propozycja 18stki

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej, jak w temacie, podajcie mi jakieś propozycje zrobienia imprezki na 18stkę :DW Styczniu kończę 18 lat, chcę zrobić coś dla znajomych.Grill, ognisko, domówka niestety odpadają...Myślałam nad tym, żeby wynająć klub (ale chyba cały to będzie bez sensu, na ok 30 osob?)?Zastanawiam się też nad tym, czy może w jakimś szczecińskim klubie lub dyskotece wynająć lożę lub dwie?Może macie jakieś propozycje dotyczące lokalu w jakim wyszła by fajna imprezka?Co można zaserwować do jedzonka?No i jaki i ile alkoholu?Do stycznia w sumie mało czasu zostało, a ja jestem na lodzie ;(proszę, dajcie mi jakieś propozycje.. cały klub czy kilka loży? i przede wszystkim W JAKIM KLUBIE zrobić taką imprezę? znacie jakiś fajny lokal, żeby można było wypić, potańczyc, pobawić się?
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Hej, jak w temacie, podajcie mi jakieś propozycje zrobienia imprezki na 18stkę :DW Styczniu kończę 18 lat, chcę zrobić coś dla znajomych.Grill, ognisko, domówka niestety odpadają...Myślałam nad tym, żeby wynająć klub (ale chyba cały to będzie bez sensu, na ok 30 osob?)?Zastanawiam się też nad tym, czy może w jakimś szczecińskim klubie lub dyskotece wynająć lożę lub dwie?Może macie jakieś propozycje dotyczące lokalu w jakim wyszła by fajna imprezka?Co można zaserwować do jedzonka?No i jaki i ile alkoholu?Do stycznia w sumie mało czasu zostało, a ja jestem na lodzie ;(proszę, dajcie mi jakieś propozycje.. cały klub czy kilka loży? i przede wszystkim W JAKIM KLUBIE zrobić taką imprezę? znacie jakiś fajny lokal, żeby można było wypić, potańczyc, pobawić się?
Jak dla 30 osób to najlepiej bar albo pub wynająć ;D
Wynajmowanie klubu dla tylu osób jest bezsensowne.
 

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
ale jak się wynajmie pub czy bar, to można jedynie siedzieć, pić alko i rozmawiać. nie ma parkietu do potańczenia ani do zabawy... takie mam przynajmniej wrażenia. a Wy?
 

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
też o tym myślałam, ale to musi być dobra kumpela albo przyjaciółka, ale najbliższa osoba z którą bym chciała zrobić ma urodziny w marcu.
są też oczywiście inne osoby, ale to wtedy też już 'różni znajomi' którzy 'różnie' się bawią...
po imprezie nasłucham się gadania 'jednych' na 'drugich'...
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Przeciez jak sie ma urodziny w marcu to samą ta impreze można zrobić 2 miesiace wcześniej, co za róznica ;-)
Poza tym wcale nie musisz sie z nimi bawić, bedzie wiecej ludzi, ciekawsze nowe znajomości i mniejszy koszt do podziału za lokal.
 

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
hehe zaproszę na pewno :D :D :D

a Ty chciał byś zrobić swoją imprezę urodzinową dwa miesiące przed? głupio :p
a z tymi nowymi znajomościami może i masz rację... ;)

teraz czy na te ok 60 osob warto wynajac cały klub? :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wiesz moja kolega robil tak zaprosil pare osob pojechali do jakiegos klubu i tak sobie wynajeli sale i tam zrobil...
 

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
w sumie też niezły pomysł, ale ze wpuszczeniem nas do klubu może być problem, bo wiekszasc nie bedzie miała 18 lat, a tego w duzo klubach wymagają...
i jak na żywioł pojade, to moze nie być żadnej lozy ani sali do wynajecia...;)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
teraz czy na te ok 60 osob warto wynajac cały klub?
To musi być z jedna osoba?:p
a Ty chciał byś zrobić swoją imprezę urodzinową dwa miesiące przed? głupio
A czemu nie, zwłaszcza jak to ktoś bliższy ma być.

w duzo klubach wymagają...
Prawde mówiąc, to nie spotkałem sie jeszcze nigdy z klubem w ktorym musiałbym dowod pokazac :p Poza tym, zapewne bedą zaproszenia i wpuszcza każdego, kto bedzie miał?
 

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
vito w sumie rację masz :) dzięki :) dałeś mi do myślenia :)

a jakieś kluby w szczecinie fajne znacie? w których Wy coś organizowaliście?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wiesz no fakt :p wiesz bylam na takiej imprezie w takim niby barze niby dyskotece jak gdzies tam znajdziesz to tam mozesz zrobic :)
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
z tego co pamiętam osiemnastki znajomych to zawsze jakaś odbywała się w okolicach domu (że tak powiem). kolega miał też osiemnastkę w styczniu i urządził zabawę na polu (23 styczeń) było ciekawie :]

a alkohol. myślę ze lepiej mieć za dużo niż za mało. takie moje zdanie. :p
 

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
alkohol, wiadomo. ale na polu... nie mam pola w pobliżu ;) i to będzie raczej zima ;)
ale pomysł przedni :D
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
U mnie często robiąc jakąś impreze urodzinową ( ja akurat swoją 18 miałam w restauracji, wynajeli rodzice bo była rodzina + znajomi coś ok 50 os ;/ ale nie wazne ) nio wiec, u mnie robi się tak : ja w swoje 20 urodziny zaprosiłam znajomych do baru ( wynajełam loże ) tam pili ile chcieli :p a później poszliśmy na dyskoteke :) i każdy u nas robi tutaj tak impreze.. a co do Twojej 18, to moze poprostu w jakimś klubie wynajmij loże lub dwie zeby każdy mógł siedzieć, tańczyć, wypić i tak dalej :) wydaje mi się,że tak byłoby najlepiej :) pozdro :)
 

loluus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
dzięki za propozycje :) wynajme w klubie jakieś loże i postawie alkohol, duuuuuuuuzo ;D
pozdro ;*
 
Do góry