakcji
0
No jak stół był u........... farbą czy czymś to miał prawo się zdenerwować :lol:
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Widziałem już to...
Pokazał gościu jaką ma tak na prawdę kulturę osobistą.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
a mi się wydaje ze nie ma co tego wyolbrzymiać.
miał trochę racji. jeżeli siedzi przy tym stole a on od jakiegoś czasu jest cały brudny i nikt się tym nie przejmuje to musiał zareagować, poza tym to jego by ludzie oceniali gdyby zauważyli ze siedzi przy brudnym stole jak niechluj.
a to że użył dość wulgarnego języka to tylko i wyłącznie jego sprawa wielu normalnych ludzi tak mówi. gdy są to nasi bliscy to zazwyczaj traktujemy to normalnie (chyba ze są dzieci w pobliżu) bo zdajemy sobie ze każdy ma wady. Durczok to normalny facet i też wady może mieć.
 

kaszan88

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
338
Punkty reakcji
15
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
CiekawaŚwiata ma rację. Nie ma co tego wyolbrzymiać ;)
Durczok jako prezenter telewizyjny mi odpowiada. Sam nie jestem kryształowy, więc nie wymagam tego od innych ludzi. Zdenerwował się i Go poniosło..
Z resztą nie było tak najgorzej :)


Aaa... to chyba nie ten dział ;)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
// NIE TEN DZIAŁ // PRZENOSZĘ // % // POZDRAWIAM
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Aferę robią jakby sami nie przeklinali nigdy.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
CiekawaŚwiata ma rację. Nie ma co tego wyolbrzymiać ;)
Durczok jako prezenter telewizyjny mi odpowiada. Sam nie jestem kryształowy, więc nie wymagam tego od innych ludzi. Zdenerwował się i Go poniosło..
Z resztą nie było tak najgorzej :)
no taka prawda. każdy może się zdenerwować a to w jaki sposób odreagowuje to kwestia indywidualna.
co innego gdyby robił takie rzeczy na wizji...


a to ze ktoś to nagrał to już nie jego wina. każdego można tak nagrać jak bluźni...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
po prostu sie lekko zdenerwowal. zalezy mu zeby wszystko dobrze wyszlo :D
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Moim skromnym zdaniem media tą sprawę wyolbrzymiają. Każdy człowiek rzuci czasem jakiś przekleństwem,a nie mówie tu o tym jeżeli sie go porządnie zdenerwuje,a tu taka sytuacja miała miejsce. Nie wiedzieć dlaczego opinia publiczna uważa,że jak człowiek jest osobą publiczną i pracuje w mediach to musi być idealny?? Przecież to też ludzie... A co do Durczoka. To czy przeklął na wizji?? Podczas emisji faktów?? Nie. Więc o co to halo? Nikt by o tym nie wiedział gdyby ktoś tego do internetu nie wrzucił. Więc ludzie opanujcie sie..
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
a czy nie jest tak, że czasami trzeba dość dosadnie się wyrazić, żeby zobaczyć rezultaty..??

a poza tym
"-W naszej ocenie Pan Kamil Durczok nie tylko zachował się jak prawdziwy mężczyzna, ale i miał odwagę być sobą - powiedział Robert Lis, brand manager marki Burger King w AmRest.
-Nieskromnie uważamy, że Burger King to najlepsze "mięsne" miejsce w Warszawie - dodał Robert Lis. - Skoro zatem "rzucanie mięsem" w miejscu pracy budzi tak wiele kontrowersji, z radością dajemy Panu Kamilowi Durczokowi możliwość robienia tego w naszej restauracji."
;)
 

MrFafik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Szczerze mu zazdroszczę darmowego żarcia :D A to że przeklnął to wielkie mi halo... Jakby Papież powiedział coś niecenzuralnego to OK, ale ot zwykły facet z Faktów? : P
 

Marheri

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Nie rozumiem dlaczego z takich nieistotnych spraw robi się nie wiadomo jak ważna wydarzenia. Ja osobiście nie przeklinam i nie lubię jak ktoś używa takich słów w mojej obecności, ale co mnie obchodzi, że Kamil Durczok sobie czasem pojedzie... Zawsze go ceniłam i nadal tak jest. Zresztą nie przeklinał na antenie, w czasie trwania programu więc co komu do tego?
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
On ma na imię Kamil?! Byłam przekonana, że inaczej ;p

Widziałam ten filmik trochę wcześniej, zanim go usunięto. No cóż, każdemu się zdarza przekląć.
Toż to człowiek, taki jak my. Nie rozumiem z czego ta afera.
No dobra przyznaję. Uśmiałam się, ale tylko tyle.
Zawsze go lubiłam. Jakoś nie drażni mnie jak co poniektórzy z faktów.
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
*link wygasł*

Zostawię to tutaj, i powiem tylko, że zawsze go lubiłem, i będę lubił :D
 
S

Spamerski

Guest
Ale siara :mruga: Wziąłby i sam wyczyścił, ale mi z niego wieli pan. Za takie pieniądze, to nawet z gównem na stole powinien prowadzić program! :D
 

no co ty

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ród Gryfa
Uważam że Durczok zachował się jak Cham...Nawet jeżeli stół był brudny mógł powiedzieć to w inny sposób.Prostak przez duże P :bag:
 
Do góry