Przedmioty do wyboru

sobyrka

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Witam!!
Otóż niedawno dostałem listę z przedmiotami do wyboru na drugi rok studiów. Zwracam się z prośbą do was o pomoc w wyborze. Chodzi mi dokładnie o to aby każdy z was wybrał po trzy przedmioty wg was najlepsze i wpisał tutaj :)

A oto i one:
-Podstawy zarządzania międzynarodowego
-Regionalizm i federalizm europejski
-Nauka administracji
-Polityka regionalna i instrumenty wspierania rozwoju regionalnego państw członkowskich UE
-Międzynarodowe stosunki polityczne i gospodarcze
-Zarządzanie zasobami ludzkimi
-System organów państwowych RP
-Kierowanie w strukturach życia publicznego
-Zarządzanie projektami
-Prawo celne UE
-E - government
-Obywatelstwo UE a obywatelstwo narodowe
 
K

kinga_sc

Guest
Polityka regionalna i instrumenty wspierania rozwoju regionalnego państw członkowskich UE
Prawo celne UE
Zarządzanie projektami

proszę chyba najbardziej przydatne
 
Q

quid pro quo

Guest
To są przedmioty? :wow:

Obywatelstwo UE a obywatelstwo narodowe powinno mieścić się w międzynarodowych stosunkach politycznych i gospodarczych. Przecież to jest raptem kilka zdań, ale żeby od razu robić z tego przedmiot :wow:

Ja bym wybrał prawo celne w UE, politykę regionalną i instrumenty wspierania rozwoju regionalnego państw członkowskich UE (zawiera to zagadnienie regionalizmu, choć sam regionalizm raczej koncentruje się na historii, a więc historia integracji UE, powstawanie euroregionów itd. Łatwe - ale mało pożyteczne) i podstawy zarządzania mdn.

Jest to jednak subiektywna ocena, ponieważ nie wymieniłeś, jakimi kryteriami powinniśmy się kierować podczas wyboru.
 
Do góry