Protest chrześcijan przeci koncertowi Madonny

ewa1112

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Słyszeliscie, że polscy egzorcyści nawołują do nieoglądania fragmentów koncertu pan M. ? Jest prośba o modliwty i wpisy na proteście do władz na portalu http://www.protestuj.pl/

Dla ateistów - powinno być także ważne, że okazuje nie tylko brak szacunku naszej religii, ale chce wystąpić w rocznicę powstania warszawskiego. Kpina!
 

lynx_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
116
Punkty reakcji
4
Słyszeliscie, że polscy egzorcyści nawołują do nieoglądania fragmentów koncertu pan M. ?

Popieram ten protest całym moim katolickim sercem. Madonna to sługa żydomasonerii, satanistka, zwykły pachołek antychrysta... nie dajmy się zwieść... władze powinny odwołać jej koncerty i to we wszystkich katolickich krajach bo to stanowi zagrożenie dla nas, zwykłych ludzi..
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Bo we wszystkich chrześcijańskich krajach koncerty Madonny powinny być zakazane, a nie tylko katolickich. Toż to skandal jawny, by tam grała.
 

lynx_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
116
Punkty reakcji
4
Bo we wszystkich chrześcijańskich krajach koncerty Madonny powinny być zakazane, a nie tylko katolickich. Toż to skandal jawny, by tam grała.

W sumie to się zgadzam!!

JEDNOCZMY SIĘ, CHRZEŚCIJAŃSCY BRACIA :)

Może nasza katolicka wiara nieco się różni np od protestantów ale w świetle wojującego ateizmu i zagrożenia ze strony muzułmanów i innych religii musimy być jednością bo nie przetrwamy.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie będzie nami już żaden ateista pomiatał i się śmiał, gdy dojdziemy do porozumienia.


Ale papież będzie, i koniec kropka.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A mże pośmiejciwe się z Żydów, Murzynów, Muzułmanów i homoseksualistów? Jesteście przecież tacy postępowi oświeceni i odważni na pewno umiecie wszystko wyśmiać, przecież nie może być grupy co to nie można nią pomiatać i wyśmiewać, ani deptać jej wartości na podstawie jakiś przesądów. No dalej.
 

lynx_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
116
Punkty reakcji
4
A mże pośmiejciwe się z Żydów, Murzynów, Muzułmanów i homoseksualistów? Jesteście przecież tacy postępowi oświeceni i odważni na pewno umiecie wszystko wyśmiać, przecież nie może być grupy co to nie można nią pomiatać i wyśmiewać, ani deptać jej wartości na podstawie jakiś przesądów. No dalej.

Hihihi, naprawdę urocza reakcja, aż się uśmiechnąłem.

Nie mam powodów żeby naśmiewać się z murzynów czy homoseksualistów, nie mam żadnych w swoim otoczeniu, nie wadzą mi, tak samo jak nie doświadczam obecności muzułmanów i żydów.

Katolicy natomiast dostarczają setki powodów do śmiechu. Bóg zapłać!
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Po co? Nie mam z nimi żadnego problemu.
No właśnie.
A jaki problem ma Madonna? A jeśli go ma, to niech nie przyjeżdża, a jak przyjeżdża, to niech uzna, że jest gościem i to uszanuje.
Nie wyobrażam sobie, żebym przyjechał do Izraela i naśmiewał się Żydów, nie miałbym pretensji jakby mnie pogonili a o bojkocie, już nie wspomne. Ale tu nie ma wg mnie ideologii, Jest coś takiego jak wychowanie, kultura i kindersztuba, ale tym nie można się oświecić jak ateizmem to trzeba z domu wynieść.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja problemu nie mam, bo nie zamierzam tego oglądać, a tym bardziej, że muzycznie też mnie jakoś nie ciekawi. Chciałem zauważć, że to jednak ona prowokuje. Profanuje symbole, dobiera specjalnie daty i.t.p. Sądzę więc że to ona ma jednak jakiś problem, a że jakaś cześć ludzi odpowiada na jej prowokacje, to chyba taki jest cel prowokacji? Ja się nie wybieram protestować przeciwko tej czy innej celebrycie, aby jej robić reklamę, choć ona tak tej reklamy pragnie. Nie uważam jednak, że głównymi negatywnymi bohaterami są ci co tam idą.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A to papież rzuci ekskomunikę na każdego, kto nie idzie protestować przeciw Madonnie, a ignorowanie tego protestu obłożył klątwą? Część katolików jest obużonych, kiedy się ich jawnie prowokuje. Możecie sobie poszydzić, ale to normalne. Każda grupa by się tak zachowała.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Nie wiem, co wprawia mnie w większe zażenowanie - Madonna czy ci egzorcyści i inni protestujący ludzie...
 

lynx_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
116
Punkty reakcji
4
A to papież rzuci ekskomunikę na każdego, kto nie idzie protestować przeciw Madonnie, a ignorowanie tego protestu obłożył klątwą? Część katolików jest obużonych, kiedy się ich jawnie prowokuje. Możecie sobie poszydzić, ale to normalne. Każda grupa by się tak zachowała.

Nie rozumiem za bardzo, komu i na co odpowiadasz tym postem.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie rozumiem za bardzo, komu i na co odpowiadasz tym postem.
Chodzi o to, że utożsamiasz jakieś działanie z katolicyzmem, ponieważ cześć katolików coś tam planuje.Kościół katolicki nie ma problemu z Madonną. Gdyby papież nakazał coś byłbyś uprawniony do takiego pisania. Grupa jakichśtam egzorcystów to nie Kościół Katolicki. Zresztą to typowe. Jakiś ksiądz powie, że antykoncepcja jest zakazana, bo sperma sie marnuje, i już antyklerykałowie biją piane że to zdanie całego Kościoła, chociaż raczej powinni zajrzeć do encyklik i znajdującego się tam uzasadnienia.
Oczywiście ci księża mają do tego prawo, no i jeśli bojkotują to też problemu nie mają. Jeśli zbyt dużą wagę do tej pani przykłądają to moze już tak. Ogólnie jednak Kościół tą panią się nie przejmuje tak jak ona Kościołem.
 

lynx_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
116
Punkty reakcji
4
Chodzi o to, że utożsamiasz jakieś działanie z katolicyzmem

Nigdzie nie napisałem, że cały kościół katolicki protestuje, tylko że katolicy. Pisząc katolicy, mam na myśli grupę. Może być to grupa 5 osobowa czy 100 osobowa ludzi, którzy są katolikami.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
To teraz ja Ciebie nbie rozumiem. Po co pisałeś:
Mówiąc "ty" miałem na myśli katolika.
Pisz wyraźniej przecież wiesz, ze do głupiego katola piszesz, tak to somie możesz z jakimś inteligentnym ateistą porozmawiać.
 
Do góry