Propozycja dla odważnych

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam was wszystkich, czy są tutaj na forum ludzie odważni na propozycję wyjazdu grupowego w nieznanym gronie?
A mianowicie, spotkać się w grupie przypuścmy 10 osobowej i wybrać się na zwiedzanie wybrzeża, mazur albo naszych gór, w formie pieszej, pociagiem samochodem... czysty spontan dla ludzi chetnych poznać nowych ludzi, wybrać sie poznajac kraj otoczenie naturę.
Po co siedzieć w domu wakacje sie zaczynaja... czas zrobić coś innego niż siedzenie w 4 ścianach...
 

Ewelopedia8395

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Witam was wszystkich, czy są tutaj na forum ludzie odważni na propozycję wyjazdu grupowego w nieznanym gronie?
A mianowicie, spotkać się w grupie przypuścmy 10 osobowej i wybrać się na zwiedzanie wybrzeża, mazur albo naszych gór, w formie pieszej, pociagiem samochodem... czysty spontan dla ludzi chetnych poznać nowych ludzi, wybrać sie poznajac kraj otoczenie naturę.
Po co siedzieć w domu wakacje sie zaczynaja... czas zrobić coś innego niż siedzenie w 4 ścianach...
siemka widze że energia roznosi ;) .Chętnie bym sie wybrała,ale mam obóz harcerski a potem jade do przyjaciółki niestety :( pozdro
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Witam was wszystkich, czy są tutaj na forum ludzie odważni na propozycję wyjazdu grupowego w nieznanym gronie?
A mianowicie, spotkać się w grupie przypuścmy 10 osobowej i wybrać się na zwiedzanie wybrzeża, mazur albo naszych gór, w formie pieszej, pociagiem samochodem... czysty spontan dla ludzi chetnych poznać nowych ludzi, wybrać sie poznajac kraj otoczenie naturę.
Po co siedzieć w domu wakacje sie zaczynaja... czas zrobić coś innego niż siedzenie w 4 ścianach...
Ja z miła chęcią bym takie coś zrobił.W nieznana stronę z nieznajomymi.Super pomysł.Ale żeby to wypaliło na 100% to bym się też zabrał
 

chuck1991

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jak ma to wypalić na 100% to też bym sie z chęcią pisał na taki wypad...
 

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
grunt to zebrac nawet niewielka grupe np 10 osobowa która wspolnie zadecyduje gdzie i kiedy, wsiaść w pociagi zebrać sie w jednym miejscu i wyruszyć w nieznane, chociażby czysty spontan zebrać sie razem i na poczekaniu wybierać miejsce podrózy
 

chuck1991

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
grunt to zebrac nawet niewielka grupe np 10 osobowa która wspolnie zadecyduje gdzie i kiedy, wsiaść w pociagi zebrać sie w jednym miejscu i wyruszyć w nieznane, chociażby czysty spontan zebrać sie razem i na poczekaniu wybierać miejsce podrózy


koncepcja jak najbardziej pozytywna i jak najbardziej mi odpowiada:D he przynajmniej takie oderwanie od rzeczywistości;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Witam was wszystkich, czy są tutaj na forum ludzie odważni na propozycję wyjazdu grupowego w nieznanym gronie?
A mianowicie, spotkać się w grupie przypuścmy 10 osobowej i wybrać się na zwiedzanie wybrzeża, mazur albo naszych gór, w formie pieszej, pociagiem samochodem... czysty spontan dla ludzi chetnych poznać nowych ludzi, wybrać sie poznajac kraj otoczenie naturę.
Po co siedzieć w domu wakacje sie zaczynaja... czas zrobić coś innego niż siedzenie w 4 ścianach...
sztuczne poznawanie ludzi i zbieraniu niepotrzebnego bagażu-ciężaru dla życia pod postacią znajomości
 

Juvek_PL

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Pod koniec sierpnia mi pasuje - nad morze lub w góry. Samochodem :p Jedną osobę mogę zabrać :p
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Witam was wszystkich, czy są tutaj na forum ludzie odważni na propozycję wyjazdu grupowego w nieznanym gronie?
Nie ma, nie ufam ludziom na tyle żeby pakować się w grupę random nieznanych mi osób kiedy nie ma tam przynajmniej jednej osoby która znam i ta osoba zna większość ludzi tam obecnych. Równie dobrze tacy ludzie mogą znać siebie nawzajem i może to być wszystko ukartowane i mogą ci coś zrobić (np. zabić).

Inaczej sprawa by wyglądała gdyby była tam jedna mi znana dobrze osoba i tak by się złożyło, że ta osoba którą ja znam zna większość lub całą tą grupę ludzi z która jedziemy. Wtedy wybrał bym się bo nie obawiam bym się o to, że stanie mi się coś a tych ludzi z miła chęcią bym poznał więc nie jestem jakoś specjalnie zamknięty na poznawanie nowych ludzi wręcz było by to całkiem fajne ^.^

Różni ludzie chodzą po tym świecie i jednak pakowanie się w grupę totalnie obcych osób jest moim zdaniem za bardzo ryzykowane.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie ma, nie ufam ludziom na tyle żeby pakować się w grupę random nieznanych mi osób kiedy nie ma tam przynajmniej jednej osoby która znam i ta osoba zna większość ludzi tam obecnych. Równie dobrze tacy ludzie mogą znać siebie nawzajem i może to być wszystko ukartowane i mogą ci coś zrobić (np. zabić).

Inaczej sprawa by wyglądała gdyby była tam jedna mi znana dobrze osoba i tak by się złożyło, że ta osoba którą ja znam zna większość lub całą tą grupę ludzi z która jedziemy. Wtedy wybrał bym się bo nie obawiam bym się o to, że stanie mi się coś a tych ludzi z miła chęcią bym poznał więc nie jestem jakoś specjalnie zamknięty na poznawanie nowych ludzi wręcz było by to całkiem fajne ^.^

Różni ludzie chodzą po tym świecie i jednak pakowanie się w grupę totalnie obcych osób jest moim zdaniem za bardzo ryzykowane.
jeden mądry jeden mądry^^ i bezsens, to na siłę poznawanie ludzi, którzy mogą okazać się nic nie warci, a wtedy tylko stracony czas.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
jeden mądry jeden mądry^^ i bezsens, to na siłę poznawanie ludzi, którzy mogą okazać się nic nie warci, a wtedy tylko stracony czas.

Z takim podejściem zapewne masz wielu "wartościowych" znajomych :lol:
 

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jak kupujesz bilet na wycieczke np do chorwacji, i jedziesz 50 innymi osobami to na pewno 99% z nich to koledzy, kolezanki z osiedla. wybaczcie ale jak jedziecie gdziekolwiek to raczej małe prawdopodobieństwo ze tracicie na znajomych, no chyba ze wczesniej sie umówicie ze jedziecie wszyscy akurat na tą, tak zaraz mi ktoś powie, ale jedziemy z kimś, z dziewczyna ojcem matka babcia dziadkiem okej, zabierz siostre brata 3 psy i tez mozesz jechać, a jak będzie Cie ktoś miał zabić to zabije i w egipcie i ewcale nie musi to być uczestnik bo na dobra sprawę głowe moze Ci ukrecić kazdy nawet idać do miasta na zakupy.
Takim mysleniem to ja sobie moge w kierki przez internet pograć bo nikt mi "ku ku" nie zrobi...
 
Do góry