Przedszkolne Uczucie

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Poszłam teraz do I gimnazjum i chodzę do klasy z chłopakiem, z którym chodziłam do przedszkola i w tym przedszkolu się w nim zakochałam. Oczywiście w podstawówce miałam dużo przygód miłosnych,a le teraz zastanawiam się czy coś do niego czuję w sumie jest to coś innego niż przyjażń ale nie wiem wkońcu. Co wy o tym sądzicie?? Chciałabym z nim chodzić, ale nie wiem czy on tego chce ... Poradźcie mi coś
 

alunia44

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szerzyny
No wiesz mnie nic takiego się nie przydazyło, ale jeśli czujesz cos do niego więcej niz tylko przyjaźń powinnas się do niego zbliżyc i poznać go.

Hehe może to jest prawdziwa miłość :]
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
mozesz zaczac z nim rozmowe na temat tego jak to bylo dawno temu w przedszkolu :D moze znajdzieciwe wspolny jezyk i rozmowa sie rozwinie i moze nawiazecie wiekszy kontakt a z czasem sie okaze czy macie wspolne tematy do rozmow, zainteresowania itp. i czy bedziecie chcieli byc para.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
zauroczylas.

zakochac sie w kims to nie tylko to ze Ci sie podoba jego wyglad... ; p
 

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Po tylu przygodach w podstawówce, chodzilo mi oto, ze nie udanych ... no ale ... nie mam szcescia w milosci ... i nie podoba mi sie tylko jego wygląd podoba mi sie jego charakter ... a zwyglądu to taki sobie ...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
powinnas go po prostu blizej poznac i pogadac i tyle a czy w przedszkolu mozna juz kogos kochac? :lol:
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
dziecko w przedszkolu raczej nie ma rozwinietego charakteru.

na tyle zeby sie w tym charakterze kochac ofc.

btw. szczescia w milosci nie masz, a przezylas milosc? nie ma milosci w tym wieku, tez myslalem ze dostalem w t ylek ze to ta jedyna ta prawdziwa ta pierwsza, przezylem jedynie slepe zauroczenia, tak jak i ty, skoro nie masz milych doswiadczen to po co walczysz. zeby uswiadomic sobie jak zle bylo ?

a oto wiersz na te okazje

Chciałaś tylko być szczęśliwą,
Myśli miałaś w swoim niebie,
Gdzieś daleko był przystanek,
Autobus uniknął Ciebie.
 
Do góry