Przeczytaj to, zanim zadzwonisz do kobiety

Uncle Uwo

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jeśli wiesz jak poderwać dziewczynę i dostałeś numer telefonu od pięknej kobiety, to bardzo dobrze. Jednak tutaj gra się dopiero rozpoczyna. Oto kilka rad, jak nie popełnić typowych błędów w podrywaniu przez telefon. Zasady te odnoszą się nie tylko do dzwonienia, ale również do wysyłania SMSów czy rozmawiania przez Internet. Stosuj je, a nie spalisz się na odległość.

1 Nie używaj telefonu do plotkowania z kobietą

Nie dzwoń ani nie zagaduj do kobiety przez Gadu-gadu/telefon od tako sobie, żeby pogadać. Chyba, że masz ciekawy temat do rozmowy. Pamiętaj, że Twoim celem powinno być spotkanie, a nie rozmowa przez telefon.

2) Zadzwoń w miarę szybko i przejdź do konkretów

Jeśli dostałeś od dziewczyny numer telefonu, to za pierwszym razem nigdy nie dzwoń do niej w innym celu niż umówienie się na spotkanie. Jeśli nie wiesz, kiedy jest najlepszy czas na zadzwonienie, to dzwoń do niej nie później niż dzień, dwa po zdobyciu numeru.

3) Mów powoli, żeby nie brzmieć jak desperat

Mów powoli i wyraźnie. Nie nawijaj jak karabin maszynowi albo osoba, która ma świadomość, że na karcie zostało jeszcze 57 sekund i trzeba przez ten czas umówić się na randkę.

4) Mów spokojnie i wyraźnie

Kiedy mówisz do kobiety, nie możesz brzmieć jak robot. Powinieneś mieć zrelaksowany ton głosu i być wyluzowany. Mów w taki sposób jakbyś mówił do kolegi. Nie rób z głupiej rozmowy przez telefon dużej sprawy.

Przed zadzwonieniem zawsze wyobraź sobie, że dzwonisz do jednej z 100 fajnych dziewczyn, które Ci się podobają i które są gotowe na wyjście z Tobą na randkę. Takie podejście pozwoli Ci być naturalnym i o to chodzi w dzwonieniu do niej.

5) Nie zastawiaj wiadomości głosowych

Nigdy nie zostawiaj wiadomości głosowych dlatego, że większość osób w ogóle ich nie odsłuchuje, a nawet jeśli, to żadna kobieta nie oddzwoni do Ciebie. Ty musisz zadbać oto, żeby ją złapać i pogadać na żywo.

6) Nie dzwoń i nie kontaktuj się z nią za często

Wielu facetów pyta: Jak często mogę wysyłać SMS albo jak często do niej dzwonić, jak często wysyłać sygnał? Odpowiedź jest prosta:
Rzadziej niż ona

Nie pisz do niej co godzinę smsów "kocham Cię", bo choć z początku wyda jej się to słodkie, potem już obrzydnie.

Kontaktuj się z nią wtedy, kiedy musisz albo masz ważną sprawę. Jeśli nie odbiera, to nie bierz tego za olewanie Cię. Może po prostu nie ma szans odebrać itp. Jeśli dalej nie odbiera, to nie dzwoń więcej niż dwa razy dziennie (w przerwach ok 4-5 godzin). Ewentualnie, jeśli dyskusja idzie przez SMS, nie ciągnij jej dłużej niż 30 minut.

7) Kończ rozmowę, zanim ona to zrobi

Zawsze pierwszy kończ rozmowę, szczególnie jeśli rozmowa nieźle się rozkręciła i jest fajnie. Wiem, że brzmi to dziwnie i być może myślisz sobie: „Co on gada przecież jeśli rozmowa się rozkręca, trzeba ją kontynuować”, ja mówię Ci, że NIE. Pamiętaj, że głównym celem jest prawdziwe spotkanie. Jeśli bardzo zaciekawisz dziewczynę w rozmowie i nagle ją skończysz, to masz większe szanse na to, że będzie chciała się spotkać. Stosuj technikę: Dwóch kroków w przód, jednego w tył.

Dodam jeszcze od siebie, że jeśli masz możliwość, to najlepiej bierz od kobiety adres email, dlatego że wiele kobiet rozdaje swój numer telefonu tylko po to, aby faceci do niej dzwonili (nie wiem, pewnie pompują tym swoje ego). Na pewno znasz dziewczynę, co wiecznie narzeka: Ciągle ktoś do mnie pisze, zaraz wyrzucę ten telefon i oczywiście dalej odbiera i esemesuje z kimś, a komórę cały czas trzyma w ręce. Email daje Ci bardziej osobistą możliwość kontaktu i unikniesz bycia w kolejce pięciu facetów, którzy do niej piszą.

Aha i w kwestii tego jeśli dziewczyna chce tylko gadać przez telefon a nie umówić się z Tobą. Misja "jak uwodzić"nie ma sensu jeśli będziesz tracić czas na "wirtualne" znajomości. Dlatego jeśli ona nie będzie chciała się spotkać po prostu powiedz: Hej nie ma co gadać tak przez telefon. Wydajesz mi się interesująca. Spotkajmy się gdzieś na herbatę, żeby się lepiej poznać i zobaczymy co z tego będzie - to wystarczy. Jeśli będzie chciała się spotkać to ok, jeśli nie, to nie warto tracić czasu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć się więcej i dostać trzy darmowe raporty na temat tego, jak poderwać dziewczynę, chcesz poznać gotowe teksty na podryw, to wejdź na moją stronę: Jak uwodzić
 
J

J.B

Guest
Ktoś mi tu robi konkurencję?

Niestety nie ma tu nic nowego. Już wszystko zostało napisane i powiedziane na forum.

Co do e-maili, porada żywcem ściągnięta z e-booka "Tajemnice Uwodzenia" Fingera i Langego, z mojego doświadczenia wiem, że jest to nieefektywne. Najlepiej brać (lub wymieniać się) numerami i dzwonić. Taka bezpośredniość jest lepsza. Maile i GG nie służą do podrywania, poza tym dziś mało kto przesiaduje przed komputerem by pisać maile, fajne laski mają lepsze rzeczy do roboty, no i jeszcze mogą zwyczajnie pracować i/lub studiować. Nie polecam.

Co do instruowania jak ktoś ma się zachować dzwoniąc (dokładnie) - to jest to nie najlepsza rada. Podstawowa zasada, rób co chcesz, próbuj i sprawdź co działa najlepiej. Taka uniwersalna rada "nie dzwoń więcej niż dwa razy dziennie (w przerwach ok 4-5 godzin)" jest śmiechu warta.

Uncle Uwo, za dużo książkowej wiedzy i teorii, za mało praktyki. Jak chce sobie pogadać z laską przez telefon to to robię (kto mi zabroni?), porada typu "Nie używaj telefonu do plotkowania z kobietą" jest znów nietrafiona.

No i podrywając nie używa się esemesów, gadu-gadu i innych internetowych zabawek dla gówniarzy.

J.B
 

monia251110

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
No ale ma trochę racji, np. w tym, aby nie wysyłać wciąż sms-ów o treści "kocham Cię".
Jeśli kocha sie tego chłopaka, to w umiarze jest to miłe, ale już od kolesia, który za nic nie chce się odczepić to już nie bardzo... :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ktoś mi tu robi konkurencję?


J.B

brrr jaka konkurencja, wk ońcu Ty nie reklamujesz artykułów tylko opisujesz własne doświadczenie. Nie ma co porównywać... ;)


fajny tekst na koncu postu Uncle Uwo. "chcesz poznać gotowe teksty na podryw" haha :p
 

*SARS*

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
a prawda jest taka, że du** trzeba olewać to wtedy one biegają za Tobą. Bo jak człowiek się otworzy to potem dostaje olewkę. A tak już wypraktykowałem. Choć czasami laska jest naprawdę warta poświęcenia ale tylko czasami i trafić na taką to jak wygranie w lotto;
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a prawda jest taka, że du** trzeba olewać to wtedy one biegają za Tobą. Bo jak człowiek się otworzy to potem dostaje olewkę. A tak już wypraktykowałem. Choć czasami laska jest naprawdę warta poświęcenia ale tylko czasami i trafić na taką to jak wygranie w lotto;

i odwrotnie ;)
pozdrawiam.
 

dyskretna

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
1
a prawda jest taka, że du** trzeba olewać to wtedy one biegają za Tobą. Bo jak człowiek się otworzy to potem dostaje olewkę. A tak już wypraktykowałem. Choć czasami laska jest naprawdę warta poświęcenia ale tylko czasami i trafić na taką to jak wygranie w lotto;


ciekawe stwierdzenie.... ciekawe ile razy sie otworzyles na jakas tak naprawde ze mowisz ze olewke dostales... hmm... zazwyczaj reakcja powinna byc odwrotna chyba co?!

mowisz czasami jest warta poswiecenia... i taka trafic to jak wygrac w totka... czyli jaka powinna byc??? wnioskuje ze musiales raz wygrac lub prawie wygrac w tego totka.... a moze sie myle?!

ps. faceci to tez czasem dupki i najtrudniej jest zaufac jednemu gdy cie inny/inni skrzywdzili... i odwrotnie.... tak na marginesie.


ps. a gdybys taka trafil w tego totka to...? po jakim czasie gral bys ponownie??? hehe szybko pewnie...
 
Do góry