Proste Włosy.. =]

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
ejj teraz sie bedziecie ze mnie smiac????????????????????????? :mruga:


nie zrobiły mi sie z wlosów czarnych rude tylko z ciemno brązowych rudawe. Jest róznica.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
domimisia17 nie bedziemy się śmiać :) Nie martw się, a swoją drogąto przykre że Ci sie to przydarzyło...


Kurde nie mam tej prostownicy co mówiłam bo jest jakiś problem w hurtowni i muszę czkać kolejne 2 tygodnie... No ale już trudno jak już tyle czekam to poczeka jeszcze trochę :)
 

Paulina Barbara

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Niedawno posmarowałam sobie włosy majonezem i je umyłam, zobaczymy jaki będzie efekt :sexy: Mam włosy ciemny blond i w sumie zrobiłam to, aby rozjaśnić i ożywić trochę kolor moich włosków :D
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
majonez? to na pewno niszczy włosy no i przetluszcza. Nie lepiej odżywkę używać i prostować je na szczotce?
 

Umbra

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
z Daleka :)
kochaniutkie :) ja mam włoski kręcone ;) i czasem coś mnie strzeli, aby sobie je wyprostować to uzywam wtedy fluidów do prostowania włosów, nie przypalają się i nie niszczą, są jedwabiste i lsniące. Koszt takiego czekoś to ok.11 złotych.
Do zniszcoznych włosów polecam gliss kur, bopo pierwszym myciu włosy sa strasznie mięciutkie i się regenerują ;) nie uzywać lepiej pianek i lakierów, bo to tylko włosy obciążą przy prostowaniu ;) taki sposób będzie ok ;)




aha !!
ktoś może słysząłam o prostowaniu chemicznym ??
nie róbcie tego, włosy późneij wyglądają jak z lalki barbie wzięte :/
siano
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ciekawe jaki efekt będzie od Pauliny Barbarki :p:p
Kiedyś sie powinna pochwalic :]:]
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
No widzisz mamy takie odważne dziewczyny co lubią eksperymentować biggrin.gif
właśnie widzę. a nie boicie się jak wasze włosy będą wyglądać za kilka lat?

majonez nie może zniszczyć włosów. Włosy niszczy gorace powietrze lub chemikalie które znajduja sie w owych farbach do włosów
stań pod półką z majonezami i sprawdź ich skład.
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
a poza olejem? Wymieniłaś składniki majonezu domowej roboty. Ja pisałam o kupnym. Błąd w interpretacji i już robi się sprzeczność
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
robiłaś włosy majonezem? Przykro mi że nie posiadalaś włosów i musiałaś je wyprodukować za pomocą majonezu :D A tak całkiem poważnie- jak prostujesz domowym no to spoko, mi nasunął się na myśl od razu taki do kupienia bo komu dziś chciałoby się ucierać majonez :wow: :niepewny:

błąd w interpretacji i po raz kolejny robi się sprzeczność :p
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
robiłaś włosy majonezem? Przykro mi że nie posiadalaś włosów i musiałaś je wyprodukować za pomocą majonezu :D A tak całkiem poważnie- jak prostujesz domowym no to spoko, mi nasunął się na myśl od razu taki do kupienia bo komu dziś chciałoby się ucierać majonez :wow: :niepewny:

błąd w interpretacji i po raz kolejny robi się sprzeczność :p
masz problem w tym że moja mama robi własnej roboty majonez????????????????????????????????
zreszta nie chce prowadzic tej dyskusji bo to ponizej poziomu
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
wskaż mi miejsce w mojej wypowiedzi, gdzie wyśmiewam się z twojej mamy robiącej majonez. To ty mas zjakiś problem w tym, że ktoś ma odmienne zdanie niż Ty. Cieszę się że zdajesz sobie sprawę że to poniżej poziomu ale zauważ jaka jestem tolerancyjna zniżając się do twojego poziomu :) Powinnaś to docenić.
Nie żebym Ci teraz dogryzala albo coś w tym stylu ale nikt Ci niczego nie wytyka a ty już z mordą. Weź się trochę nad sobą zastanów... Bo ktoś wyraża tylko swoje zdanie na temat majonezu i jego dzialania a Ty już robisz problem. Bo ktoś się PO PROSTU DZIWI że ludziom się chce ucierać majonez a Ty już, że ktoś coś do tego ma.
A ucierajcie sobie majonez a nawet sami mielcie mąkę, czy ja w którym kolwiek miejscu wyraziłam, że coś do tego mam i że to złe? Nie!

Ciekawe czy w życiu tak samo się czepiasz i przekształcasz cudze obiektywne zdanie jak na forum siedząc po drugiej stronie monitora


I nie wiem po co ta cała Twoja opowieść o tym jakim majonezem prostujesz włosy i kto go przyrządza, bo temat dotyczy prostowania włosów a nie majonezu.
Ale jak widać- Twoim zdaniem nikogo nie może dziwić fakt prostowania włosów majonezem i to, że ktoś mówi, że składniki majonezu kupnego szkodzą włosom.
 
Do góry