Proszę o dobór bluzki

N

natulka123

Guest
Córcia dostała taką fajną spódniczkę dżinsową od ciotki, ale nie mam za bardzo co do niej dobrać. Chciałabym dobrać jakieś bluzki z długim rękawem. Jakie najbardziej by pasowały? Gładkie czy z jakąś aplikacją? Jaki kolor i krój?

p-gracja-dziewczeca-jeansowa-spodniczka-rozkloszowana-wiazana.jpg
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
widziałem że w modzie u dzieci kupuje się coraz więcej ancymonek. Spróbuj poszukać czegoś na taki kształt i zobacz czy będzie pasowało.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Do tej spódniczki pasują różne bluzeczki, od gładkich bawełnianych po bardziej ozdobne.

Koszulka_z_krotkim_rekawkiem_-_rozowa625.jpg


pol_pl_Rozowa-Pantera-jasnorozowa-koszulka-dziewczeca-539_1.jpg


koszulki_dziewczece_86_92_rozowa_wpaski_2pak.jpg
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja bym stawiała na gładką. Spódniczka ma falbanki, więc za dużo żeby nie było wszystkiego, to założyłabym jej taką gładką. Ewentualnie z jakimś drobnym nadrukiem.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
gładka zdecydowanie. Im prościej tym fajniej wygląda dziecko, są falbanki więc nie ma co już stawiać na wzór.
Osobiście wybrałabym taką bluzeczkę:
78f406c4e4697090fafb988637ea23a4.jpg
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
ładnie wygląda ta czerwona ancymonka. Będę musiał kilka pokupować dla wnuczki. Mam nadzieje że online są tańsze jak w sklepach
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
a z tymi cenami to różnie, trzeba szukać, ale kupowanie najtaniej jak dla mnie mija się z celem bo jakość do niczego, wolę zawsze trochę dołożyć i mieć pewność że ciuch troszkę posłuży. A nie za chwilę trzeba kupować kolejny.
 
Do góry