Proste Włosy.. =]

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
I nie wiem po co ta cała Twoja opowieść o tym jakim majonezem prostujesz włosy i kto go przyrządza, bo temat dotyczy prostowania włosów a nie majonezu.
nie wiem czy zauwazylas... ale w temacie dziewczyna pisze o tym ze slyszala o prostowaniu włosów majonezem. A pisałam o moim doświadczeniu bo dziewczyny były bardzo ciekawe efektów

ps nie mam mordy :papa:
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
ale temat brzmi "proste włosy" a prostowanie majonezem zostało właśnie poruzone jako wątek. a ja napisałam co myślę o składnikach majoinezu kupnego a raczej ich wpływu na włosy. Nie jestem jasnowidzem by zgadywać czy Ty robisz domowym czy kupnym.
Pozdro :uklon:
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
ok temat jest o prostych włosach .... ale wyprostowanych po przez MAJONEZ
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
ok temat jest o prostych włosach .... ale wyprostowanych po przez MAJONEZ
nie. Temat brzmi "proste wlosy". Majonez został przywołany jako sposób prostowania. Ale jak powiedziano-wracamy do tematu ;) na szczęście moje wlosy specjalnego prostowania nie wymagają :) Kilka razy przejechać po nich szczotkją gdy są wilgotne i na pół dnia spokój
 

Paulina Barbara

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dzieczyny bardzo czekały na moją odpowiedź, a więc piszę, kiedy nareszcie mam więcej wolnego czasu. Po tym majonezie miałam proste włosy, ale też trochę mi się rozjaśniły, jak chciałam. Nie miałam wcale włosów tłustych, ani o brzydkim zapachu. Mam nadzieję, że zaspokoiłam Waszą ciekawość :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Co do majonezu to pierwszy raz słysze o takim sposobie. Wydaje mi się że jeśli włoski są na tyle poskręcane że szkoda czasu na prostowanie lepiej dać sobie z tym spokój i docenić to że sie ma (włosy na głowie) i ich piękno :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Dzieczyny bardzo czekały na moją odpowiedź, a więc piszę, kiedy nareszcie mam więcej wolnego czasu. Po tym majonezie miałam proste włosy, ale też trochę mi się rozjaśniły, jak chciałam. Nie miałam wcale włosów tłustych, ani o brzydkim zapachu. Mam nadzieję, że zaspokoiłam Waszą ciekawość :)
jeśli chciałaś sobie rozjaśnić włosy to najlepsza była by do tego płukanka z soku z cytryny wymieszanego :eek:k: z wodą
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
No czego to ludzie nie wymyślą. Gdybym miała kręcone włosy to moze bym się skusiła. Ale na całę szczęście mam prawie, że idealnie proste włoski.
 

Mysiulka

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
z Tarnowa ;)
Oo fajna ta metoda z majonezem...chyba wypróbuję... :D napiszcie mi dokładnie ile trzeba tego majonezu (na włosy mniej wiecej do ramion), i jak go nakładać, na suche włosy czy mokre?? ;)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
A ja mam właśnie problem z włosami bo od jakiegoś czasu mi się falują tak jakbym robiła sobie warkoczyki, ale nie robię. Wiem też, że to nie jest wina szamponu. Chciałabym, żeby znowu były proste jak kiedyś, ale nie będę używałą prostownicy bo to niszczy włosy, a majonezem? Sprawdza się chociaż?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Asia taki fioletowy? Bo jak to ten to mi nic nie zadzialal a nawet spotęgował szopę na głowie :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A u mnie to nawet nie wspomnę.... Dobra prostownica i po problemie, tylko taki jest sposób.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka z klasy dzisiaj mi opowiadała, że też prostowała włosy prostownicą i teraz ma bardzo zniszczone.
Wszystkie prostownice niszczą tak włosy czy może to zależy od tego jaką się ma?
 
Do góry