Przeczytajcie..

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
ale wiesz.. on jest taki nieobliczalny.. że np. siedzę sobie a ten się na mnie rzuci i mnie przytula i całuje :D a mnie to dziwi, bo nikt wcześniej tak nie robił, chyba, że moi koledzy świry. Ale ja na niego patrzę, jak na jakiegoś dzikusa.. czasami mnie to przeraża a czasami bawi :)


Wiesz, ciezko stwierdzic przez internet jak to do konca jest., No bo jezeli robi to tak naprawde nachalnie i obslini Cie przy okazji, to niezbyt ok. No ale jezeli robi to z taka czuloscia, bo sie stesknil, to raczej normalne:)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Czy przeciwieństwa się przyciągają? Nie wydaje mi się
Ale sądzę, że osoby o odmiennych charakterach mogą sie uzupełniać i stworzyć udany związek

Pytasz, czy taki zwiazek ma sens... Nie poznasz odpowiedzi, dopóki nie spróbujesz, nie chcesz go skrzywdzić, ani sprawić, by poczuł sie jak zabawka, no ale takie rzeczy się zdarzaja, ludziom po prostu nie wychodzi ze sobą i nic sie na to nie poradzi

Choćbyś poznala faceta o podobnych zainteresowaniach, stylu życia i tak dalej, to nie masz pewności ze Wam sie uda
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Na początku mi powiedział, że nie chce żebym się angażowała za szybko. Ale dla mnie to nie jest problem. Mi bardzo trudno komuś zaufać, a tym bardziej się zaangażować. Ale teraz widzę, że chyba on zaczyna.. dziś w nocy mi coś pisał, że chciałby żebym nie mieszkała tak daleko, i nie przyjeżdzała tylko na weekendy, że chciałby mieć mnie częściej przy sobie i takie tam.. a ja mu powiedziałam, że ja mam do tego jeszcze dystans, że na razie nie ma takiej osoby, o której mogłabym powiedzieć, że chciałbym z nim być..
 
Do góry