Prosze :(

Kochanek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej. Może i wyda wam sie to dziwne , lub i nie. Poszukuje filmów na temat dzieci , młodzieży itp. Tylko że filmów , gdzie jest przemoc na dzieciach. Dużo czytałem , i jestem przeciwko maltretowaniu dzieci.

Znalazłem stronke
http://www.zeitgeistvideos.org...

Ci co będą chcieli to wejda. Są tutaj sceny własnie z róznych filmów ( naciskasz part 1 , part 2 itp ).

Większość filmów jest europejskich ( francuskie , hiszpańskie , włoskie).

I własnie szukam takich filmów( nie koniecznie z europy . Z całego świata ). Te filmy są bardzo przygnębiające ( zdaje sobie z tego sprawe). Ale napewno są ciekawe.

W filmach takich występuje przeważnie przemoc nad dziećmi/nastolatkami. Są one dość często molestowane.
( tylko prosze bez zadnych skojarzen , porpostu chce tylko obejrzec taki film....)

Jeśli ktoś zna takie filmy. Byłbym wdzięczny o tytuł. Bo na tej stronce są tytuły , lecz gdy wpisuje je na filmweb.pl to zadnego nie ma.... A chciałbym zapoznać sie z fabułą filmu.

Naprawde jest mi to potrzebne , dlatego że jestem przeciw molestowaniu seksualnym , czy tam biciu dzieci / nastolatków. Chce napisać prace na ten temat . I dlatego własnie potrzebuje takich filmów. Z góry dzięki.
 
Do góry