Proszę O Odpowiedź Na Moje Pytanie :p

NaPrzelaj

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich serdecznie. Mam małe pytanie. Nie jestem maturzystą ale moja siostra podchodzi w tym roku do matury i chciałbym coś wiedzieć. Pani od J angielskiego niedopuściła ją do matury. Ale moja siostra twierdzi że może zaliczyć polski. ustny polski i wybrany przez siebie przedmiot czyli Biologie <na poziomie podstawowym> (i podobno podeszła do tych przedmiotów), a do angielskiego podejść w przyszłym roku. Nie wiem czy jest to możliwe czy nie, ale bardzo chciałbym się dowiedzieć, bo coś tu jest podejrzane. Proszę Was o pomoc i z góry Dziękuje.


Serdecznie pozdrawiam NaPrzelaj :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
zaraz..... jeżeli pani z angielskiego nie dopuściła jej do matury to ona nie moze podejsc do matury z żadnego przedmiotu.. czyli jednym słowem albo powtarza klase albo ma komisa.. ale matury w tym roku zdawać nie moze
 

NaPrzelaj

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
To było dokładnie tak. Anglistyczka powiedziała że jej postawi 2 ale jak nie podejdzie do matury, a moja siostra "podobno" podeszła do wszystkiego oprócz angielskiego i ma go "podobno zdawać w przyszłym roku.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
No nie wiem... dziwne.. Bo skoro ma wystawioną pozytywną ocenę z przedmiotu to powinna być dopuszczona.. Bo to nie może zależeć od kaprysu nauczyciela. Nauczycielka może jej postawić pałe co jest równoznaczne z niedopuszczeniem. A jak argumentuje to, że jej nie dopuszcza? dziwne to dla mnie
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Jeśli ma NDST to nie może przystąpić do matury z żadnego przedmiotu - zdaje komisa w sierpniu i mature pisze najwcześniej za rok.
Ale jeśli nauczycielka wyskakuje z tekstem "Dam ci 2 jak nie przystąpisz do matury" - to lekka przesada...
 
Do góry