Proszę o doradzenie i wybór sterydu (wino a moze cos innego)

kubon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich ! Mam prosbe do doswiadczonych :) zaczne moze od tego ze mam 19 lat chodze na silownie 2 lata (z groszem) 96 kg 184 cm ( osiagniecia chyba nie potrzebne) Mam zamiar kupic Winstrol hmm w naszych stronach kosztuje 180 zl za 100tab ( wydaje mi sie ze drogo) mozecie mi powiedziec co z tym fantem zrobic ? Chodzi mi o to czy jakies srodki ochronne ( slyszalem ze wysusza stawy) czy cos na odblokowanie itp... nie bede udawal ze sie znam na tym. A tak na marginesie znacie moze srodki o podobnym dzialaniu do Winka , moze tansze ?? Chodzi mi bardziej o siłe i zeby bylo w tab . Z gory dzieki !! :) Aha i prosze nie piszcie mi ze mam sobie dac spokoj , przemyslalem to i chce to brac na wlasna odpowiedzialnosc. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam :)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
1. Podaj te wyniki siłowe (tak dla rozeznania).
2. Napisz co jadłeś wcześniej (suple jakie, może inne cykle SAA).
3. Jaką masz dietę i trening?
4. Jaki jest cel cyklu?
5. Dlaczego akurat tabletki? Proponowałbym jednak iniekcje.
6. Dla własnego bezpieczeństwa z takim stażem nie pakowałbym się w SAA (na razie).
7. Wiesz, że branie SAA wiąże się ze skutkami ubocznymi? Czasami są małe, czasem praktycznie nie widoczne, a czasem widać je gołym okiem.

Odp. na wszystko.
 

kubon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
1. Hmm Na klate biore 121 kg , biceps 41.5 cm , klatka 120 cm martwy ciag 189kg to przy wzroscie 183/4 cm i wadze 96 kg
(cos jeszcze?? )
2. Dopingu nie bylo, mam zamiar brac pierwszy raz,a calkiem na poczatku bralem kreatyne + dekstroze ( ok 3 miesiecy na poczatku) potem bez niczego
3. Diety nie mialem jem 3 razy dziennie normalne posilki(wiem ze dieta to podstaw i robilem blad ze diety nie robilem) Trening mam 3 dniowy : I dzien KLATA TRIC II dzien BICEPS BARKI III dzien PRZEDRAMIONA PLECY? ( do tego zaczynam robic brzuch i nogi rozkladajac to w tych 3 dniach)
4. Celem jest uzyskanie wiekszej sily i zeby troche to cialo sie wyrzezbilo.
5. Tabletki poniewaz nie ma mi kto robic strzalow i nie jestem do tego przekonany wole tab.

7.Tak wiem ze sa skutki uboczne i chce to brac na wlasne ryzyko
 

kubon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
TALPY kazales mi odpowiedziec na wszystkie pytania a teraz nie odp ;/
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Bo jak ty zrobiłeś jeden cykl na krecie i nie masz diety nawet (o treningu z d*py już nie wspomnę) to ja nie chce brać w tej farsie udziału. To jest śmiech na sali, że tacy ludzie łapią się za doping... Ale ty wiesz lepiej i postanowiłeś już. Napisz na prawdziwym forum kulturystycznym to zobaczysz jak tam cię potraktują.
 

kubon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja pie.... ! poprosic o pomoc to taki ktos napisze takie gow...no !! Chlopie przez 2 lata z przerwami bez diety i na jednym cykluz kreta zrobilem to co nie jeden by chcial zrobic ( z 70 kg na 121 kg z 30 cm w bicu na 41,5! wiec nie mow mi ze to jest farsa ! sluchaj zal Ci sciska cztery litery ze jak wezme wino to moje osiagi mi sie poprawia ?? ciekawe jakie Ty masz osiagi ... i ciekawe czy jechales na sucho a moze wcale nie cwiczysz tylko sie cwanisz jak nie wiadomo jaki kulturysta. ehhhhh ! no masz racje chyba bede musial napisac na prawdziwym forum kulturystycznym. ( aha i trening nie jest z d..py do twojej wiadomosci bylem na profesjonalnej silowni pogadalem z instruktorem ktory ulozyl mi plan pod moje cialo, pod moj czas przeznaczony na silownie wiec nie pier... mi glupot ze to plan do d..py ) <_< Nie czaje Cie to co musze cwiczyc 3 lata a moze 5 zeby brac WINO i moze jeszcze przez ten czas musze sie faszerowac odzywkami ?????? Dziwak z Ciebie ;/;/
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
A Ty nawet nie zrozumiałeś o co chodzi :D I myślisz, że mi krzywdę zrobisz jak mnie zwyzywasz trochę? Śmiało. Nie umiesz nawet przyjąć krytyki. Kolejność w tym sporcie jest taka:

Dieta i trening, suplementy i ewentualnie po kilku latach SAA. Każdy ci to powie. 5lat? Nawet i 10.

i moze jeszcze przez ten czas musze sie faszerowac odzywkam

O kurva :D Lepiej tym niż winiakiem.

Sorry mistrzu...
 
Do góry