Prosze O Rade

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
jak wedłóg was powinna chodzić dziewczyna która ma troche ciałkam, duze piersi wiekszy tyłeczek czy powinna to pokazywac czy raczej maskować, chudzic w dekoltach czy raczej w golfach?
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ładne piersi sa dla kobiety duzym walorem, wiec ja bym je pokazywała, bo faceci za takim czyms szaleja. A co do wiekszego tyłeczka to zauwazyłam ze coraz wiekszej społecznosci sie taki podoba, chyba juz im sie znudziły te dziewczyny u których nie ma za co złapac.... :p
Wiec pokazuj i ciesz sie tym co masz... :D
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
napewno nie jest tak ze im wieksze tym lepsze...

nie za duze nie za małe są elo :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
mysle ze nie az tak bardzo pokazywac troche uiaru :) <_<

Przeciez ja nie pisze o całkowitym chodzeniu z cyckami na wierzchu.... ale tak dyskretnie i subtelnie troszke tu troszke tu, jakis ładny pociagajacy dekolcik..... :D
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Moim zdaniem to zależy czy do niej to pasuje...
I zależy od charakteru osoby...
Jak jesteś odważna to czemu nie...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
u nas w szkole była taka dziewczyna co była troche przy tuszy a bluzka do pepka przeciez to zenada wszyscy sie z niej smiali nie mowie zeby sie zabuchtowac kolfami ale troche umiaru
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
znam dziewczyne ktora ma troche cialka i latem wszystko na wieszku, nie wyglada to najlepiej :/
 

kiss

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Szczęscia
Qrcze wiecie co z tego wszystkiego wynika, że jeżeli dziwczyna ma troche więcej ciałka to powinna chodzic zaubierana jak zakonnica.... chodzi mi tu o ostatnie wypowiedzi. także te o lecie!
Przeciez niektóre laski, są przy tuszy , a pasuje im gdy odsłaniają swoje walory, nie mówie ze całkowicie ale troszeczke i z umiarem/:p pozdrooffka
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Myślę że fajnie ys wygladała w spodniach z szerokimi nogawkami i w bluzce na 3/4. Mówie o teraźniejszej porze rok. No a laten, wiosna, mże jakaś spudnica do kolan, bluzeczka z dekoldem w serek. Będzie fajnie wygladac.

Powoli sie załamuje jak niewchodze w kolejne spodnie, ale mama mówi ze teraz "dorastam" i powinnam sie cieszyć. Muszę przyznac ze dziewczyny które maja troche tu i ówdzie wygladaja lepiej od tych tzw. wieszaków
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
ja wolę się naubierać nawet w lato bo nie cierpie jak faceci gapią się na moje piersi i to jeszcze z odpowiednim komentarzem :| :bag:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku mnie tez moj tylek wnerwia, ale co zrobie, spodnie mam przewaznie dopasowane, bluzki, to zalezy, a biust mam duzy, a dekolty to ja uwielbiam :)
nie kazdy moze miec figure modelki
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Qrcze wiecie co z tego wszystkiego wynika, że jeżeli dziwczyna ma troche więcej ciałka to powinna chodzic zaubierana jak zakonnica.... chodzi mi tu o ostatnie wypowiedzi. także te o lecie!
Przeciez niektóre laski, są przy tuszy , a pasuje im gdy odsłaniają swoje walory, nie mówie ze całkowicie ale troszeczke i z umiarem/:p pozdrooffka
no coz...ja tylko wyrazilam tylko moje zdanie na ten temat, mi sie to nie podoba, a jesli dziewczyny grubsze nie wstydza sie sowjego ciala to niech sobie chodza jak chca to ich sprawa
 

kiss

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Szczęscia
no coz...ja tylko wyrazilam tylko moje zdanie na ten temat, mi sie to nie podoba, a jesli dziewczyny grubsze nie wstydza sie sowjego ciala to niech sobie chodza jak chca to ich sprawa

ja tez tylko wyraziłam swoją opinie... qrcze poprostu nie nawidze krytyki i to mnie gubi.... brrr... straszna jestem... musze sie zmienic.... a co do tematu.... to wydaje mi sie dzisiaj ze to wszytko zalezy od tego czy dziwczynie cos pasyje czy nie... wszytko zalezy od konkretnej figury.... ale najwazniejsze to chyba to zeby człowiek się dobrze czuł w swoich ciuchach....
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja mam duze piersi i taki wiekszy tylek (ale nie gruby). Za to mam malo w pasie - taka klepsydrowa figura. Ciezko mi znalezc jakies fajnie lezace ciuchy. Wszystkie sa cholernie obcisle :/.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mi sie nie podoba gdy dziewczyna przy kosci ubierze sie jak modelka: bluzka do pepka i krotka spodniczka,a na nogach cellulit widac :/ koszmar.Mowie tak mimo ze sama nie naleze do grona wieszakow i mam troche cialka :D mimo wszystko staram sie jakos wygladac i nie zakladam krotkich bluzek
 

ewabuziaczek

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
100lica
Na szczęście przechodz moda na wychudzone panny z małym biustem i małym tyłkiem. Ja jak na swój wiek mam dośc spory biust i tyłek więc staram się tego nie zakrywać tylko pokazywać i tobie radze o samo :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi kiedyś chodziłąm w gilfikach spudnicach do kolan ale teraz to zakąłdam bluzeczki w serek i kiecki tak ok 15cm nad kolano ale teksty typu A..... moze zapiszesz się do kondursku miss mokrego podkoszulaka troche mnie zaczynają wkóżać ale zawsze odpowiadam wiesz tez nad tym myslałam jak będziesz na mnie głosował nio to się zapisuje :D
 
Do góry