Pryszcze

michaelll

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pryszcze to mój problem juz od bardzo dawna... I chodziaż jest to rodzinne to dokucza mi to niemożliwie. Zdałem sobie z tego sprawę dopiero teraz.
Mam 14 lat, a pierwsze pryszcze takie 'drobniutkie' pojawiły się pod koniec 9 lat, co wydaje się rzadkością (przynajmniej porównując co do moich rówieśników).
Od 6 klasy pojawiły się te większe (przeważnie białe ;P) i musiałęm je wyciskać, jednak w większości były to takie 'różowe', których nie dało się rady wycisnąć...
Od 1 gimnazjum było to samo i teraz też jest to samo. One poprostu nie chcą zejść!
Czytałem, że picie herbaty z bratka pomaga, ale nie wiem jak bardzo. Podobnie drożdże. Ograniczyłem ilość jedzenia słodyczy, przez co te 'białe' przyszcze pojawiają się rzadko, ale moja twarz przez cały czas jest zapryszczona!
Pomóżcie mi. Będę bardzo wdzięczny. I dzięki :)
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 62
  • 2.jpg
    2.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 60

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Pryszcze to mój problem juz od bardzo dawna... I chodziaż jest to rodzinne to dokucza mi to niemożliwie. Zdałem sobie z tego sprawę dopiero teraz.
Mam 14 lat, a pierwsze pryszcze takie 'drobniutkie' pojawiły się pod koniec 9 lat, co wydaje się rzadkością (przynajmniej porównując co do moich rówieśników).
Od 6 klasy pojawiły się te większe (przeważnie białe ;P) i musiałęm je wyciskać, jednak w większości były to takie 'różowe', których nie dało się rady wycisnąć...
Od 1 gimnazjum było to samo i teraz też jest to samo. One poprostu nie chcą zejść!
Czytałem, że picie herbaty z bratka pomaga, ale nie wiem jak bardzo. Podobnie drożdże. Ograniczyłem ilość jedzenia słodyczy, przez co te 'białe' przyszcze pojawiają się rzadko, ale moja twarz przez cały czas jest zapryszczona!
Pomóżcie mi. Będę bardzo wdzięczny. I dzięki :)




Dziwi mnie ze jeszcze nie poszedles do dermatologa on pewnie by pomógł .
Jezeli chcesz wyleczyc to w domu to kup jakies kosmetyki np. Garnier czysta skora active peeling on jest w mare deklikatny bo nie trze mocno po skorze i obowiazkowo jakis krem nawilzajaco-matujacy dobry jest z under twenty men lagodzacy , nigdy nie wyciskaj pryszczy bo tylko roznosisz bakterie mozesz tez kupic korektor anty bakteryjny i uzywac go miejscowo na takie biale krosty ale szczerze mowiac dermatolog pomogł by napewno wiec albo wybierz sie do niego albo wyprobuj to co mowilem bo nie wyglada to za ladnie pozdro :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Zdecydowanie dermatolog. Można coś tam zrobić na własną rękę, ale po co? Czasem nieświadomie możesz sobie zaszkodzić. Idź do specjalisty, poleci ci jakąś skuteczną kurację farmakologiczną i wyeliminujesz problem.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
W takim przypadku gdy pryszczy jest tak duzo i nie znikaja za bardzo musisz isc do dermatologa.
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Garnier czysta skora active peeling on jest w mare deklikatny bo nie trze mocno po skorze i obowiazkowo jakis krem nawilzajaco-matujacy dobry jest z under twenty men lagodzacy
Wątpię, żeby to coś pomogło przy tak rozległych pryszczach. Tylko dermatolog moze ci cos skutecznego przepisać, więc wybierz się do niego jak najszybciej.
 

emi_1

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
108
Kosmetyki z garniera szczególnie peeling to nie najlepszy pomysł, bo wyedy roznosisz bakterie po całej twarzy. Dobry będzie krem na dzien under twenty Anti Acne przeciw trądzikowi. Do mycia najlepiej stosowac żel tej samej firmy kupisz w rossmanie. Z maści to sądzę,że tormentiol jest najlepszy koszt. 6 zł smaruj się nim jak ze szkoły wrócisz i kiedy będziesz siedział w domu, trzeba byc cierpiliwym on pomaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko troche trzeba uzbroic się w cierpliwośc i stosowac codziennie, ale on troche moze wysuszac to wtedy jak widziesz że skóra trszkę schodzi to walnij maseczkę nawilżająca np. z twarozku i miodu. Pewnie to ci do końca nie pomoże bo to wszystko chormony i przejdzie ci to z wiekiem ale tormentiol jest ok.
 

~smuTny

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja byłem już 2 razy u dermatologa a jutro idę 3. Przepisał mi epiduo i zniknęły (to wysusza skórę), wiadome czasem wyjdzie 1 :/ a wizyta raz w miesiącu to dla mnie nie problem...
Zrób to samo (ja miałem pryszcze od 4klasy :x )
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
ja używam Tormentiol za około 5 zł i jestem b. zadowolony. Wysusza i sciąga to z twarzy.
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja polecam Garnier czysta skóra.
Ja mam akurat 3 w 1 ale Ty byś musiał Mieć Garnier czysta Skóra Aktiv najlepiej peeling :]
Naprawde pomaga.
Kup sobie w aptece cynk w tabletkach, mi to dermatolog przepisał i jakieś antybiotyki ale one nie pomogły, tylko ten cynk i garnier :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No ponoc cynk jest dobry, a co do garniera to owszem , ale nie dla kazdej cery. Mi on pogorszyl sprawe. Ja bardzo lubie kosmetyki firmy nivea ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
dermatolog -> proś o izotek. po ~pół roku kuracji będziesz śliczny.

// przed edycją posta napisałem "ginekolog" lol :D
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
idż do dermatologa ,przepisze ci jakies leki i bedzie dobrze
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Radzę Ci zainwestować w Silicosan - bardzo skuteczny środek, który w kilka tygodni radzi sobie z trądzikiem i innymi problemami skórnymi. Oczyszcza skórę i pozwala jej pozbyć się toksyn, zbędnego tłuszczu itp. Uwierz mi - wiem co mówię ;) Preparat jest bezpieczny, więc możesz go śmiało stosować. Popytaj w aptece.
 
Do góry