przedłużanie włosów

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przedłużeniem włosów, zawsze włosy miałem ścięte na krótko, a chcę od dłuższego czasu zrobić sobie coś ala warkoczyki podobne do dawnej fryzury Seana Paula. Zapuszczałem kiedyś włosy, lecz to była katorga i wiem, że nie zapuszcze ich sam. Wiem, że są metody przedłużania włosów i wcale nie są to wielomilionowe sumy, tylko takie na które mógłbym sobie pozwolić (z tego co słyszałem).

Moje pytanie, czy wiecie ile taka usługa kosztuje? Włosy mam teraz krótkie, tak z 1-2 cm. i na jakiej zasadzie w ogóle to działa?
Aha, i jeszcze coś.. wszędzie gdzie w google o tym szukałem, znajdowałem usługi DLA KOBIET a ja kobietą nie jestem, różni się to czymś? Facetom nie przedłużają włosów? z góry dzięki ; )
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Dla kobiet czy nie nie rozni sie wogóle cena od 1000-3000 zakerzy od włosów . Na takie krótkie jak masz to moze sie nie dac doczepic . Polega to na tym ze do twoich wlosów deczepia sie na kreatyne pasme innych wlosów ( na goraco ) Powtarza sie to co ok. 3 msc
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
moja kolezanka miała przedłużane włody ale nie sądze, że płaciła tak dużo jak mówi pawwwel...
tyle, że ona miła chyba inaczej robione bo miała to jakoś podwiązane do swoich włosów.
i myślę, że przy takich krótkich włosach jak ty masz może być ciężko. A osobiście mi się to nie podoba.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
moja kolezanka miała przedłużane włody ale nie sądze, że płaciła tak dużo jak mówi pawwwel...
tyle, że ona miła chyba inaczej robione bo miała to jakoś podwiązane do swoich włosów.
i myślę, że przy takich krótkich włosach jak ty masz może być ciężko. A osobiście mi się to nie podoba.



Możliwe ze płacila mniej bo mogła ale zeby to jakoś wygladalo trzeba wybrac dobry wlos i jakas dobra metode doczepiania aby nie bylo tak widac :)
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
no bardzo możliwe.. pewnie te lepszej jakości włosy wyglądają bardzo dobrze, aczkolwiek to co ona miała to tak jak by włosy lalki barbie..
akie plastikowe troche były.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
 ceny się tak rożnią, gdyż zależy jakie włosy są doczepiane, jesli naturalne, często nazywane słowiańskimi, to jest w uj drożej, jak z kolei doczepiają ci sztuczne to jest to wersja najtańsza, ale i najtragiczniej wygląda, szczególnie, gdy chodzi o kolor blond, bo są one nijakie w dotyku, szorstkie, i generalnie do dupy  :p

doczepianie/podczepianie włosów, to nie jest profesjonalne, typowe przedłużanie ich, to takie po prostu na szybko zwiększenie ich długości i objętości, które w każdej chwili można sobie zdjąć, bo działa to na zasadzie małych spineczek wsuwanych we włosy naturalny. prawdziwy zabieg wygląda tak, jak opisał  to ktoś wyżej, na gorąco są przyprasowywane do naturalnych, i nie ma szans, że ktoś dokona tego na twoich krótkich, które mają 2cm długości, minimum 5cm i w górę.


co do ceny, jasne, że w jakimś małym kiczowatym zakładzie zrobią to taniej, ale z takimi zabiegami nie chodzi się byle gdzie, tylko do miejsc profesjonalnych, sprawdzonych, cieszących się dobrą opinią osób, które z takowych już skorzystały, bo nie sądzę, żebyś chciał, żeby ci coś odpadło w trakcie 'użytkowania' i żeby pozostały tu i ówdzie dziury i luki :p
 
Do góry