Prosze poradzcie mi chce sie odkochac nie mam pojecia jak :(

Marcin777

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak jak w temacie :( bylem z dziewczyna razem juz 2 miesciace <wiem ze dla niektorych moze sie wydawac ze malo> bylo mi przy niej przecodnie :(( chcial bym zeby ta chwila trwala wiecznie :((. Ale niestety jakies 3 tygodnie temu napisala mi ze to koniec :(( ze nie ma juz nas jestem ja i jest ona :(( napisala mi ze boi mi sie dalej zaufac :( <nic nie zrobilem> . No to uszanowalem jej decyzje jeszcze sie niepotrzebie poklucilismy :(( ...
Mijały dni a ja o niej ciagle myslalem :( mowilem pisalem :( kolezanka ciagle pisalem o niej bylem mozna powiedziec WSCIEKLY NA NIA ze mnie od tak zostawila :(( mowilem glupie rzeczy znajomym o niej ...<niepotrzebnie:(
Pisalem do niej wiele razy czy moze sprobujemy jeszcze raz moze sie na uda czy chce to naprawic czy chce wrocic do mnie . ona pisala ze nie ze lepiej bedzie jak zostaniemy znajomymi :(( no to jej napisalem ze nie potrafie byc tylko znajomym bo jatak bardzo kocham ;(( ona sie obrazila i znowu sie poklocilismy :(...
I dzis jej napisalem ze ja przepraszam za te moje glupoty ze sie tak zachowywalem :(( Napisalem jej ze nie mam nic przeciwko zebysmy byli znajomymi :(( <nie wime czemu tak napisalem :(> pogadalismy sobie naprawde milo :):( tak po kolezensku napisala mi na koniec rozmowy ze milo bylo porozmawiac :( ... ale ja dalej nie potrafie byc jej znajomym tylko :(( ja ja tak bardzo kocham :(( <pytalem sie wiele razy czy sie spotkamy pogadamy o nas ale ona pisala NIE NIE SPOTKAMY SIE :( >
Nie umiem sobie poradzic juz z tym :( ciagle o niej mysle i rozpaczam , co ja mam zrobic :( mi jej tak bardzo brakuje :( ja ja tak bardzo kocham :( ale nie chce zas wyjsc na idiote ktory zas jej napisze cyz pogadamy o nas :( a ona znowu powie NIE
Prosze pomozcie ja nie wiem co mam zrobic ja nie czuje zycia bez niej zawsze gdy byla gdzies blisko mnie bylo mi tak dobrze :((
Wiem ze 2 miesiace to nie duzo ale ja naprawde sie zaangazowalem :( i nie wiem co zrobic :(
Prosze pomozcie :((((((
 

famfatal

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
1
Bardzo cieżko jest zyć, z mysla ze sie kogos Kocha a ta osoba nie odwzajemnia tego uczucia..:/ Powiem Ci ze popelniles blad piszac do niej aby wrocila, abyscie mogli zaczac jeszcze raz. Powinienes daj jej troche swobody aby mogla przemyslec swoja decyzje, a Ty jak upraciuch nalegales na nia.. Przez to z pewnoscia jeszcze bardziej upewnila sie w tym ze nie chce z Toba byc.. Chodzi o to aby ona mogla sobie to wszystko spokojnie przemyslec, oczywiscie nie daj o sobie zapomniec i napisz do niej jakiegos smsa, tylko nie pros i nie blagaj. Pokaz sie jej taki jak byles na poczatku, zmien cos w sobie, stan sie bardziej atrakcyjny:) Powiem, Ci ze ja jestem w podobnej sytuacji, tylko my bylismy prawie 2 lata.. Dalej bardzo Ja kocham i chce odzyskac, ale narzucajac sie niczego dobrego to nie da. Tutaj jest potrzebny czas.. i albo wyjdzie on na Twoja korzysc albo nie..
 

GirlSweety91

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Do niczego jej nie zmusisz- to ona musi dojrzec do tego czy chce ponownie spróbowac czy nie...! Ciągle pisania,namawiannie- taka natrczwosc tu na pewno nie pomoze. Mozesz jedynie czekac i miec nadzieje ze zmieni zdanie...jesli na prawde tak bardzo ci zalezy.
 

Marcin777

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
zagadalem do niej dzis wieczorem to byla naprawde bardzo mila rozmowa :) pogadalismy o znajomych
powspominalismy nasze spotkania np . napisalem czy pamieta nasze pierwsze spotkanie ;) ona mi odpisala "oczywiscie ze pamietam" :)
bo ja z nia mialem takie swoje slowka :) np "szykownie" albo "hmm" i w czasnie rozmowy napisalem ze szykownie bylo ona mi odpisala "widze ze szykownie pozostalo" ja jej odpisalem oczywiscie i sie z tego bardzo ciesze :) spytalem sie czy pamieta nasze ostatnie spotkanie ktore bylo dokladnie 27 dni temu ona mi odpisala " to juz az tyle;/ oczywiscie bardzo dobrze pamietam :) " albo spytalem sie czy pamieta jak nie bylo tematu do rozmowy i sobie mowilismy ciagle "hmm" ona mi odpisala ale bylo fajnie :) ... spytalem sie czy sie kiedys jeszcze spotkamy z znajomosci :) ona mi odpisala " mozemy :) "

Co ja mam robic ? :( ja ja chce na nowo rozkochac :( ale nie wiem jak juz :(
Mam do niej dalej zagadywac na gg i pisac tak slodko itp ? ;( co ja mam robic :( ???
Ja chce ja rozkochac :(
Jak myslicie czy ona do mnie cos moze jeszcze czuc ??? :((

Rozeszlismy sie z powodu ze ona powiedziala ze nie potrafi mi zaufac ... spytalem czy mnie kochala odpowiedziala ze tak ...
CO mam robic prosze o jakies rady czy np napisac raz na jakies czas czy jak HELP !! :(((
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Nie no, chłopie, krótka piłka. Skoro dziewczyna powiedziała ci jasno i dobitnie że nie chce z tobą być (i to pewnie z jakieś sto razy, chyba że był bardziej upierdliwy) to znaczy że ni chce z tobą być. Koniec i kropka. Snuj dalej te swoje marzenia, bądź w dalszym ciągu upierdliwy a stracisz też znajomą. Skoro nie jesteś w stanie zadawać się z nią na poziomie czysto koleżeńskim to nie zadawaj się z nią w ogóle. Ale nie ty jeszcze na siłę szukasz okazji żeby się z nią widywać. Po prostu zapomnij o niej. Było, minęło. Nie zmusisz jej przecież na chama żeby z tobą chodziła. Dlatego proponuje się nie spotykać (przynajmniej na razie) a kontakty i rozmowy ograniczać do minimum. Ale znając życie ty pewnie siedzisz cały dzień przed GG i czekasz aż ona będzie dostępna. Rób dalej jak robisz a palniesz w końcu jakąś głupotę i pogrążysz się do reszty. Znajdź se lepiej inną dziewczynę, wtedy na pewno zapomnisz :p .
 
Do góry