Proszę o pomoc ;)

Status
Zamknięty.

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Ten ten.

Właściwie to problem leży nie w naturze, lecz w Tobie. Dlatego właśnie, iż pytasz o tak logiczne rzeczy. Wiem, że może dla Ciebie to takie nie jest ale z widoku trzeciej osoby owszem.

Mimo wszystko jeżeli chcesz ją o coś takiego spytać, najpierw musisz wyczuć czy jej to nie spłoszy. Treść do przekazania jest jasna "czuję do Ciebie coś więcej", ale forma jakiej można użyć stawia już wiele innych dróg. Możesz zapytać wprost, możesz użyć metafory albo porównanie homeryckiego. To co chcesz przekazać, swoje uczucie, musisz ubrać w stosowny słowny strój, który do Ciebie będzie pasował, ale nie będzie odstawał od niej. Osobiście w tym konkretnym przypadku użyłbym sformułowania wprost mówiącego "czuję do Ciebie coś więcej, zaczyna mi na Tobie coraz bardziej zależeć, czy ty także to odczuwasz?". Coś mniej więcej w ten deseń, nie koniecznie musisz powiedzieć słowo w słowo z tego, ponieważ sam mam tylko wiedzę teoretyczną jeżeli chodzi o podryw. Natomiast posiadam sporo wiedzy praktycznej jeżeli chodzi o obcowanie z ludźmi i ich obserwację.

Co do szkoły to zły pomysł, idź na to co Cię interesuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry