Promocje u deweloperów

Mika111

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Rozglądam się właśnie za nowym mieszkaniem, ostatnio wpadła mi w oko Rezydencja Kościuszki w Piastowie. Na stronie wygląda super. Czy ktoś z Was nie orientuje się może czy BARC (jego deweloper) daje teraz jakieś upusty na mieszkania w tej inwestycji? Bo z tego co wiem na wielu osiedlach są teraz jesienne promocje. Regularna cena jest od 6050 zł za mkw
 

Stenia68

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o promocje na mieszkania w Warszawie to wiem, że teraz na osiedlu Apartamenty Wilanowska II na Mokotowie dają 10% upustu. Osiedle bardzo eleganckie, luksusowe, kameralne i super architektura http://www.rogowskidevelopment.pl/inwestycja/40,Apartamenty%20Wilanowska%20II.html
 

Stenia68

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
W biurze sprzedaży dowiedziałam się, że nie jest to dokładnie określone, ale póki co trwa :)
 

Mika111

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wracając do Piastowa czy ktoś wie jak jest z dojazdami do Wawy? Blisko osiedla jest stacja KM i SKM , podobno jedzie się ok 20 min, czy to prawda?​
 

skajsdelimit

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2011
Posty
13
Punkty reakcji
2
Jesli Piastów jest na drodze do Pruszkowa to tak, jeździ co pół-H SKM oraz KM. Nie ma żadnego problemu z dojazdem. Chyba nawet są to przystanki z Kartą miejską- co oznacza nie duże koszty podróży.

http://www.barc.com.pl/index.php?act=apartment&sub=show&investment_id=1 Założycielu tematu, zobacz ten link. To chyba aktualne ceny mieszkan w tym bloku.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Ostatnio szukałem jakiegoś mieszkania dla cioci z zagranicy. Znalazłem dużo ofert na stronie http://www.ober-haus.pl/ i stąd moje pytanko czy może ktoś kojarzy tą agencję? Czekam na wasze opinie.
 
N

nianiaSweet

Guest
Moja znajoma korzystała z ich pomocy, przy okazji poszukiwania mieszkania, była bardzo zadowolona, ponieważ agencja stale monitoruje rynek, poszukując ofert spełniających jej wymagania, i nie chodzi tylko o pomoc przy pomocy dokonania wyboru, ale była zaskoczona tym, że agencja oferowała pomoc przy prawidłowym przebiegu i bezpieczeństwie zawieranych za pośrednictwem agencji transakcji, z tego co pamiętam to nawet weryfikują stany prawne nieruchomosci, organizują wizje lokalne, negocjują ceny sprzedazy i najmu nieruchomosci, udzielają także porad i konsultacji dotyczacych tresci umów. Tak wiec moja znajoma była zadowolona.
 
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bardzo miło czyta się takie opinie o naszej pracy. Co do wpisu wyżej, tak weryfikujemy każdą z właściwości nieruchomości. Do tego ubezpieczamy transakcje na dużo wyższe kwoty niż standardowo wynikają w dokumentów weryfikujących pracę pośredników nieruchomości.
 
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prowadzisz firmę budowlaną lub hurtownie z materiałami budowlanymi? Aby wystawić swoją ofertę w c-n-f.pl nie potrzebujesz sklepu internetowego.
Wystarczy założyć darmowe konto aby rozpocząć handel z wykorzystaniem Internetu.
ZAPRASZAMY do wystawienia pełnej oferty materiałów budowlanych czy usług budowlanych.


<a href="http://www.c-n-f.pl">materiały budowlane</a>
 
N

nianiaSweet

Guest
Bardzo miło czyta się takie opinie o naszej pracy. Co do wpisu wyżej, tak weryfikujemy każdą z właściwości nieruchomości. Do tego ubezpieczamy transakcje na dużo wyższe kwoty niż standardowo wynikają w dokumentów weryfikujących pracę pośredników nieruchomości.
Właśnie dlatego w pamięć zapadła mi firma, bo rzadko się zdarzy aby ktoś był tak bardzo zadowolony z pracy agencji, też zawsze miałam dystans do tego rodzaju pomocy, ale inaczej na to spojrzałam po tym jak przedstawiła cąl sytuację koleżanka, która miała do czynieni z Ober-Haus.
 
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
W środowisku "prawdziwych" pośredników zadowolenie klienta z usług to standard. Niestety nie każdy klient trafia na pośrednika, który pracuje z "powołania", stąd złe opinie. Ober-Haus stara się przełamywać złe trendy i dbać o każdego klienta, zarówno na rynku mieszkaniowym jak i komercyjnym.
 
N

nianiaSweet

Guest
Poza tym taka agencja działa na własną opinię, jelsi klient bedzie niezadwolony to powie o tym innym, a agencja przez to może stracić np. przyszłych klientów, dlatego dla własnego dobra powinni się bardzo strać, tak a by klient był zadowolony.
 
Do góry