PROSZE NAPISZCIE CO O TYM MYSLICIE!

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
wiesz wszyscy tu stoją po twojej stronie bo nie znamy twojego chłopaka. może ojciec ma racje że go nie lubi ? ty tak jak ktoś napisał jesteś głupia bo zakochana - ale bierz poprawkę na to że rodzice źle dla ciebie na pewno nie chcą.

ale to nie jest slepe jakies zauroczenie jestesmy razem trzy lata znamy sie dobrze po prostu tata sie uparl ze go nie lubi i nie polubi :mruga:
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
wiesz wszyscy tu stoją po twojej stronie bo nie znamy twojego chłopaka. może ojciec ma racje że go nie lubi ? ty tak jak ktoś napisał jesteś głupia bo zakochana - ale bierz poprawkę na to że rodzice źle dla ciebie na pewno nie chcą.
Ja napisałam, ale nie w tym kontekście. Po prostu jej tata uważa, że jest głupia, spotykając się z tym chłopakiem. A mi chodziło o to, że niech tak myśli dalej. Ale niech mu powie, że jest dorosła i chce być zakochana i uczyć się na swoich błędach. I wtedy on się od niej odczepi, mam nadzieję :]
 

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
:) pisze dopiero teraz bo cos sie nie moglam zalogowac, az zmienilam haslo :) Więc zaręczylismy sie :)) na poczatku stycznia w Zakopanem :) no nie jest do konca tak jak bym chciala, ze potem takie zareczyny z rodzicami moglyby byc,,, ale nie mozna miec wszystkiego grunt ze sie dowiedzieli i jakos nie jest zle, nie sa super jakos zadowoleni ale moze to przyjdzie z czasem, sam wyjazd na kilka dni byl miły i tez oderwalismy sie od codziennych spraw :) pozdrawiam osoby ktore odpisaly kiedy jeszcze nie bylo wiadomo co bedzie dalej ;)
 
Do góry