Program do napisania

Fredo

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich !
Mając dość cwaniactwa i wyzyskiwania innych postanowiłem wykiwac pewną strone www.jofi.pl
Jest to strona, której właściciele zarabiają kupe kasy na naiwnych ludziach, między innymi na mnie ;/ .
Wszystko zapowiadało się świetnie, aż do kiedy nie straciłem kupe kasy nic nie wygrywająć . Wygrywają te same konta, podjerzane że to administratorzy strony, inni sa po to żeby tylko podbijać i tracić kase. Podejrzewam, że w rzeczywistości serwis ten nie posiada nawet przedmiotów, które wystawiają do sprzedania.
Ale do rzeczy, chciałbym aby ktoś kto się na tym zna(niestety ja się kompletnie na tym nie znam) napisał dla mnie program, który umożliwiałby podglądanie ile danemu automatowi zostało jeszcze przebić bo jak np. 100 000 to widomo,że to tylko administartor który podbija cene.
Wiem, że to jest nie fair, ale czy ta strona naprawde działa fair ?
Będe wdzięczny, napewno się dogadamy ;)
 
B

benjamima

Guest
Hazardu w sieci nie da się kontrolować. Jeśli już koniecznie chcesz się w to bawić, korzystaj ze stron zaufanych. Są to światowe kasyna on-line, gdzie można pograć w pokera itp z żywymi ludźmi. Tam wszystko zależy od Twoich umiejętności i szczęścia. Losowe gierki na zasadzie automatu zawsze z Ciebie zedrą...
 

Fredo

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
no tak wiem, wiem.
Ale może jednak jest tutaj ktoś kto umie napisać taki program ?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Napisz może dokładniej na jakiej zasadzie ma działać taki program. btw tobie chodzi o skrypt w php czy o program (exe)
 

Fredo

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
wiesz co, nie bardzo się na tym znam.
Obojętnie mi to, byle to właśnie tak działało jak napisałem wyżej. Żeby pokazywało ile automaty, które grają mają jeszcze przebić. A umiałbyś taki program napisać i czy to jest wogóle możliwe ?
Z góry dzięki.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Póki co nie wiem jak ma działać ten program. Co on ma w ogóle robić. Nie wiem jak działają automaty o których piszesz. I jeżeli dobrze rozumiem chciałbyś żeby ktoś napisał dla ciebie program podbijający cenę o 0.01zł na 1 sekundę przed końcem aukcji tak ?
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Ludzie do napisania takiego programu nie szuka się na takich forach... Trzeba mieć dojścia;]
 

Fredo

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
nie do końca ;D
Automaty są to gracze którzy ustawiają automaty na ileś przebić i one same licytują, za tych graczy( i właśnie mi chodzi o taki program który pokazuje ile tym automatą zostało jeszcze przebić). Teraz rozumiesz o co mi chodzi ?? Czy możliwe jest stworzenie takiego programu ?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wydaje mi się (chociaż nie jestem pewien),że aby się tego dowiedzieć trzeba mieć dostęp do bota. A tego legalnym sposobem sam nie uzyskasz.
 

Fredo

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Co to jest bot ?
Może być nielegalnie, oni robią ludzi w hvuja więc czemu nie zrobić ich...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Bot to skrypt który wykonuje sam jakąś czynność.
btw. jeżeli chcesz się odegrać przy pomocy jakiegoś nielegalnego sposobu to ja Ci niestety nie mogę pomóc.
 

Fredo

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
ale to oni działają nielegalnie, nie ja xD

zresztą program miałby służyć tylko do sprawdzenia ile kto ma przebić :)
 
B

benjamima

Guest
Pomyśl. Gracz ustawia coś na swoim komputerze ( tzn tę liczbę przebić ). I ty chcesz to przewidzieć. Musiałbyś się włamać na komputer/serwer tej osoby, a więc popełniasz przestępstwo. Ogarnij się. A jak chcesz się "zemścić" na tej stronie, zgłoś sprawę na policje jako wyłudzenie.
 

Fredo

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
policja tu nic nie pomoże, wszystko jest legalnie, nic im nie mogą udowodnić.
 
B

benjamima

Guest
Ja nie mówię o tym co oni robią, bo pewnie jest to w jakiś sposób legalne. Mówię o tym, w jaki sposób Ty chcesz się na nich zemścić. A to już jest nielegalne. Włamywanie się na czyjś komputer lub serwer jest nielegalne, a tylko tak można sprawdzić kto ile razy podbił.
 
B

BaRoNeQ

Guest
Myślę ze zrobienie takiego bota w pliku Windows Exe jest możliwe .
Zajęło by to z 1/2Miesiące ale by się dało potrzebujesz własny serwer stałe łącze i dość szybkie jeśli chcesz naprawdę zarobić to napisz jakiś program i go zacznij sprzedawać .


A żeby zrobić skrypt na stronę to potrzebujesz dobrego HAKERA . Ale czytając twoje posty odnoszę wrażenie że ty nie wiesz co chcesz zrobić .
 
Do góry