Prostownica

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja bym proponowała wybrać się do dobrego salonu fryzjerskiego i zamówić profesjonalną fryzjerską.
To się zawsze sprawdza.

Ten sklep o którym pisze tu dziewczyny, ma właśnie takie profesjonalne prostownice. Te Hair Goddess są bardzo elegancki i profesjonalne, poza tym to limitowana edycja, więc są droższe. Ale jest tam też wiele profesjonalnych fryzjerskich prostownic w niższych cenach. Ja już sobie upatrzyłam jaką kupię jak mi się moja rozsypie.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Kalamis.pl? To o ten sklep chodzi? Fajnie się prezentuje. Jestem zdania,że jeśli już ktoś musi prostować włosy to tylko bardzo dobrym urządzeniem. Ja swoje prostuje tylko czasami( niestety rano przeważnie mam za mało czasu na takie typowo kobiece czynności :)),ale wiem,że powinnam częściej- czasami nie mogę na siebie rano spojrzeć
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja się co prawda na tym nie znam, ale moja dziewczyna ostatnio kupowała sobie prostownicę (pamiętam, bo mnie bardzo męczyła żebym z nią poszedł) Też sobie kupiła taką z powłoką ceramiczną philipsa O taką dokładnie. Oczywiście to ja musiałem za nią zapłacić bo to prezent miał być :D
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Prostownice ceramiczne są fajne bo nie niszczą ażtak włosów :) Ale najlepiej jak używasz ich z odpowiednim środkiem termoochronnym. A taka ceramiczna z lepszej firmy to od 100zł w zwyż.


A jeszcze lepsze są tytanowe. Ta którą sobie upatrzyłam to prostownica parowa z jonizacją i płytkami nano-tytanowymi. Jest droższa, ale lepiej się obchodzi z włosami. Warto zainwestować w coś takiego, zamiast targać sobie włosy jakimś dziadostwem za 3 dychy. Zobaczcie jakie ma bajery:
http://www.kalamis.pl/product-pol-314-BAB2075E-Spa-do-wlosow-High-Tech-GRATIS.html
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Czy mógłby mi ktoś pomóc?? Chce sobie kupić prostownice tylko kompletnie sie na tym nie znam i nie wiem czym sie np. różni ceramiczna od normalnej. Doradźcie coś

Ceramiczna ma dodatkową ochronę i nie pali tak włosów, jest stosunkowo lepsza od normalnej. Osobiście nie polecam ani jednej ani drugiej!

Jest taki zabieg w salonie fryzjerskim, trwałe prostowanie włosów, tylko renomowane zakłady to wykonują, ale lepsze jest to od codziennego mycia i prostowania włosów.... i biorąc pod uwagę koszty posiadania prostownicy i tego zabiegu to i tak chyba taniej wychodzi :p
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
No tak, ale jak ktoś nie ma czasu chodzić często do fryzjera (jak na przykład ja ;)) to musi raczej zainwestować w prostownicę. Ja kupiłam Hair Goddess na kalamis.pl i jest naprawdę spoko, co ważne, usypia się jak się jej zapomni wyłączyć i dzięki temu można uniknąć różnych nieciekawych wypadków ;) jak ktoś jest roztrzepany tak jak ja to się taka funkcja przydaje
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Tak prostownica ,którą wrzuciła Kahula jest faktycznie świetna. Ogólnie Babyllis robi świetny sprzęt fryzjerski, chyba najlepszy. Moim zdaniem lepiej zainwestować 100 więcej jednak za sprzęt naprawdę profejsonalny niż jakieś marketowego dziada. Oczywiście nie musi to być najdroższy model, bardzo zaawansowany technologicznie, ale jednak fajnie, żeby był sprawdzony producent.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
ja prostownicy uzywam sporadycznie ze 2 razy w miesiacu podobnie z lokowka- ale zawsze uzywam przed tem odzywki termoochronnej. I tez uwazam ze lepiej zaplacic wiecej ale miec dobry sprzet ktory nam nie zniszczy wlosow
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No faktycznie, jak ktoś używa prostownicy powinno się stosować jakąś ochronę - to jednak jest mniej więcej 200 stopni, lepiej nie dobijać włosów. Przypomniało mi się jeszcze kilka uwag, na co powinno się patrzeć przy kupnie. Regulowana temperatura, obrotowy przewód (nie wywija się czy skręca przy używaniu), fajna jest też funkcja czasowego wyłączenia (jak się jej nie używa dłużej niż np. 30 minut - nie ma stresu po wyjściu z domu).
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Ceramiczna powinna mniej niszczyć włosy. A patrz na takie prostownice które rozgrzewają się do 180 stopni to będzie dawać radę :D
 
Do góry