Prostownica!

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Dziewczyny, pomóżcie! Muszę jak najszybciej kupić prostownicę i chciałabym, aby była dobrej jakości w przeciętnej cenie. Moje wymagania dotyczą również: Temperatura działania minimalnie 230 st.C:) Co myślicie o tym modelu? http://www.hiperokazja.pl/philips-prostownica-hp4686-00.html
Jak widzicie, muszę szybko otrzymać odpowiedź:)
 

kendra

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Myślę, że w Media Markt lub innym sklepie tego typu znajdziesz coś dla siebie.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja mam prostownicy z Baybylis ;) temperatura do regulacji do 230*C płytki ceramiczne oraz z systemem jonizującym ;) Na allegro ją zamówiłam ;)
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
A polecacie jakąś konkretną markę? Ja przeglądam właśnie na electro.pl. Jest bardzo duży wybór, a niektóre zaskakująco tanie. Słyszałam, że te remingtona są dobre?
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja czytałam negatywne opinie o marce Philips jeśli chodzi o prostownice. Natomiast same pozytywne o BaByliss pro. Nabyłam taką za 200 zł nową z Allegro (w sklepie 250-300zł), do tego spray do prostowania BaByliss, który poleciła mi fryzjerka i nie zauważyłam żadnych zniszczeń na długich włosach. Nie wiem jednak, czy moja opinia jest miarodajna, bo prostuję włosy z częstotliwością średnio raz na dwa tygodnie, po drugie nie mam kręconych włosów (prostownicy używam na minimalnej temperaturze, aby dodać włosom jeszcze więcej blasku i sypkości), no i ogólnie o włosy staram się dbać. Nie wiem zatem, jakie efekty przy BaByliss byłyby podczas używania jej przez osobę z burzą loków czy poświęcającej pielęgnacji mniej uwagi.

O Remingtonie równiez słyszałam pozytywne opinie, ale nie stosowałam.
 

dorcia23

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja mam remingtona i tak rzeczywiście są dobre, ale szczerze to w ogole odradzałbym Ci kupować jakąkolwiek prostownicę, można się uzależnić i zniszczyć sobie włosy:(
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
A szczerze- nie zniszczyły się Wam włosy od tego prostowania?? Ja się zastanawiałam nad prostownicą, ale mam dość cienkie włosy, więc nie wiem czy to dobry pomysł. Boje się po prostu, ze będzie z nimi jeszcze gorzej, tym bardziej, że nawet jak biorę tabletki to niewiele mi dają. A może jest jakaś specjalna prostownica dla ludźmi z beznadziejnymi włosami??:D
 
Do góry