PRZEDŁUŻ WAKACJE !

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Ależ oczywiście, że wierzę. <_<
 

Strunka

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Czecho
na na samym dole malutkimi literami pisze:

* Wakacje zostaną przedłużone w duchu każdego ucznia, nawet jeśli jest to niemożliwe. Wysyłając stronę dalej napełniasz słońcem drugiego człowieka a więc pozwalasz na przedłużenie wakacji. :)

Tylko od Ciebie zależy jak długo słońce to pozostanie wewnątrz (może aż do października?). Więc wypełń jak najwięcej mieszkań słonecznym czasem wakacji.



* Mister REVERIE's jest postacią fikcyjną a strona ma charakter rozrywkowy :) Mister Reverie's to marzenie każdego z nas.

Oczywiście nie chodzi o przedłużenie wakacji jako późniejsze pójście do szkoły - lecz duchowe nastawienie każdego z nas.




Przedłużysz sobie tylko wakacje w duchu:)
 

kicia95

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja sama nie wiem, czy mam uwierzyć, czy nie, ale warto spróbować...
 

NaRuTo

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja chciałbym żeby to była prawda. Te lekcje i nauczycielki już mnie wkurzają -.- Też zauważyłem ten napis :/To nie jest możliwe ;(
PS: a gdybyśmy wsyscy z całego frum wysłali do giertycha taki list :D
Ale jaja by były :p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Chciałabym,aby to była prawda :p
Szkoda tylko, że wyjasnienie jest na dole takim małym druczkiem :/
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
taki haczyk :/ ledwo udało mi się go przyczytac.. :D mysle ze bedzie 1,5 miliona osob na tym liczniku :D jak przeczytalem ze do 1 pazdziernika by byly wakacje to odrazu wiedzialem ze to nie prawda.

ale już niedlugo :D:D:D
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Ludzie, poczekajcie do studiów;) Przecież to normalne, że to głupota jakaś. Dostałam chyba z 10 takich wiadomości na gg i szczerze się zdziwiłam, bo niektórzy na prawdę w to wierzą...
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
ale ja za to mam wakacje wcześniej :p w zeszlym roku np. mialem wakacje od 1 czerwca :D
 
Do góry