Przecieki egzaminu gimnazjalnego 2013

Status
Zamknięty.
L

liquider

Guest
Witam wszystkich forumowiczów,
Przedwoczoraj mój kumpel, który jest w liceum powiedział mi, że na jakimś portalu widział wiadomość o tym, że po internecie krążą arkusze z egzaminami gimnazjalnym. przeszukałem sporo serwisów informacyjnych i nigdzie nie mogę tego znaleść.

Czy wiecie coś na ten temat?
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Z pewnością nie ma takiego. Przy okazji każdego egzaminu pojawiają się takie informacje. Uwierz, "przecieki" były przy okazji mojego egzaminu gimnazjalnego, próbnej matury, matury itd. Prawdziwe przecieki są dopiero na studiach, na Chomiku i w grupach fb :D
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Tak jak pisał Max, jest to naciąganie na odwiedziny i pobieranie plików.
Chociaż przed próbną maturą pół godziny przed wejściem do sali wiedziałem jakie były tematy wypracowania z polskiego, tak się przyznam, może mi nie cofną matury przez to :p
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Pewnie plotka i tyle ;) ja bym się nie napalał na realne przecieki, zresztą, gdyby jakieś były, to już o sprawie byłoby głośno i ktoś na prędce drukowałby awaryjną wersję testów ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nie licz na to, że na prawdę są przecieki :) Co roku są takie ploty, jeszcze się nie nauczyliście, że prawdziwych przecieków nie ma i nie będzie?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Po pierwsze- nie ma żadnych przecieków, ja pisałam egzamin gimnazjalny uhuhu czasu temu i też krążyły niejednokrotnie takie plotki :p
Po drugie- jeśli są, to są już wykryte, znalezione i zmienią egzamin ^_^ Na pewno nie daliby wam egzaminu, z którego ściągi były w internecie, nie licz na to :) Także i tak na nich nie skorzystalibyście.
A nie zmieniają, wiesz czemu? Bo nie ma żadnych przecieków, amen.
 
Status
Zamknięty.
Do góry