Przegrany koszmarny zakład z koleżankami....

crispoznan

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam, mam 25 lat pewnie mó jtemat nie pasuje tutaj ale zaryzykuje i napisze pare słów,przegralem zaklad z kolezankami bylem zaa pewny siebie chodzilo o parkowanie tylem pod stromą górke samochodem,bardzo ciezki manewr i robila to kolezanka ktora jest fajtłapą jezeli chodzi o prowadzenie auta,widzialem pelno razy ze gaslo jej auto na swiatlach,krzywo parkowala nawet no rownej powierzchni itp....wykonanie tego przez nią graniczylo z cudem niemozliwe....ale udało jej sie nie wiem jak ale udalo....do rzeczy no i założylem sie z nia o wszystko,co mi tam i tak nie przegram a jednak......porażka na maksa,ona byla z dwiema kolezankami.wkrotce musze ten przegrany zaklad wykonac,niestety jest koszmarny,prosze nie smiejcie sie,mam byc ich służącym u nich w domu przez 2 godziny...i tu jest problem nie wiem czego sie spodziewac?co kobiety mogą miec w glowie?co np moga kazac mi robic?na najgorsze nawet chce byc przygotowany,one sa w moim wieku 24-25 lat okolo.adrian.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Pokaż, że jesteś facetem do końca. Staw się do wykonania zadania, ale pamiętaj, że służący mają określony zakres obowiązków. Praca jak każda inna. Poszperaj, dowiedz się co do nich należy. I nie daj się wciągnąć w jakieś głupie gierki, zadania. :)
 

crispoznan

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
viola1308 napisał:
Pokaż, że jesteś facetem do końca. Staw się do wykonania zadania, ale pamiętaj, że służący mają określony zakres obowiązków. Praca jak każda inna. Poszperaj, dowiedz się co do nich należy. I nie daj się wciągnąć w jakieś głupie gierki, zadania. :)
czesc,jestem facetem przegralem wiec pójde tylko nie wiem co mnie czeka ....to jest denerwujace.
 
K

kate2

Guest
crispoznan napisał:
czesc,jestem facetem przegralem wiec pójde tylko nie wiem co mnie czeka
Bo szczegóły powinny być wyartykułowane przed zakładem. Byś się teraz tak nie trząsł z nerwów :)
 

crispoznan

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
kate2 napisał:
czesc,jestem facetem przegralem wiec pójde tylko nie wiem co mnie czeka
Bo szczegóły powinny być wyartykułowane przed zakładem. Byś się teraz tak nie trząsł z nerwów :)
teraz juz za pozno,dlatego pytam was kobiety co moga inne dziewczyny miec w glowie?jakie zadania moga wymyslec.
 

ania90

Bywalec
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
49
crispoznan napisał:
mam byc ich służącym u nich w domu przez 2 godziny...i tu jest problem nie wiem czego sie spodziewac?co kobiety mogą miec w glowie?co np moga kazac mi robic?
Zapewne będziesz ich niewolnikiem seksualnym. Ale spokojnie, 2 godziny to jeszcze nic :D
 

crispoznan

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
ania90 napisał:
mam byc ich służącym u nich w domu przez 2 godziny...i tu jest problem nie wiem czego sie spodziewac?co kobiety mogą miec w glowie?co np moga kazac mi robic?
Zapewne będziesz ich niewolnikiem seksualnym. Ale spokojnie, 2 godziny to jeszcze nic :D
niewolnikiem???co dokladnie mialas na myśli?
 
K

Kuqi

Guest
Litości... Zakładasz się o coś takiego, przegrywasz i się boisz? Co z Ciebie za facet?
Jeśli nie są idiotkami to nie zrobią nic, co miałoby Cię bardzo upokorzyć. Myślę, że to będzie raczej ciekawa forma zabawy.

Widzę po nicku, że jesteś z Poznania. Jeśli koleżanki są w porządku to mogę przejąć Twoją "karę".
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
crispoznan napisał:
(...) pytam was kobiety co moga inne dziewczyny miec w glowie? (...)
To jest odwieczne pytanie ludzkości. Według bardzo starej legendy żył kiedyś mężczyzna, który zrozumiał kobiety, pojął ich logikę i dowiedział się co mają w głowie. Niestety - nim zdążył się tą wiedzą z kimkolwiek podzielić, one zmieniły zdanie...
 

crispoznan

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kuqi napisał:
Litości... Zakładasz się o coś takiego, przegrywasz i się boisz? Co z Ciebie za facet?
Jeśli nie są idiotkami to nie zrobią nic, co miałoby Cię bardzo upokorzyć. Myślę, że to będzie raczej ciekawa forma zabawy.

Widzę po nicku, że jesteś z Poznania. Jeśli koleżanki są w porządku to mogę przejąć Twoją "karę".
Nie są idiotkami,są w porządku chociaz czasem im odbija i sa zwariowane,po prostu to sa baby nigdy nic nie wiadomo dlatego lepiej sie nastawic na gorsze i byc milo zaskoczonym nic na odwrót.
 
K

Kuqi

Guest
Po prostu chce mi się śmiać, gdy czytamTwoje obawy. Człowieku, jesteś facetem, miej "jaja", pójdź do nich i się dobrze baw!
 

crispoznan

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kuqi napisał:
Po prostu chce mi się śmiać, gdy czytamTwoje obawy. Człowieku, jesteś facetem, miej "jaja", pójdź do nich i się dobrze baw!
mam zamiar sie dobrze bawic tylko nie wiem co mnie tam czeka...jestem moze zbyt przewrazliwiony ale taki juz jestem
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Będą kazały Ci upiec tort, wybudować dla nich tron, kupić korony i całować stopy... xD

Według mnie Twoja rola służącego skończy się na tym, że będziesz musiał kupić piwo, także raczej nie masz się czego bać... chociaż.... to Twoje koleżanki i powinieneś wiedzieć, czego możesz się po nich spodziewać. xD
 
B

Blancos

Guest
Też kiedyś przegrałem z koleżanką podobny zakład i na niczym złym się nie skończyło. Ot, trochę z nimi posiedziałem i byłem na zasadzie "przynieś, podaj, pozamiataj" :) Nic szczególnego - ot, np. przynieś nam coś dobrego do zjedzenia, nalej nam soku, zmyj po nas szklanki, coś tam sprzątnij, etc. Plus kilka komediowych zadań w stylu "zaśpiewaj jak śpiewaczka operowa" :)

I tak aż koleżankom sie znudziło. W każdym razie, nie przejmowałbym się zbytnio - jeżeli to nie są jakieś koleżanki, co do których wiesz, że mają dziwne pomysły albo że Cię nie lubią i będą chciały Cię upokorzyć to raczej nie wymyślą niczego przegiętego. Poza tym, to tylko durny zakład - jak będą przeginać to zawsze możesz je olać - nic wielkiego się przez to nie stanie :)
 

crispoznan

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
RainQueen napisał:
Będą kazały Ci upiec tort, wybudować dla nich tron, kupić korony i całować stopy... xD

Według mnie Twoja rola służącego skończy się na tym, że będziesz musiał kupić piwo, także raczej nie masz się czego bać... chociaż.... to Twoje koleżanki i powinieneś wiedzieć, czego możesz się po nich spodziewać. xD
obys miala racje...ta niby"kara"bedzie w piatek pod wieczor u nich w domu...gdybym szedl z nimi na "latynowska dyskoteke"to wiem czego bym sie mogl spodziewac{sa nie bojazliwe,zwatiowane,to pewnie by byla niezla zabawa}a tutaj?sluzacym mam byc i nic mi do glowy nie przychdzi...co mnie moze czekac
 
Do góry