Proste Włosy.. =]

zwariowana1992

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Zamierzam kupić nową prostownice bo tamtą szlak trafił xD ale jakoś mi zal moich włosków... i tak juz są zniszczone...
Ale ostatnio poszukałam w internecie i natknełam się na zalążki informacji o prostowaniu majonezem :sexy: :sexy:
Czy ktoś wie może coś wiecej na ten temat? :D
 

OluŚka.!

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ck.! (;
majonezem ??? OmG... o roznych rzeczach slyszlam, ale o takich to jeszcze nie, a moze kreci sie wlosy ketchupem, :D lol.. no nie moge.. czego ludzie nie wymysla, a a co do tematu to nie mam pojecia jak sie to robi..
moze naklada sie jakas maseczke majonezowa na wlosy a potem splukuje... :p -> to tylko moja wyobraznia, wiec nie radze.. ;P
 

zwariowana1992

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
No włąśnie tez zaskoczyłą mnie ta informacja :D ale widać mozliwość ludzi nie znają granic :] może zdobede się na ten hardcore i sama zobacze czy to działa :lol: :lol:


* przed majonezem :) po majonezie :bag: xD
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
hmmm.. tez pierwsze slysze.. po tym na pewno beda straszliwie tłuste włosy i ich nie domyjesz!!! wiec nie radze.. a moze ktos sobie jaja robił na necie???
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
cooooo!!!!???? majonezem??!!! przeciez beda tluste jak jasna chol.... kup jakas odzywke i bedzie lepiej :D
 
Z

Zindy

Guest
Czytałam kiedyś artykuł o bodajże Avril Lavigne i cos tam było napisane ,że ona sobie "niby" prostuje włosy majonezem ;p
Po za tą wmianka nigdy o tym nie słyszałam ale wydaje mi się ,że to nie nejlepszy pomysł powiedzmy sobie szczerze - majonez nie pachnie zachęcająco , a już napewno nie na włosach ;p
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
zobaczylam na googlach 'prostowanie wlosow majonezem' no i naprawde dziewczyny na forum to robią i chwalą... nie wiem czy spróbować.... trochę się boje :niepewny: :lol:
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A moze zeby nie były za tłuste to najierw majonezem, a później zelazkiem? :D od razu wyschną... xD inna kwestia, ze po kilku takich zabiegach, mozemy włosy stracić xD
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
to jak ktoś wypróbuje majonez ... niech napisze jak tam włosy po takiej kuracji
 
Z

Zindy

Guest
Chyba poczytam o tym :)
Jak sie zdecyduje to napisze , teraz święta wolne od szkoły więc jak coś nie wyjdzie nie będe musiała iść do szkoły w oszałamiającej fryzurze ;p
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ja tam bym chętnie spróbowała, ale się boje.
Nigdy przedtem o tym nie słyszałam.. [;
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
no teraz swieta to akurat pora zeby sobie salatke z wlosow zrobic :hahaha:
nie slyszalam nigdy o takim sposobie i jakos nie brzmi zachecajaco...
 
Z

Zindy

Guest
Tak szczerze to jakoś średnio to widze ;p
Chyba by włosy troche... śmierdziały ? ;p
Szukałam w google ale nic nie moge znaleźć ;/
Zresztą ,jeszcze mi zostało pare włosów na głowie wiec moge pomęczyc je jeszcze troche prostownicą ;p
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Blondyś, ale to takie fajne. ! :lol:
Poszłam powąchać majonez, już mi się odechciało.. -.-
;p
 

milka2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
35
majonez???????/ ja tam wole moja odzywke prostujaca wlosy..raz posluchalam mamy i zrobilam sobie maseczke z zoltka jaja i pozniej codziennie mylam glowe wieczorem a rano mialam takie bleee, nigdy juz tak nie bede cudowac
 
Do góry