prosze o porade

Blizniak92

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
jak w temacie prosze was o rade jakie rozpiski sobie zrobic na trening 3x w tygodniu?? i jeszcze jak by mi ktos napisal cwicfzenia bo czytalem ze 1 duzay miesien i 1 maly i maja tak byc dobierane cwiczenia zeby nie meczyc tych co byly wykonywane na treningu wczesniej wiec sie troche pogubilem jak mam skutecznie cwiczyc ?? aha i jeszcze bez zadnych odzywek itp. z góry thx za odp
 

Blizniak92

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
a dobrym pomyslem jest cwiczyc we wtorek klate i bica w czwartek nogi i trica a w sobote barki i brzuch??
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
a plecy gdzie ? brzuch możesz ćwiczyć na każdym treningu, tak po 15 min różnych ćwiczeń
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
poniedziałek : plecy
wtorek: klata bic
czwartek: bary tric
piątek: nogi

ja tak ćwicze
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
ja cwicze tak jak napisalem .... efekty owiele lepsze
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
klata i plecy na jednym treningu ? eee chyba troche nie bardzo, przy treningu dzielonym to tym bardziej nie, jeśli FBW to luz, ale przy treningu SPLIT to wyobraź sobie mocno spracowane plecy po ciężkich wiosłach, martwym, wznosach a potem do tego klate, dużo traci na tym treningu jedna i druga partia. doprowadzisz do załamanie jednej duzej i później na siłe katujesz drugą. Lepiej to rozbić coś jak Alien. napisał
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Najpierw robisz klate a na końcu plecy i nie mow ze nie bedziesz mial sily na dokonczenie tych cwiczen.
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
No to widze że nigdy nie robiłeś porządnego treningu pleców skoro twierdzisz że plecy mogą iść na odstawke po klacie. Albo robisz dobrze tylko masz duuuuży zapas ciężaru z jakim z jestes w stanie ćwiczyć i tak naprawde nie znasz swoich możliwości. to są duże partie lepiej je podzielić na osobne dni a nie łaczyć w jeden dzień, jeżeli rozmawiamy o treningu SPLIT. drugie pytanie to jak wygląda ten trening pleców ? jak jakies wiosełko lekkie i to wszystko to luz, ale dodaj do tego porządny bój w martwym , wiosło w opadzie, high pull to wtedy zmienisz zdanie.
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Nie, własnie dlatego robie plecy po klacie, bo nie robie martwego ciagu ... Poza tym najlepszy plan treningowy kazdy sobie wymysla samemu. Nikt nie zna lepiej swojego ciala niz ty sam.
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
czemu martwego nie robisz ? ćwiczyc plecy i nie robić martwego ciagu to dla mnie jak ćwiczyc np. klatke i wyciskania nie robic ;)
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Powiedzial co wiedzial ... nie robie bo nie chce ... poza tym szkoda mi kregoslupa, jeden blad i moze cos pie******c.
Jakos moje plecy dobrze wygladaja bez martwego.
 

elskadig

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
249
Punkty reakcji
1
ja cwicze w taki sposob i jest oko.
pon. biceps / plecy

sro. triceps / barki

piatek. klatka / nogi.
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
N_H_B kazdy cwiczy jak mu pasuje ... uwierz w to ze na treningu robie 8 cwiczen na klatke teoretycznie to jest zle, ale na mnie to dziala i efekty sa bardzo duze.
 
Do góry