Prosba

Status
Zamknięty.

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
bardzo was prosze o pisanie nowosci w swiecie polityki, mam wos z takim panem ktory wymaga znajomosc polityki, najnowszych wiadomosci a ja chcialabym miec wszystko w jednym miejscy wiec bardzo prosze jak cos wiecie to piszcie tutaj :p



:papa:
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
bardzo was prosze o pisanie nowosci w swiecie polityki, mam wos z takim panem ktory wymaga znajomosc polityki, najnowszych wiadomosci a ja chcialabym miec wszystko w jednym miejscy wiec bardzo prosze jak cos wiecie to piszcie tutaj :p
:papa:


sory że bez żadnej wiadomości ale:

ja też z wosu mam babkę co każe nam pisać co tydzień jedną wiadomość POLITYCZNĄ z kraju i ze świata + opinia... a mi się tego NIE CHCE!! więc wykorzystam również ten temat :D
a więc pisać pisać :D
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Przecież na każdym większym portalu internetowym macie najświeższe wiadomości, w jednym miejscu.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tak Golem, ale ona woli mieć tutaj na gotowe. Co Ty sobie dika myślisz? Że odwalimy za Ciebie robote? Won!
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Ludzie włączcie czasem w TV-pudle coś innego niż MTV i Cartoon Network, a nie zawracajcie ludziom d... Forum jest od komentowania a nie od dawania newsów. Jeśli z powodów ideologicznych lub jakichkolwiek innych nie masz TV-pudła ani radia, a gazetami podcierasz tylko tyłek jak się papier skończy, to newsy i tak znajdziesz na pierwszym lepszym portalu informacyjnym. Tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry