Prośba o ocenę startupa www.mozi.pl

Status
Zamknięty.

MoziPL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, proszę o ocenę nowego serwisu na którym można zamieszczać produkty, usługi, ogłoszenia, a także dodawać profile firm : www.mozi.pl
Zasada jest prosta, zakładasz profil, otrzymujesz profil w domenie *.mozi.pl który możesz spersonalizować i dodawać do niego produkty jakie masz na sprzedaż. Wszystko z delikatną nutą społecznościową.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek uwagi i opinie.
mozilogoemail.jpg
 

orp

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
1
Ja ten serwis odbieram tak :eek:k: Pomysł jest świetny! Allegro już jakiś czas temu stworzyło możliwość tworzenia sklepów, ale próg wejścia jest dziwny jak dla mnie a i z personalizacją średnio :p
Mam małą sugestię którą piszę ze swojej perspektywy. Otóż czy istniała by możliwość sprzedaży produktów informacyjnych takich jak ebooki? Byłbym wielce zainteresowany serwisem z możliwością sprzedaży własnych ebooków :)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Ja również uważam, ze pomysł jest dobry. Strona jest zbudowana dość przejrzyście, a to duży plus. Pozostaje więc pozycjonować i czekać aż serwis się rozwinie :)
pozdrawiam
 

MoziPL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziękuję uprzejmie za komentarze, na chwilę obecną kategorię ebooki możemy dodać.

Na naszej liście rzeczy do zrobienia jest sprzedaż oprogramowania kanałem mozi, a tym samym licencji wraz z pobraniem pliku po prawidłowym zaksięgowaniu wpłaty. ( podobnie jak zamawianie jedzenia itp - drogę rozwoju mamy otwartą )

Niestety przepisy prawne są tak skonstruowane że trzeba się nieźle napocić aby nie popełnić żadnego błędu.
Co do kwestii oprogramowania samego portalu, mamy gotowy moduł do płatności user2user przez serwis transakcyjny np. platnosci.pl , dotpay.pl itp.

Jednak na chwilę obecną chcemy się skupić na podstawowych funkcjonalnościach portalu żeby nie przedobrzyć.

Dodatkowo aby rozpocząć sprzedaż user2user będą potrzebne osobne umowy (takie zaświadczenie że posiada się odpowiednie prawa do sprzedaży danego produktu), a to z kolei długi okres analizy, przemyśleń i wypociń ze strony naszego kolegi prawnika którego pozdrawiam :)

Dla osób prywatnych chcemy włączyć sprzedaż bezpośrednią w kontach PREMIUM ale z podpisaną umową ( opcja dodaj do koszyka jest dostępna aktualnie tylko w kontach BIZNES które nie są tanie dla osób prywatnych są po prostu zbyt drogie ).

edit : Zapomniałem dodać że zmieniliśmy cennik dodawania produktów, teraz dodawanie produktów na 7 dni jest całkowicie darmowe ale nie ma opcji przedłużenia - po prostu jest kasowane i trzeba je dodać na nowo.

Sprawa miałaby się całkowicie inaczej gdybyśmy wprowadzili prowizje od sprzedaży - ale tego nie zrobimy bo nie taka jest wizja :)

Pozdrawiam serdecznie
Paweł Plewa
 
Status
Zamknięty.
Do góry