[Propozycja] Beznadzieja i stagnacja,brak nowych ciekawych tematów

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A co macie na myśli bo ja obserwuję i nie wiem. Jedyne co wiedzę to w większości złośliwości.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Ależ to nie jest złośliwość, tylko wyrażanie opinii. Miały być szeroko zakrojone zmiany jak pamiętam, a jest co? Wszystko zostało na Twojej głowie Gressil.
 
S

Spamerski

Guest
natasza33 napisał:
Tak, najlepiej siąść i narzekać. Chcecie nowych dyskusji, to rzućcie jakiś temat - choćby polityczny - będzie woda na młyn :D i forum się rozrusza.
Chodzi o to, że są nici z szumnie zapowiadanych przez Maxa reform. Ponadto brak jest jakiegokolwiek wyjaśnienia tego stanu rzeczy przez Maxa. Zresztą Empeg rzucił tutaj temat i jak widać nie ma wody na młyn :(
 
A

alfabeta11

Guest
Może są gdzieś tam te zmiany, tylko ich nie widzimy :D

Ale tak na serio. Ile to trwa? Z rok? Za mało czasu jeszcze i zwyczajnie trzeba trochę poczekać ;)
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Czekać można, owszem alfa, ale teraźniejsza sytuacja przypomina mi tą za czasów panowania angela.


Zmiany początkowo były, podchodziłem do nich nawet optymistyczne i zapewne nie tylko ja, ale później wszystko ucichło, Max zniknął i tak czekam aż coś się ruszy, cokolwiek. No chyba, że coś się szykuje, a my, szare myszki jesteśmy niedoinformowani.
 
A

alfabeta11

Guest
Empeg napisał:
my, szare myszki jesteśmy niedoinformowani.
No właśnie o to chodzi. Dzieje się jakiś większy plan, którego nie jesteśmy świadomi i musimy grzecznie czekać.
Albo pozostaje szukanie jakiegoś innego forum...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
alfabeta11 napisał:
Dzieje się jakiś większy plan, którego nie jesteśmy świadomi i musimy grzecznie czekać.
Proponuję tą opcję.



Empeg napisał:
Wszystko zostało na Twojej głowie Gressil.
W miarę możliwości staram się sprostać wyzwaniu, aczkolwiek warto zaznaczyć, że większości moich działań nie widzą nawet moderatorzy....
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
Hm, tu i tak jest dobrze w porównaniu z konkurencją. Na większości forów prawie nic się nie dzieje, Forumowisko nie jest w tym odosobnione. Nie można się poddawać.
 
W

wiki9969

Guest
Zgadzam się z Egocentryczką. Bywają fora całkowicie opuszczone, choć na początku całkiem nieźle się zapowiadały.
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
To ja się jeszcze odniosę do powyższych stwierdzeń. Na innych forach jest gorzej... OK.

Teraz już tego chyba nie uświadczycie, ale kiedyś jak w google wpisywało się hasło "forumowisko" to wyskakiwało "forumowisko.pl - największe forum w Polsce" czy coś w ten deseń. I to faktycznie była prawda! Nie było porównywalnego forum ogólnotematycznego do tego tutaj! Dlatego należy uwzględnić pozycje wyjściową i ilość użytkowników jakie to forum miało powiedzmy od 2005 roku. Przecież to zasób tysięcy użytkowników. I w tym kontekście, nawet uwzględniając ogólną tendencję wyjałowienia się forów internetowych, argument gdzie indziej jest gorzej jest nietrafny.

Druga rzecz, wracając do czasów Anglela, pamiętam tą kurtynę tajemnicy za którą chowała się administracja i ciągle dochodziły głosy - nie interesujcie się maluczcy, my tutaj pracujemy nad waszym dobrem, mamy też swoje plany, ale na razie nic nie powiemy. A czasami zdarzały się większe "afery" czy bezpośrednie pretensje, które były tak gaszone. I to moim zdaniem nie było korzystne bo użytkownicy ( a przynajmniej ja) miałem poczucie że moje zdanie się nie tylko nie liczy, ale administrator, a użytkownicy mają totalnie różne definicje dobrego forum dyskusyjnego. Dlatego jestem zdania, że choć odrobinę więcej jawności w działaniu buduje dobrą atmosferę no bo przecież jak wiemy, nie ma Was bez nas...

Pozdro
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jestem przekonany, że Forumowisko spełnia, między innymi. rolę informacyjną wobec tych, którzy jeszcze niewiele wiedzą o ludziach i świecie oraz nie słyszeli nawet o farbach nieakrylowych, pomocy endecji dla żołnierzy rosyjskich w wojnie z Japonią 1905) czy nie wiedzą, iż Dmowski był posłem rosyjskim do carskiego parlamentu. No, o innych ludziach też niewiele wiedzą i uważają, że narodowiec to koniecznie wróg innych narodów.
Założyciel i dyskutant jest o tyle ważny, że może mieć wpływ na przekonania innych Użytkowników, ale jego NICK nie musi być znany zanim zacznie się czytać temat
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Wilk_LancaSter napisał:
Jestem przekonany, że Forumowisko spełnia, między innymi. rolę informacyjną wobec tych, którzy jeszcze niewiele wiedzą o ludziach i świecie oraz nie słyszeli nawet o farbach nieakrylowych, pomocy endecji dla żołnierzy rosyjskich w wojnie z Japonią 1905) czy nie wiedzą, iż Dmowski był posłem rosyjskim do carskiego parlamentu. No, o innych ludziach też niewiele wiedzą i uważają, że narodowiec to koniecznie wróg innych narodów.
Założyciel i dyskutant jest o tyle ważny, że może mieć wpływ na przekonania innych Użytkowników, ale jego NICK nie musi być znany zanim zacznie się czytać temat
Tutaj nikt nie kwestionuje roli forumowiska, podobnie jak nie kwestionujemy roli google.pl w procesie informacyjnym... Problemem jest prężność działań na forumowisku.
 
M

Mother Russia

Guest
Może być, ja nie narzekam, jest dużo fajnych tematów o troskach dnia codziennego, w których lubię zabierać głos.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jak się jest w instytucji obowiązkowej, przymusowej, to sensowne jest dążenie do zmian na lepsze, tym bardziej, że wszyscy płacimy na przykład na szkołę
Jednak do klubu sportowego (instytucja dobrowolna) należeć się nie musi. W takich dziedzinach dyskusja może sobie być. ale decyzje od niej rzadko zależą

Nawet w instytucjach dobrowolnych obowiązują pewne zasady. W Twoim przypadku, Serwor, poszło o czapkę. Cieszę się, że już pokonałeś obrazę czy urazę.
 
Do góry