proszę o radę

maciex15

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Znam się z pewną dziewczyną jakiś czas chodzimy razem do szkoły itp nieraz gadalismy troche pisalismy a ostatnio zacząlem do niej pisać i zagadywać. więc postanowiłem zabrać ja razem z kolezanka na inpreze za 2 dni zgodzily sie ,, ta jej przyjaciolka jest tez moja przyjaciolka rozmawialismy troche o tym wypadzie i powiedzialem ze jesli nie chce to nie musi isc ale odpowiedziala ze chetnie sie ze mna zabierze jak myslicie powinienem dac jej wyrazne sygnaly ze jestem nią zainteresowany ??? nieraz takie drobne sygnaly nieraz jej wysylalemjak uwazacie co robic bo bardzo bym chcial z nia byc
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Moze na tej imprezie sprobuj do niej podbic na jaka impreze je zabierasz?Mysle ze powinienes sprubowac jej uswiadomic ze wpadla ci w oko.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
słuchaj, to zależy o jakich sygnałach mówisz. zacznij od uśmiechania się do niej, kontaktu wzrokowego (uśmiechaj się oczami) + nie bój się jej dotykać (ramiona, dłonie, plecy, szyja) w jakiś luźnych sytuacjach kumpelskich i obserwuj jej reakcje. jeśli będzie ci wysyłała sygnały zwrotne (podświadome albo nie) np. uśmiech, przytulanie oraz inne (poczytaj w przyklejonych tematach) itp. to zaaplikuj jej większą dawkę tego wszystkiego. to będzie sygnał do działania - zaproś ją na spotkanie we dwoje. przy tym nie wyznawaj jej na razie uczuć (żeby jej nie spłoszyć) - po prostu z nią rozmawiaj, śmiejcie się, bawcie razem, cieszcie spędzonymi razem chwilami. powinno się udać.

@edit: oczywiście dobrą sposobnością do tego wszystkiego będzie nadchodząca impreza - tańcz z nią dużo, nie tylko wolne kawałki, chodzi o to, żeby ona się rozerwała w twoim towarzystwie i poczuła, że jesteś fajnym facetem.
 

maciex15

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
ta impreza to dyskoteka w pobliskim barze a uczuc nie okazywac ?? bo myslalem ze na tej dysce bedzie dobra do tego okazja ale zobaczymy jak sie uda podbijanie
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
to znaczy mnie sie wydaje ze uczucia lepiej okazywac w bardziej ze tak powiem spokojnym miejscu i kiedy bedziecie we dwoje na poczatek ja "podrywaj "i dobrze sie razem bawcie kilka razy a potem zapros ja gdzies tak jak kolega wyzej pisal i wtedy jezeli zauwazysz ze jest zainteresowana toba to okazuj ze ci na niej zalezy.Bo jesli zbyt szybko zaczniesz mowic o uczuciach to faktycznie mozesz ja sploszyc.
 

wojtala

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
jak myslicie powinienem dac jej wyrazne sygnaly ze jestem nią zainteresowany ??? nieraz takie drobne sygnaly nieraz jej wysylalemjak uwazacie co robic bo bardzo bym chcial z nia byc


Coś Ty. Nie pokazuj jej że Ci zależy. Bądź jak świeca, muchy latają w ogół świecy a nie odwrotnie. Kręć tak, żeby to ona za Tobą latała ;)
 

redzionko

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
ta impreza to dyskoteka w pobliskim barze a uczuc nie okazywac ?? bo myslalem ze na tej dysce bedzie dobra do tego okazja ale zobaczymy jak sie uda podbijanie
Sądząc po tym poście autor nie ma zielonego pojęcia co robić i najwyraźniej jest to pierwszy target w życiu. ( +- 15-17 lat ma Maciek).
Nie rozumiem jedynie dlaczego zaprosiłeś swój cel oraz jej przyjaciółkę? Ma ona wam przeszkadzać w bliższej rozmowie lub próbie podrywu ? Czy ew. sama ma się zająć sobą, a Twoja sympatia będzie jedynie narzekać, że zostawiliście ją samą lub wcale nie pozwoli na jej odejście.

Jeżeli chcesz jej dać jakieś sygnały to buzia na kłódkę i wybij sobie twardym przedmiotem (najlepiej młotkiem) słowo KOCHAM CIĘ z Twojej głowy :) Zastosuj się do pora Rebelianta (podstawa), jeżeli nie będzie odwzajemniać zalotnych sygnałów "IOI", zostaw ją w spokoju i zajmij się innymi kobietami! Może to przyciągnąć jej uwagę lub po prostu znajdziesz sobie inną, bo musisz zapomnieć o koleżance żeby nie posypały się kolejne posty z żalem i niepowodzeniem, a przecież Ty coś do niej 'czujesz' :)

Pozdrawiam.
 

Piacho1

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
wojtala dobrze mówisz a co niech i dziewczyny o nas troche powalczą i sie nachidzą :lol: a jak jej o to chodzi żeby go sprawdzić :kwasny: ale raczej nie
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
ta impreza to dyskoteka w pobliskim barze a uczuc nie okazywac ?? bo myslalem ze na tej dysce bedzie dobra do tego okazja ale zobaczymy jak sie uda podbijanie

to twoja pierwsza akcja z nią czy już kiedyś zapraszałeś ją na jakieś spotkanie sam na sam?
wyznawanie jej uczuć na tak wczesnym etapie podrywu nie jest ok. chyba chcesz żeby ona szybko dała ci kosza :]

lepiej ją nakręć tak, żeby cię pragnęła :D
 

maciex15

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
mamy po 16 lat i pierwsze nasze takie spotkanie ostatnoi rozmawialismy przez tel i duzo pisalismy takze jest coraz lepiej
 
W

wroneczki4

Guest
Zawsze możesz jej coś wrzucić do drinka i zrobić co zechcesz...
A na poważnie możesz dać jej na tej imprezie jakiś poważniejszy sygnał( nie patrzeć na jej biust i próbować chwytać za pośladki... całowanie odpada...). Bardzo dobrym znakiem do pokazania dziewczynie, że Ci na niej zależy jest bardzo delikatny dotyk podczas podania ręki na przywitanie/pożegnanie. Dziewczyna od razu zrozumie o co chodzi jeśli tak zrobisz.
Po prostu gdy podasz jej rękę na przywitanie zrób to bardzo delikatnie i możesz ją przez tą chwilkę "pomiziać" kciukiem po dłoni( gdy poda Ci rękę). To, że zrozumie jest gwarantowane ;)

Jeśli na imprezie będą tańce tzw. przytulańce to korzystaj z okazji i możesz poprzez to dać jej znak. No jak to chyba się połapiesz i zobaczysz kiedy ona odczuję takowy znak. Możesz też z nią normalnie pogadać, ale jeśli nie macie ze sobą dłuższego i bdb kontaktu nic z rozmowy fajnego nie wyjdzie.

Najlepiej wykorzystaj numer z podaniem ręki ;)
 
Do góry