propozycje reklamy banku

karolllina

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
witam wszystkich:) jestem nowym użytkonikiem forumowiska, mam ogromną prośbę
jeżeli tylko macie jakieś pomysły, spostrzeżenia, uwagi, proszę piszcie
jak można w najtrafniejszy sposób zareklamować ofertę banku,
jaka forma reklamy najbardziej trafia do ludzi,
co wzbudza zaufanie, nie jest obyte i nudne

dziękuje za odpowiedź
;)
 

rafalus19

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
ciezko odpowiedziec na to pytanie. wiem ze jeden bank np. zalozyl blog i tam przedstawial oferty, pytal sie ludzi co cy chcieli zmienic itd. to jest dobre bo angazuje klienta i wzbudza jego zaufanie. klient czuje sie wazny bo bank szybko odp na jego pomysly, prośby itp
 

kora1

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ciezko odpowiedziec na to pytanie. wiem ze jeden bank np. zalozyl blog i tam przedstawial oferty, pytal sie ludzi co cy chcieli zmienic itd. to jest dobre bo angazuje klienta i wzbudza jego zaufanie. klient czuje sie wazny bo bank szybko odp na jego pomysly, prośby itp


--
Chcesz poznać zawsze działające zasady zdobywania pieniędzy, działające wbrew wszystkim przeciwnościom?
http://www.zlotemysli.pl/rafalus19,szp/pub...tion/show/6557/


zgadzam się, najlepiej jak przedstawić ofertę i jak ją skonstruować powiedzą ci sami klienci. Kiedy oni będą zadowoleni zaraża tym zadowoleniem swoich przyjaciół, rodzinę znajomych i już żadna, nie wiadomo jaka reklama nie będzie Ci potrzeba :)
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jak dla mnei bank musi mowic prawde i byc przejstrzy.
Nic wiecej nie jest potrzebne.
 

wanda19831

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
dobra oferta - przedstawiona w nieprzekłamany sposób (ale to chyba idealizm, hę?)
 
H

Haan

Guest
Wanda D. - wydaje mi się, że ludzie tak przesiąkli nachalną reklamą, że rzetelna ma jak najbardziej prawo bytu...ja sama zresztą lekceważę nachalne reklamy, z korzystam z takich miejsc jak firmy.net, gdzie po prostu szukam i znajduję interesującą mnie firmę i informacje o niej. Skoro takie portale sie rozwijają to wydaje mi się,że to duży krok w kierunku rzetelnej reklamy:)
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
jakim specem od marketingu jest ktoś, kto o opinię "co wzbudza zaufanie" pyta użytkowników forumowiska? :D Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi. Odpowiedź jest zbędna.
Ja od reklamy banku oczekuję podstawowych informacji. Chcę, żeby reklama przekonywała mnie, że to bank pracuje dla mnie, a nie ja dla banku. Ja, klient, chcę być najważniejszą postacią w banku. Oczekuję też, że bank będzie przyjazny, a procedury proste i szybkie.
 

Piotr-Krzyworaczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
86
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Kraków
W skrócie:
Musisz wykazać jakie korzyści z tego Banku ma Klient, wymieniasz po kolei:
- brak opłat za konto
- intuicyjna obsługa panelu internetowego ( np. mbank)
- świetna obsługa klienta telefoniczna
- duża ilość bankomatów, gdzie można bezpłatnie pobrac gotówkę
ITP, ITD
Dzisiaj nie pisze się o tradycjach banku i jego renomie jak to niektóre banki lubią. Tylko o tym, co daje dany bank Klientówi. Jeszcze lepiej co daje, czego inne banki nie dają. Od razu robisz porównanie konkurencji, oczywiście bez żadnych nazw. W stylu " Nikt nie da ci na rynku, tego, a tego ..."
Dobrym pomysłem jest prowadzenie polityki interaktywnej , jak wczesniej ktos napisał. Czyli zakładasz bloga. piszesz artykuł o korzyściach jakie daje bank i pytasz, co myśla o tym potencjalni klienci. Zdziwisz się jak użytkownicy potrafią wypunktować szczególnie niedociągnięcia. I wtedy juz masz informacje zwrotną od ludu.
 
Do góry