Prosze o pomoc...

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Hejka, mam pytanie i prosze o rade.
Mam strasznie nieregularne okresy co kilka miesięcy, byłam u lekarza i powiedział że w moim wieku to normalne.
Mój okres trwa tak jakby 3 dni tzn. pierwszy dzień jest średni, 2 dnia się ze mnie leje, dosłownie przeciekam, 3 dnia jest tak jak pierwszego a potem już się kończy.
Przy okazji dodam, ze nic mnie nie boli i czuję się dobrze.
Mam pytanie co zrobic aby okres 2 dnia był słabszy?
Znacie jakieś domowe sposoby?
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
Mam strasznie nieregularne okresy co kilka miesięcy
Tzn, że mniej wiecej okres Ci wypada co 3-4 miesiące czy jak? :mruga:
Nie ma domowych sposobów na słabsze krwawienie. Mogę Ci jedynie polecic używanie tamponów na ten najmocniejszy dzień. Jeżeli tak jak pisalas nie masz zadnych dolegliwosci bolowych to przy tamponach zupelnie zapomnisz ze masz okres :)
Tylko nie zapominaj o wymienianiu go co pare godzin :p:p zeby wpadki nie bylo :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
nie ma żadnego domowego sposobu na zmniejszenie obfitości okresu :/ przynajmniej ja nie znam xD
musisz jakoś przeżyc ;)
 

Magda858

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
A od jakiego czasu masz okres? Bo jesli od niedawna to to wszystko może sie jeszcze zmienic.
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
hmm.. idz do ginekologa i powiedz, ze ci to nie odpowiada. Ja mialam tak, ze moj okres trwal 6-7 dni i byl co 14-29 dni :/ i przepisala mi LUTEINE kladlam ja pod jezyk az do rozpuszczenia tak przez 3 miesiace 3 razy dziennie przez tydzien i pomoglo, teraz mam regularny okres :)
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
ciesz się że masz taki okres... po co robić problemy? ja mam okres jakies 7 lat, mam nieregularny i po 10/11 lub 12 dni :| i to leje sie ze mnie jak nie wiem co.. a Ty przeżywasz że masz 3 dni i że na 2 dzien sie z ciebie leje.. i na okres sie nie ma sposobów leje sie i juz..:)

półtora roku masz okres..boże dziewczyno.. co ty chcesz:]
 

mwh

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
bozeeee ciesz sie ze masz tylko jednego dnia taki problem a nie 5 tak jak ja ;]
 

Magda858

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Dziewczyny mają racje ciesz sie. Bo mnie w 1 dzień tak boli, żeeee..... i to mam 4-5 dni. A ty 3 dni, bez bólu, nie ma co narzekać :D
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
no niby ma sie cieszyc, ale zobazcie z drugirj strony, ze to dosc dziwne.. ja tak czy siak poszlabym do gina :D
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
@katasia to nie jest dziwne, ja mam tak okres już od 6 lat i zyje i czuje sie dobrze z tym, drugiego dnia to sie leje ze mnie, ale tampon i po krzyku;) na poczatku w sumie nawet mnei brzuch nie bolal 1.dnia, dopiero od jakiegos roku mnie boli 1.dnia. za to np mam tyle energii i z wszystkiego wookol sie smieje. (gorzej jest przed okresem) a w sumie rozmawialam na ten temat z lekarka i tez mi zazdroscila ;)
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
No wiesz dla mnie było, bo pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, na okrągło tylko słyszę jak dziewczyny marudzą , że je boli i długo i wogóle...
Mnie przed okresem tylko piersi bola i nic więcej ( w sumie też mam dobrze :p ), i mam go ok 4 dni (teraz na szczęście), ale jeśli miałabym możliwość to chyba wybrałabym żeby było tak jak wy macie ;)
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
to ja się ciesze naprawde, bo mam zawsze 6-7 dni i prawie co równy miesiąc [pare dni w te, pare dni w tamta]. brzuch tylko w pierwszy dzień boli. i za mocno nawet nie leje, tylko w drugi dzień.
 
Do góry