Propozycja Nowego Działu

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Tak sobie pomyślałem, że może warto by założyć dział pt. "Programowanie", gdzie wymienialibyśmy się doświadczeniami nt. programowania we "wszystkich językach świata".

Znajdzie się jakieś poparcie?
 

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A może jakiś dział dla Mężczyzn gdzie będą mogli pisać o swoich problemach itd (tak jak to Kobiety mają?)
 

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ale chodziło mi iż może ktoś mieć problemy okresu dojrzewania i chciałby coś wiedzieć (czy wtedy wrzucają do działu sexi?) nie chodzi mi iż ja, tylko myśle dla przyszłych ludków :)
 

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
znaczy tak jak jest dział (sprawy mężczyzn) ale nie wiem czy ktoś jest za tym, to się okarze...Tu była teklama
 

Kamill

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Między niebem a Ziemią
oooo... Też o tym myślałem. Uważam że to dyskryminacja płci brzydkiej! My też mamy swoje problemy, rozterki, kłopoty itp. i potrzebujemy miejsca gdzie byśmy na takie tematy dyskutowali! :)
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
mogloby i nawet byc cos takiego dzial mazeczyzni i kobiety i tam jakies pododawac ale nie jestem mezczyzna wiec jakie to moze sie nie bede wypowiadac
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dla mężczyzn?
Etam.. Przecież kobiety i tak by tam pisały :p
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Głowne porblemy mezczyzn .Ktos tam przegral mecz z kims tam , nie mozna ogladac telewizji bo ciagle ktos odkurza juz to widze :D
 
Do góry