prostuje

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
ja tez tak kiedys miałam ale to była w moim przypadku wina prostownicy no i pewnie moich włosów (strasznie sie puszą nawet podczas zwykłego wiatru) tzn teraz juz nie odkąd kupiłam droższą prostownicę wydałam dużo ale za to efekt jest cudowny
 

aleXia66

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
1
Z pewnością jest to po części wina prostownicy, osobiście poleciłabym remingtona, nie są przeraźliwie drogie a naprawdę dobrze prostują. Co do samych włosów zachęcałabym do stosowania odpowiednich preparatów do prostowania a najlepszy na puszystość włosów jest jedwab http://esentia.pl/CeCe_Serum_z_jedwabiem_p33915.htm. Zadbaj o włosy masz je pewnie przesuszone i dlatego się puszą. powodzenia :eek:k:
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Napisze Ci cos co penwie mało osób to stosuje ale w moim przypadku to działa ;)
Więc.. najpierw porzadnie rozczesz włosy cieniutkim grzebieniem i generalnie włosy prostuj warstwami. I za kazdym razem przed pociągnieciem kosmyka prostownica wmasuj w nie troche gumy do włosów. Ja mam tę niebieską z Joanny w czarnym opkawoaniu i naprawde jest rewelacja. Włosy proste jak druty i na długo i nie sa wcale jakies sztywne :) Albo ewentualnie fryzjerzy robią tak samo tylko że porządnym lakierem mocno spryskują kosmyk, rozczesuja i prostownica ze 3 razy pociagają, z lakierów to polecam Hegron Gel Spray, najczęściej widziałam i fryzjerów i kosztuje duzy ok 15 złotych, a do tego jest rewelacja więc ta cena to śmiech na sali :)
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
popieram markę remington właśnie ją mam od roku, kosztowała 200zł (teraz ją widziałam za 160zł)

a co do sposobu prostowania użytkowniczki oliviabonavista napewno super tylko ja się ma malutko włosków :)
ja i z tego co wynika nasza założycielka postu mamy grube, gęste włosy i nakładanie na każdą warstwę jakiegos kosmetyku by nam zajeło wieki :)
ja osobiście z remingtonem prostuje warstwowo włoski i mi to zajmuje około 15-20 min a mam je wycieniowane, wiec ich jest troszkę mniej, pozdrawiam :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam prostownicę Philipsa, jak oceniacie tę firmę?
U mnie to różnie, raz się trzymają, raz nie. Z tą gumą to dobre. Włosy nie są wtedy obciążone?
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
prostownica jeszcze bardziej przesusza włosy
moje stały się dużo gładsze odkąd przestałam ciągle prostować ale skoro nie możesz zrezygnować z prostownicy koniecznie stosuj kosmetyki do prostowania
a co do efektu może za mało się nagrzewa twoja prostownica dlatego marne efekty daje

philips dobra firma, mam lokówkę tej marki i nie narzekam na nią ;)
 

ewulek95

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
kup plyn do prostowania wlosow a po wyprostowaniu pozadnie spryskaj je lakierem
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Nie są obciążone. Ale nie trzeba nakładac ich na cieniutke pasemka. To naprawde nie zajmuje wiele czasu. Moje włosy sa średnio geste i normalnie prostuję około 2 minut a z gumą 3 :)
 

anusia17117

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska/okolice Oświęcim/Wadowice-Zator
ok ok ja mam prostownice z philips i uważam że jest doskonala bo tuz zaraz po prostowaniu w 200-230 stopniach efekt jest znakomity ale gdy w deszczowe dni wyjde na pole to od razu wygladam doslownie jak upior, natomiast mam tez problem w zwykłe dni z tym że efekt mojego prostowania utrzymuje sie tylko przez 2-3- gozin nie więcej a ja bym chciala by efekt trwał od 5 do 8 godzin wiecej mi nie trzeba

ostatnio myślalam o kupnie odżywki do prostowania z dove tej co reklamuja ale nie wiem czy sie opłaca wiedz prosze o rade zwiazaną z tym

mysle że mi pomorzecie

a i co sądzicie o mojej prostownicy czy dobrą wybrałam

BB)
 
Do góry