[Propozycja] Powód dania reputacji

Status
Zamknięty.

Incubus3

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
60
Punkty reakcji
10
Miasto
Toruń
Hej, z tego co mi wiadomo istnieje modyfikacja, która umożliwia dodanie powodu dlaczego dajemy komuś reputacje, czy to ujemną, czy to dodatną. Przyda się, bo widzę w niektórych wątkach, na przykład w życzeniach na Wielkanoc minusy dla osób, które złożyły życzenia...

Pozdrawiam!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Taka mentalność. Nic nie poradzisz. Po prostu nie przyjmuj się tym ;)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
No właśnie też zwróciłam uwagę na minusa u Bliss, która zwyczajnie złożyła życzenia :crazy: Nie widzę w tym żadnego powodu, a jednak ktoś sobie ją skosił, bo niby dlaczego nie, skoro może i skoro i tak nie wiadomo kto to :zamknijoczy:
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Może nie trafił w przycisk? :D

Właśnie testowałem na naszym modzie tą opcje...

NIE DA SIĘ cofnąć wyboru ... więc ta opcja powinna zostać naprawiona (czyli ,że można cofnąć wybór)

Przepraszam Gressil,za minusa,ale to dla celów wyższych-pewnie sam sobie to usuniesz,albo admini -tak czy siak,niechcący :)
 
M

MacaN

Guest
Heh :D

Dlatego powinno być pokazane kto daje te minusy, brak anonimowości rozwiązałby ten problem.
 

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
Ja zostałam zminusowana, kiedy grzecznie i spokojnie zwróciłam uwagę na to, że mówi się "założyć buty", a nie "ubrać buty". Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji powinnam dostać same plusy, a tu jednak sytuacja całkowicie odwrotna. Widocznie to jest takie forum na opak. Jeżeli napiszesz coś mądrego lub neutralnego, posypią się minusy, więc pewnie, jak się kogoś zwyzywa, to będą same plusy. Ogólnie mam tutaj złą reputację, mimo że nikomu w drogę nie wchodzę. Dobrze, że przynajmniej życzeń świątecznych nie składałam, to oszczędziłam sobie dodatkowych minusów. :-D A tak na poważnie, to faktycznie powinna być opcja, kto daje plusy lub minusy. Wiadomo by było wtedy, kto wirtualny sprzymierzeniec, a kto wróg.
 
W

wiki9969

Guest
Po ujawnieniu, wątpię czy ktokolwiek odważyłby się dać minusa . Forum byłoby pełne samych sprzymierzeńców. ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Daria-skoro jesteś taka ciekawa -jeden z minusów masz ode mnie.Nie za zwrócenie uwagi-za złe słowo o kimś kogo lubię(Drzyzga)
Jak widzisz można mieć swoje powody.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
wiki9969 napisał:
Po ujawnieniu, wątpię czy ktokolwiek odważyłby się dać minusa . Forum byłoby pełne samych sprzymierzeńców.
Nie byłabym tego taka pewna.
Kółka adoracji nie zamierzam z nikim zakładać . ;)
 
W

wiki9969

Guest
Ja też. Jednak trzeba przyznać, że są tacy co wolą przemilczeć to i owo niż zostać publicznie zlinczowani. Rozumiem, że jeśli ktoś daje minusa to nie robi tego z byle powodu, jednak niektórzy mogą te inaczej odebrać, co w efekcie może doprowadzić do nieuzasadnionych konfliktów na forum.
 

Daria*

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
7
sewanna napisał:
Daria-skoro jesteś taka ciekawa -jeden z minusów masz ode mnie.Nie za zwrócenie uwagi-za złe słowo o kimś kogo lubię(Drzyzga)
Szczerze mówiąc to w ogóle nie przypominam sobie, abym na tym forum wypowiadała się na temat Drzyzgi. Albo to było dawno temu albo mnie z kimś mylisz. W sumie to może i coś tam złego kiedyś napisałam, gdyż nie mam zbyt dobrego zdania o Rozmowach w toku. Uważam, że jest to straszne dziadostwo, nie wiem komu i czemu ma to służyć. Program dla hołoty. Tytuły w stylu "Hej, blondyna, stanik ci się wrzyna" lub "Nie pójdę do roboty, bo wolę ploty" mówią same za siebie, najlepiej służą za komentarz. I możecie mnie za to minusować, ile wlezie, najwyraźniej na forumowisku trzeba ponosić konsekwencje mówienia prawdy. Z tego wniosek, że duża liczba minusów świadczy tutaj o tym, że pisze się szczerze to, co się myśli.

Skoro sewanna nie bała się przyznać, że należy do moich forumowych wrogów, to chyba nie ma się co martwić o to, że przy opcji "ujawnienia", nikt by nie dawał minusów. Co komu zależy, jak się kogoś nie cierpi i nie toleruje jego poglądów, to można dać minusa ujawniając się przy tym. Nikt nikomu za to głowy nie urwie, to tylko forum. Spalenia na stosie za dawanie minusów nie będzie.
 
W

wiki9969

Guest
Daria* napisał:
Skoro sewanna nie bała się przyznać, że należy do moich forumowych wrogów, to chyba nie ma się co martwić o to, że przy opcji "ujawnienia", nikt by nie dawał minusów.
Właśnie o to mi chodziło. Daria, Sewanna wcale nie napisała, że należy do Twoich wrogów na forum. To Ty Ją tak odbierasz. Ona po prostu nie zgodziła się z Twoją opinią.
Jeżeli powiedzmy ja dam komuś minusa to nie dlatego, że go nie lubię (bo mogę go bardzo lubić :) ), tylko dlatego, że nie zgadzam się z jego opinią. Mam po prostu inne zdanie i nie mam zamiaru nikomu włazić w tyłek. A jeżeli ten ktoś za tego minusa uzna mnie za swego wroga, to jego sprawa. Ja nie jestem barszczem z uszkami żeby mnie ktoś lubił.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Daria-po pierwsze nie jestem twoim wrogiem-jak zauważyła Wiki.Chociaż okazuje się,że zaliczam się do hołoty, bo oglądam rozmowy w toku.Gdybyś czasami też obejrzała to nie pisałabyś bzdur-nie jest to wyłacznie lekki program o głupotach-poruszane są w nim też bardzo trudne problemy życiowe i spoleczne, a Ewa Drzyzga zrobiła sporo dobrych wywiadów w ramach programu.

Teraz jestem jeszcze bardziej przekonana,że żadnej jawności w dawaniu punktów nie może być-skoro jest to odbierane jako osobista wrogość.

I jeszcze jedno-masz krótką pamięc i nie wiesz co piszesz Dario skoro własnych słów nie pamiętasz -zajrzyj więc do własnej reputacji i przeczytaj swój post.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Daria* napisał:
Skoro sewanna nie bała się przyznać, że należy do moich forumowych wrogów,
!!?? :lol:
To jest forum kobieto.
Forum jest to strona na której można wyrazić swoje opinie ,poglądy na dany temat. I każdy ma prawo się z kimś nie zgodzić w mniejszym lub większym stopniu.
Jednak Twoim "zadaniem" jest przekonać go do swojej racji ,podać parę argumentów , wywalczyć chociażby jakiś kompromis.
Tutaj nikt nie będzie Cię głaskał ,jeżeli się z Tobą nie zgodzi ,bo nie o to tu chodzi.
Osoba ,która da Ci minusa nie jest Twoim wrogiem , tak samo jak osoba która da Ci plusa nie jest Twoim przyjacielem.
Nie ma takiej opcji ,żebyś zgadzała się ,ze wszystkimi we wszystkim ,ile ludzi tyle opinii blabla.

Boisz się krytyki czy co ?
Po prostu broń swojego zdania i tyle.


Daria* napisał:
Spalenia na stosie za dawanie minusów nie będzie.
A co już masz ofiarę ? :]


wiki9969 napisał:
Jednak trzeba przyznać, że są tacy co wolą przemilczeć to i owo niż zostać publicznie zlinczowani. Rozumiem, że jeśli ktoś daje minusa to nie robi tego z byle powodu, jednak niektórzy mogą te inaczej odebrać, co w efekcie może doprowadzić do nieuzasadnionych konfliktów na forum.
Ja tam się "boje" tych co dają plusa i będą oczekiwać tego samego . A gdy dasz minusa to będą wściekli i też będą chcieli się odciąć ,albo cofnąć swojego plusa.( czego aktualnie nie da się zrobić). To będzie taka ukryta nienawiść :) Niby ok ,ale ... spalić go/ją!

W ogóle z tego co widzę to wcześniej była ta cała reputacja , potem jej nie było (dlaczego ? czyżby jakieś kółka adoracji ,czy masowe obelgi) i teraz znowu jest.
Eh co za brak zdecydowania.
 
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Po ujawnieniu, wątpię czy ktokolwiek odważyłby się dać minusa . Forum byłoby pełne samych sprzymierzeńców.
Nie. bo był czas, gdy lubię to było jawne ;) Poza tym... dałbym minusa bez wahania, choć rzadko to robię.


sewanna napisał:
:mruga: Serio ? :mruga:


ForeverYoung napisał:
Ja tam się "boje" tych co dają plusa i będą oczekiwać tego samego . A gdy dasz minusa to będą wściekli i też będą chcieli się odciąć ,albo cofnąć swojego plusa.( czego aktualnie nie da się zrobić). To będzie taka ukryta nienawiść Niby ok ,ale ... spalić go/ją!
Bo na forum powinny być jakieś testy na IQ albo psychologiczne... Według FB to forum odwiedzają głównie 13-14 latki ;)


ForeverYoung napisał:
W ogóle z tego co widzę to wcześniej była ta cała reputacja , potem jej nie było (dlaczego ? czyżby jakieś kółka adoracji ,czy masowe obelgi) i teraz znowu jest.
Eh co za brak zdecydowania.
Chodziło o mulenie forum taki zabieg odciążający po prostu. ;-)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Te plusy i minusy są tylko dodatkiem. Zdajecie sobie z tego sprawę ? To nie one są ważne tylko to co piszecie na forum. Treść. Wymiana poglądów. Na prawdę was tak boli to, że ktoś kliknął czerwoną strzałeczkę przy waszym poście ? Niektórych z was uważałem za dojrzalszych. Jak tak bardzo chcecie kogoś minusować to śmiało możecie klikać na moje posty. Mnie to kompletnie nie interesuje.


Trzymacie poziom :eek:k:
 
W

wiki9969

Guest
9macan5 napisał:
Bo na forum powinny być jakieś testy na IQ albo psychologiczne... Według FB to forum odwiedzają głównie 13-14 latki ;)
Naprawdę? :mruga: No ja co prawda czuję się młodo, ale nie aż tak. :p
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
A może po prostu to osoby z tego przedziału wiekowego dodają forumowisko do ulubionych na fb?
 
Status
Zamknięty.
Do góry