Proszę o radę szczególnie facetów

Viki_86

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
1
Mam chłopaka z którym jestem od 2,5 mies. Strasznie go kocham, wiem banalne ;) chodzi jednak o to że po tym jakich miałam byłych to naprawdę wyjątkowo doceniam obecnego. Szczerze nie wierzyłam już że są tacy faceci. Nigdy w życiu nie mogłam przy nikim tak swobodnie się zachowywać jak przy nim, przy nikim nie czułam się tak bezpiecznie nie wiedziałam że tak się da.
Mój problem polega na tym że im dłużej z nim jestem, tym bardziej dochodzi do mnie jakimi s... (cenzura) byli poprzedni moi faceci, to co uważałam wtedy za normę bo tylko takie zachowanie znałam, okazało się że było tylko świadectwem tego że mnie nie kochali i zależało im tylko na jednym. Dosłownie jest mi wstyd że tego nie widziałam że się na to godziłam i uznawałam że to norma że tak ma być.
Coraz bardziej to do mnie dociera, coraz bardziej kocham swojego faceta, coraz trudniej jest mi się z nim rozstać. Widujemy się średnio co 3 tyg na 3 dni, przez pierwszy miesiąc związku widywaliśmy się co tydzień ale wyjechałam na studia, no i zamiast się przyzwyczaić do tej sytuacji to jest coraz gorzej.

Problem polega na tym że kusi mnie aby mu opowiedzieć jak było z poprzednimi, żeby wiedział że jest dla mnie naprawdę wyjątkowy, żeby nie dziwił się jak w pozornie normalnej sytuacji ja mu mowie że jest kochany, on nie wie wtedy o co chodzi bo dla niego jego zachowanie jest zupełnie normalne a dla mnie jest czymś naprawdę wyjątkowym u faceta.
Nie opowiadam mu tego bo mam wrażenie że jednak facet nie lubi słuchać o byłych facetach swoich dziewczyn, nie chce go stawiać w nie komfortowej sytuacji, ale z drugiej strony mnie aż skręca w niektórych sytuacjach aby mu powiedzieć czemu jest taki kochany.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
... to powiedz, krótko i zwięźle "jesteś, kochany - bo ze wszystkich moich facetów tylko ty nie jesteś sk***ynem" - w tym momencie nie opowiesz o swoich byłych, tylko o nim. pochwalisz obecnego. i właśnie tak trzeba rozmawiać z facetami. trzeba doceniać go na tle byłych, a nie oczerniać byłych na jego tle.
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ja bym radził jednak odpuścić ;]
po 1. rozmawianie o byłych związkach źle wpływa na aktualny
po 2. dasz mu w ten sposób do zrozumienia, ze jest dla Ciebie wszystkim i tym samym on poczuje, że ma nad Tobą władzę..
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
jak dla mnie samo to wyjdzie predzej czy puzniej wiec narazie nie drecz go opowiesciami o bylych bo to niedobrze na zwiazek wplynie :p
ja bym poczekal na moment kiedy poprostu bedzie taki temat i wtedy opowiedzial po krotce ( nie mow co robilas z innymi i ze zalezalo im na jednym a Ty sie na to godzilas bo uzna Cie za dziewczyne latwa albo jakas dziwaczna :p)

poprostu jak przyjdzie czas na rozmowe o bylych zwiazkach to powiedz o i jak i juz :)

btw jest wielu facetow ktorzy sa wpozadku... a nawet bardziej niz wpozadku i wielu ktorzy sa ostatnimi swiniami :/ trzeba tylko rozruznic jednych od drugich i doceniac to ze na czlowieka naprawde wartosciowego sie trafilo :)
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja bym radził jednak odpuścić ;]
po 1. rozmawianie o byłych związkach źle wpływa na aktualny
po 2. dasz mu w ten sposób do zrozumienia, ze jest dla Ciebie wszystkim i tym samym on poczuje, że ma nad Tobą władzę..
true true

wstrzymaj sie z takimi wyznaniami

poza tym 2,5 miesiaca to krotko jeszcze wiele moze sie wydarzyc...
 

Viki_86

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
1
dzięki wam tak właśnie myślałam ale potrzebowałam potwierdzenia aby się dalej powstrzymywać od takich wyznań.
Musi do mnie wreszcie dotrzeć że to co było to przeszłość a to co mam teraz to nie piękny sen tylko prawda ;)
 

kangusik

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jezeli o mnie chodzi to jak slysze od nawet byle jakiej dziewczyny ze jestem kochany to staje sie jeszcze bardziej dobry :) oczywiscie pewnie zaboli troszeczke ze wspomniesz mu o bylych ale uwierz mi ze jak uslyszy ze tak Ci przy nim dobrze to mysle ze napewno zrobi mu sie milo ;)
 
Do góry