przedłuzanie włosów

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Chciałabym zapytać się was co myślicie o przedłużaniu włosów? Sama mam krótkie włosy strasznie słabo mi rosną i zastanawiam się nad tym czy może sobie nie przedłużyć. Jednak słyszałam, że taki zabieg jest dość kosztowny i o takie włosy trzeba szczególnie zadbać chciałabym poznać co o tym wy myślicie a może ktos już przedłużał sobie włosy.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Nie robiłam więc cenowo nie podpowiem, mogę zapytać znajomej, która wiem, że robiła, z tego co mówiła no to fakycznie trochę płaciła i trwało to sporo czasu ale efekt był bardzo fajny :)
 
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim zrób rozeznanie w okolicy, pozbieraj opinie i zapytaj jak się włosy trzymały. Potem przejdz sie do salonu, zapytaj na jakim kleju pracują, na jakich włosach. Nigdy, ale to NIGDY nie kupuj przedłużania na Gruponie czy innym takim czymś, bo w usługach to tak niestety jest, że zazwyczaj efekty nie są potem cudne, i klient jest troszkę traktowany masowo i "z buta".
Dobrze zrobione włosy mogą pięknie wyglądać, ale też trzeba je odpowiednio pielęgnować. Cena zalezy od produktów i przede wszystkim od ilości kosmyków.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zrezygnowałam jak zobaczyłam efekt u kobiety która wyszła z salonu po przedłużaniu szczerze to mi się strasznie nie podobało bo raz, że były żle podklejone dwa podobno niszczy się te włosy które się ma a, że ja mam swoje słabe to jeszcze bardziej moge potem pogorszyć sprawę.
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Również słyszałam, że to niszczy włosy i jeżeli nie jest zrobione w naprawdę profesjonalnym salonie (który zresztą bierze za takie przedłużanie kupę kasy) to efekt wcale nie jest ładny.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Powiem Ci, że słyszałam sporo negatywnych opinii na ten temat. Po pierwsze, musisz trafić na naprawdę dobrego fachowca, bo inaczej te przedłużenia będą mocno widoczne. Po drugie - ten zabieg podobno dosyć mocno osłabia włosy, także powiem Ci, że ja bym się poważnie zastanowiła zabim bym się na niego zdecydowała.
 
C

charlotte1991

Guest
Wszystko zależy od metody jaką przedłużamy włosy i od umiejętności fryzjerki. Można też przedłużyć samodzielnie metodą clip on.
 
Do góry